WaI + H@-MdA + A.K.W vS. S_N+FRIEND+A.C.

  • Autor subiect DeletedUser1924
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1924

Felicitari tuturor! S-a creeat cea mai mare varza posibila din toate lumile existente. Wai nu mai exista, au comis iarasi greseala sa schimbe numele si deja nu mai este punct de intoarcere pentru ei.

Estimez un razboi intre -r360- si gt sau gt. ca nu mai stiu nici eu exact situatia. Ma indoiesc ca o stie cineva!

Admir ca in tribul Select au intrat jucatori de la fostul vechi GT si de la Supernova. E ca in hora "Hai sa dam mana cu mana/Toti cu inima romana.."


Tot raul spre bine, totusi. Daca se calmeaza situatia, se statornicesc triburile vom avea triburi mai mici, mult mai unite si care vor avea rezultate excelente local.
Clasamentul nu mai conteaza ci jocul va deveni pur si simplu mai spectaculos.

Totusi, aceste triburi vor avea membrii, care vor ajunge sa lupte impotriva unor camarazi din triburile lor mai vechi.

Iar te grabesti in ati da cu parerea ...

H@-MdA(carora li s-au alaturat si GT),SELECT si -R360- au aceeasi dusmani pe care ii aveau si cand erau WaI numai ca acum e mult mai simplu sa ne organizam ;)
Mai pe romaneste...voi ati pus-o nu noi :))
 

DeletedUser

ceva statistici H@Mda vs. A.C.

Side 1:
Tribes: H@-MdA
Players:

Side 2:
Tribes: A.C.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 7,249
Tabăra 2: 1,068
Diferență: 6,181

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5
Tabăra 2: 42
Diferență: 37

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 56,582,812
Tabăra 2: 8,896,131
Diferență: 47,686,681

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 51,462
Tabăra 2: 410,733
Diferență: 359,271

image.php




Side 1:
Tribes: H@-MdA
Players:

Side 2:
Tribes: A.C.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 147
Tabăra 2: 50
Diferență: 97

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 9
Diferență: 9

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,363,634
Tabăra 2: 463,157
Diferență: 900,477

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 87,424
Diferență: 87,424

image.php
 

DeletedUser

Boggy, de obicei te apreciezi pentru raspunsurile destepte, dar aici te contrazic, daca H@-MdA nu e in stare sa puna jucatorii din mijloc care stau degeaba de atata timp, si sunt multi, sa trimita sprijin la cei aflati la margine, la granita, asta tot de trib tine:|

A.C. nu are cum sa intre in H@-MdA
 

DeletedUser

da vlad,tine de trib.dar eu ma refeream la faptul ca A.C. ia sate numai de la anumiti jucatori din H@-MdA,jucatori care eu personal nu imi imaginez ce cauta in acel trib.cred ca stii si tu care sunt jucatorii aceia.probabil ca acei jucatori nu se mai obosesc de cateva saptamani sa joace asa cum trebuie si de aceea este mai usor pentru A.C.
 

DeletedUser

este foarte adevarat si ceea ce spui tu dar noi luam sate de la bacau si pe vremea cand juca el....si daca nici bacau nu a fost jucator bun atunci nu stiu cine a mai fost...

broken e broken....dar are un sitter bun, chiar foarte bun

mari007 el este un jucator foarte bun

acum a aparut si death lover in zona razboiul o sa inceapa de astazi in colo zic eu...pana acum a fost tatonarea cum au numit-o colegii mei
 

DeletedUser

1.cat am stat eu sitter(vreo 2 saptamani) nu ati luat sate de la bacau91 :)
2.bacau91 nu mai joaca de mult timp
3.broken e buna si fara sa aibe sitter
 

DeletedUser

Cand vad ce scrieti, ma amuz rau de tot, imi vine sa rad cu lacrimi, daca voi considerati jucatori buni asa, la tot pasul inseamna ca nu stiti ce vorbiti:))nu fac referire la nimeni, nu vreau sa ofensez, dar totusi=))
 

DeletedUser

broken a ramas fara sate daca nu ai observat...nu fara toate dar fara vreo 9 de ieri pana astazi....

asa ca da ea e un jucator bun cu sitter...

vlad s-ar putea sa ai dreptate...nu pot sa spun ca ai sau nu...dar pana acum ei au fost singurii cu care am luat contact in razboi....

iti spun sincer ca abia astept sa intalnesc si jucatori mai buni, mai invat si eu cate ceva....
 

