w36 net

  • Autor subiect the macedonian
  • Data de început

DeletedUser

luni 30 martie se va deschide w36

am nevoie de cativa jucatori buni, cu experienta.
impreuna cu niste jucatori de pe net, in special de pe w7 o sa formam un trib pe w36.

nu postati decat daca aveti experienta.

din cati cunosc romani care au jucat si pe ro si pe net. lord silvius, mirificu, rookmaster...

ar mai fi multi dar vreau sa se stie ca NU va fi un trib de romani si nu va avea nicio treaba cu Romania

cateva setari viteza 1.6x trupe 0.625
fara biserica, fara arcasi
limita trib 80.
fara protectie pt incepatori, moralul va fi mereu 100%

pt cei care cunosc pe w36 vor intra multi jucatori experimentati gen bloodangel(rook poti sa iti iei revansa), purple predator si multi altii

care jucati pe net usernameul meu acolo este wwxxt ma gasiti pe w7 sau w35
in trib vor fi jucatori de top de pe w7 printre care si doi romani care au peste 400 de stae pe w7
astept "**" :)
 

DeletedUser7708

Dacă intră PP, l-aş putea urma. Făceam întrecere pe w14 cu el care umple primul ferma la 30 :))
 

DeletedUser

ma bag si eu, dar nu promit nimic :) nu stiu cat de mult o sa joc, poate cresc un sat pentru voi.
 

DeletedUser

ok, nici eu nu o sa joc foarte mult vreau doar sa le demonstrez ceva unora...
 

DeletedUser

Nu stiu daca iti aduci aminte ce s-a intamplat pe w26. Daca iei jucatori de pe .ro asigura-te ca se tin de joc si nu dau delete account dupa 2-3 zile.
 

DeletedUser

pe w26 nu stiu, stiu insa ce sa intamplat pe w28, totusi au fost cativa care mi-au lasat o impresie buna. gen lord silvius(asta era usernameul de pe net)

rookmaster, mirificu orka parca...de astfel de jucatori as avea nevoie:)
 

DeletedUser

pe w26 nu stiu, stiu insa ce sa intamplat pe w28, totusi au fost cativa care mi-au lasat o impresie buna. gen lord silvius(asta era usernameul de pe net)

rookmaster, mirificu orka parca...de astfel de jucatori as avea nevoie:)

w28 da. Nu stiu de ce aveam in minte w26.
 

DeletedUser

a fost altul motivul:era programata initial o lume cu viteza 1.8,dar la deschiderea lumii s-a anuntat ca va fi viteza 1
din aceasta cauza multi s-au lasat dupa citeva zile de joc
unii le-au dat conturile altor jucatori(printre care si mie)
 

DeletedUser

fara protectie pt incepatori

Suna interesant...

Worlds 36 & 37 will be opening here shortly. For now I just wanted to let everyone know, as this gives players time to plan out where they may join. The final settings will be chosen and announced tomorrow.

World 36 opens Monday March 30th & will be1.6 Speed with .625 Troop Speed.

World 37 opens Tuesday March 31st & will be 1x Speed with 1x Troop Speed.

You will be able to choose your location in both worlds, the opening time will be between 12 and 15 Server Time, on both days.

You Can Not Play Both Worlds.


1.W36:

Fara paladin ( cred ca pally inseamna paladin ).
Fara arcasi.
Fara biserica.
Fara sate bonus.


2.W37

Paladin ( dar fara arme ).
Arcasi.
Sate bonus.

Si inca o chestie pe care nu o inteleg , Nobling System , pe W36 e cu packets si pe W37 coins ( taleri cred)

packets = ... ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

deci clar, eu ma bag sigur pe w36, imi lipseste o astfel de lume... parca asa ceva a fost este si lumea clasica :D
 

DeletedUser

packets = ... ?


adica pe nivele ..cum a zis si cineva mai devreme, e mai nasol asa, vrea sa fie ceva in genul vechilor lumi de pe net, dar strica un pic jocul cu paketele si cu 3 tech level la trupe
 

DeletedUser

Cataline, ai facut cumva prezenta si eu nu am fost la apel. lord.silvius la datorie, ne vedem la deschiderea w36, cu forte proaste. Poate dau si de rook intre timp.
 

DeletedUser8343

Poate anuntati si aici in ce directie veti intra pe harta:).

cred ca te dau ei unde vor. pe l35 asa a fost :rolleyes:
nu aveai optiunea de a alege pe harta directia.

l.e: nu am citit setarile..deci nu aveam de unde sa stiu sigur :p
oricum spusesem "cred" asta nu insemna ca sigur si am dreptate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

f. bine putina competitie nu strica:) dar ai grija sa nu ajungi tu cel farmat :p
 
Sus