w44 .net

  • Autor subiect DeletedUser25649
  • Data de început

DeletedUser25649

w44 a inceput pe .net si m-am gandit sa facem un trib,nu cu mine la carma neaparat...

Playerul de pe locul 1 nu are nici 500 de puncte,iar w44 a inceput acum 2-3 zile.

Deja exista un trib de romani,nu al lui 5t1ng care e pe locul 10,insa e full si e in Sud Esti.Daca ati dori sa aderati la el ati fi departe de restul membrilor.Ce spuneti,ne bagam?Daca da intrati in Nord Vest si dati-mi mesaj pe dessrey18.

Sau,ati putea scrie aici daca veniti sau nu si ce nick aveti.

Sper sa nu ma luati la misto ca pe 5t1ng,dar imi asum riscul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser25649

da,dar viteza e 2.Sper ca vor veni cat mai multi pentru a face un trib de romani mai mare

5 RO. 10.640 12.450 53 235 53 235

Cel mai bun trib de ramani de pana acum,rang 5.Va ajunge si mai sus,contine nume mari de pe .ro.

In maxim 1 sapt ajunge in top 3.

Deci,alti doritori pentru a veni in trib?Mentionez ca eu sunt in k34.Tribul de rang 1 de acolo are 9500 puncte in acest k si e rank 50,deci am avea sanse mari!
 

DeletedUser

19 TMH 9.598 12.396 58...:) am ajuns si noi in sfarsit in primii 20 :D
 

DeletedUser

nu vrei sa intri in tribul RO. suntem multi romini acolo si mai poti veni si u cu citiva jucatori de la tine din trib
 

DeletedUser

sunt in k45...:)nu are rost...:poricum aliati vom fi...pt ca,calinirinel este in tmh pe l12 :)
 

DeletedUser

mare parte a jucatorilor nostri sunt pe k 55 defapt suntem pe toate continetele rasfirati
v-ati putea adera si voi tribului nostru pentru a fi in top3
 

DeletedUser

Dragă iluzie , nu te întrista este doar la început orice se poate întâmpla =]]
 
Sus