DeletedUser

hei, nu mai vorbiti fara sa stiti! eu am renuntat la lumea 6 definitiv abia acum o saptamana... pana atunci cu mine v-ati batut ;) decat intr-o anumita parte din zi aveam sitter.
si satele respective le-ati luat pentru ca pur si simplu nu m-am putut ocupa de cont, iar sitterul a incercat tot ce a putut dar asta e!
oricum... m-am dat batuta cam repede, dar asta e!
si pentru cine nu stia... la bacau91 tot eu am fost sitter :| si inca un amic...
in fine! bafta!
Ne vedem pe lumea 10! ;)

LE:
Cand vad ce scrieti, ma amuz rau de tot, imi vine sa rad cu lacrimi, daca voi considerati jucatori buni asa, la tot pasul inseamna ca nu stiti ce vorbiti:))nu fac referire la nimeni, nu vreau sa ofensez, dar totusi=))

mersi de compliment ;)
esti foarte direct :))))

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
Urmatoarea incalcare a regulamentului o sanctionez!!



LE:
este foarte adevarat si ceea ce spui tu dar noi luam sate de la bacau si pe vremea cand juca el....si daca nici bacau nu a fost jucator bun atunci nu stiu cine a mai fost...

broken e broken....dar are un sitter bun, chiar foarte bun

mari007 el este un jucator foarte bun

acum a aparut si death lover in zona razboiul o sa inceapa de astazi in colo zic eu...pana acum a fost tatonarea cum au numit-o colegii mei

adica? ce vrei sa spui? ca eu am jucat asa doar datorita sitterului? :eek:
in fine! crezi ce vrei :D
si daca e asa cum crezi tu, de ce m-ati vrut la voi in trib? :D remember! ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

broken...te-am vrut in trib pentru am fi acoperit toata zona si sunt sigura ca daca te-ar fi interesat mai mult ai fi putut juca mai bine... te-am vrut in trib pentru ca ala momentul ala eu chiar credeam ca poti mai mult...dar cum ai spus si tu ai cedat prea repede.
 

DeletedUser

broken...te-am vrut in trib pentru am fi acoperit toata zona si sunt sigura ca daca te-ar fi interesat mai mult ai fi putut juca mai bine... te-am vrut in trib pentru ca ala momentul ala eu chiar credeam ca poti mai mult...dar cum ai spus si tu ai cedat prea repede.

puteam mai mult... doar ca viata personala e pe primul loc si pierdusem mult prea mult timp pentru un joc :)
poate m-ar fi interesat, dar nu puteam sa ma aliez cu dusmanul si sa-mi atac vechii prieteni, asa ceva nu se face!
 

DeletedUser

Ai dreptate, broken ce am zis eu era cu substrat, nu s-a prins nimeni:)), nici macar tu:))...dar ma rog...oricum ai dreptate, nu se face asa ceva, ce a facut altu:|despre care m-am referit, ma rog:|...
 

DeletedUser

Acum m-ai facut curioasa Vlad...sa vedem cine pe cine a tradat :)
 

DeletedUser

Ai dreptate, broken ce am zis eu era cu substrat, nu s-a prins nimeni:)), nici macar tu:))...dar ma rog...oricum ai dreptate, nu se face asa ceva, ce a facut altu:|despre care m-am referit, ma rog:|...

eu vreau sa cred ca m-am prins :D
dar nu comentez :p
dar oricum e bine ca nu comentai despre mine ca faceam urat :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu tradez, nu sunt tradator, nu am tradat pe nimeni, l-a tradat caracterul:X:))
 

DeletedUser

asta ziceam si eu sa spunem lucrurilor pe nume....:)

Vlad nu m-am gandit nici o secunda ca ai fi tradat tu...dar ar fi interesant sa aflam cine e cu tradarea....cel care iubeste tradarea oare?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus