Vreau ban...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4681

nu te-au banat inca? ..ai putea sa ii spamezi p admini cu tot felul de probleme imaginare, intrebari, tickete, etc...

PS: mai e o zi :D
 

DeletedUser1195

BANAT PENTRU SPAMARE EXESIVA SI JIGNIREA TEAMULUI ....sa mor de ras nu alta

Uite,cine stie,stie!:)
 

DeletedUser4681

BANAT PENTRU SPAMARE EXESIVA SI JIGNIREA TEAMULUI ....sa mor de ras nu alta

Uite,cine stie,stie!:)

La enervat lumea sunt as. Nimeni nu ma intrece. Ar trebui sa dau meditatii la primit ban in 2-3 zile...prima ora e gratis, bonus.poate o sa scriu si o carte cum sa fii banat p forum si in joc...profiturile le impart cu adminii fara ajutorul carora nu as fi putut avea experiente de neuitat care m-au facut sa tremur de emotie si placere...Mc mult , o sa va trec si in testament...
PS: c vreti? colectia penthouse, playboy, hustler...
 

DeletedUser1195

garzi,forum ,triburi.
Tu nu te potolesti?Dupa masa,cand apare BlooM,o sa vezi tu!:)
 

DeletedUser4681

a aflat mai devreme de la mine ca esti fata :)

ps : buttercup here

how are u blossom?:D


asa deci..spui tot ce vorbim in "casa"...imi iau jucariile si ma mut, stai cu cine vrei u numai cu mine NU... si credeam ca relatia noastra o sa fie una de durata:(
Pe tocuri?...nu stiu daca e revista ptr adulti o sa fac rpd rost de ea, daca nu o sa dureze ceva...
 

DeletedUser

asa deci..spui tot ce vorbim in "casa"...imi iau jucariile si ma mut, stai cu cine vrei u numai cu mine NU... si credeam ca relatia noastra o sa fie una de durata:(
Pe tocuri?...nu stiu daca e revista ptr adulti o sa fac rpd rost de ea, daca nu o sa dureze ceva...

uuu ai jucarii?:)) si eu care credeam ca ai numai reviste pentru adulti eh :( :))
 

DeletedUser4681

uuu ai jucarii?:)) si eu care credeam ca ai numai reviste pentru adulti eh :( :))

pai ce crezi ca era in valiza acea inchisa cu lacat? nu am incredere sa las jucariile intr-un loc unde sa le poti gasi u usor... daca mi iei:(...

Acum stiu ce cadou sa iti fac de ziua ta:D...proiectoare vor proiecta fatza lui bloom pe blocurile din jurul tau...vezi? c nu fac eu ptr tine si mai zici ca sunt rau:(
 

DeletedUser

pai ce crezi ca era in valiza acea inchisa cu lacat? nu am incredere sa las jucariile intr-un loc unde sa le poti gasi u usor... daca mi iei:(...

Acum stiu ce cadou sa iti fac de ziua ta:D...proiectoare vor proiecta fatza lui bloom pe blocurile din jurul tau...vezi? c nu fac eu ptr tine si mai zici ca sunt rau:(

ooo da :))

uuu ca sa am unde sa joc darts?:d :))
 

DeletedUser4681

sa inteleg ca iti place cadoul meu... ce bine... ma gandeam sa il invitam acasa la tine, la o cafea, la o friptura ceva...sa imi zici dinainte daca vrei asta..sa stiu sa ascund otrava de soareci:)
 

DeletedUser

sa inteleg ca iti place cadoul meu... ce bine... ma gandeam sa il invitam acasa la tine, la o cafea, la o friptura ceva...sa imi zici dinainte daca vrei asta..sa stiu sa ascund otrava de soareci:)

ai idee cat te urasc ?=)) sa nu ascunzi otrava de soareci :D
 

DeletedUser4681

nu ascund otrava de soareci doar daca invitam mai multi admni la tine...stiu ca esti o bucatareasa desavarsita...stii atat de bine sa comanzi mancare:p
 

DeletedUser4681

eu nu te-am vazut...am vazut ca erai numai cu telefonul in mana si sa nu uitam telecomanda cu care schimbai programul d la meci la Dansez ptr tine... :(

PS: crezi ca ne baneaza? :D
 

DeletedUser

eu nu te-am vazut...am vazut ca erai numai cu telefonul in mana si sa nu uitam telecomanda cu care schimbai programul d la meci la Dansez ptr tine... :(

PS: crezi ca ne baneaza? :D

i don't use the tv :)) defapt ba da sa ma uit la desene:D

ps: probabil dar suntem offtopic la offtopic:D
 

DeletedUser184

nu ascund otrava de soareci doar daca invitam mai multi admni la tine...stiu ca esti o bucatareasa desavarsita...stii atat de bine sa comanzi mancare

ce ne mai iubeste lumea.....da oare o fi ca si-a luat ban pentru multicont pe L4?...nu stiu ....dar deh ...ce sa ii faci ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu ascund otrava de soareci doar daca invitam mai multi admni la tine...stiu ca esti o bucatareasa desavarsita...stii atat de bine sa comanzi mancare

ce ne mai iubeste lumea.....da oare o fi ca si-a luat ban pentru multicont pe L4?...nu stiu ....dar deh ...ce sa ii faci ...

grr:)) comentezi?:D ce are daca va iubeste lumea ?:D
 

DeletedUser4681

ai dreptate rock girl...noi ii iubim atata si ei...
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus