vs ALL

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

vs ALL

suntem in jur de 15 prieteni ce am decis sa ne unim destinele pe aceasta lume sub numele de vs ALL

cu greu am reusit sa imi conving colegii sa mai recrutam si alte persoane pe care nu le cunoastem, totusi am cazut de acord ca numarul membrilor tribului sa nu depaseasca cu mult 40, daca sunt mai putini nu-i problema, ne descurcam noi

cred ca numele e destul de sugestiv si nu trebuie sa va faceti problema in privinta nerespectarii aliantelor/pna-urilor, asta nu inseamna ca nu vom avea, Doamne fereste, totusi ele vor fi reduse ca numar (maxim 3)

asa ca obiective am avea pt
prima luna-----top20
a doua luna----top10
a treia luna-----top5
daca nu vom reusi sa obtinem aceaste obiective in clasamentul punctelor, sigur le vom obtine la inamici invinsi(ca agresor,aparator sau per total)

daca crezi ca poti face fata intr-un astfel de grup, sau doresti detalii imi poti da un PM pe forum sau la ID lefteer@yahoo.com

Nu avem nevoie de "vedete", le avem deja pe ale noastre

Bafta tuturor!
 

DeletedUser

in ce zona aveti de gand sa formati tribul?
din cate ne-am inteles noi intre noi am descis sa intram in Nord Est
asa este in aceasta zona satele sunt putin cam rare, DAR am ales aceasta directie deoarece: pe celelate 2 directii unde satele sunt mult mai apropiate se vor aduna numeroase triburi organizate de pe alte lumi, si ne va fi foarte greu sa rezistam inca de la inceput unui razboi cu aceste triburi........astfel pana vor ajunge aceste triburi la noi, vom avea suficient timp sa ne organizam si omogenizam, dar si sa ne cunoastem, astfel vom avea posibilitatea de a sti in cine ne putem baza si in cine nu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus