Wall - Lumea 11

  • Autor subiect DeletedUser7711
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7711

Buna . Dupa cum multi nu stiti cine sunt am sa incep cu o mica descriere . Sunt Claudiu , nu sunt cunoscut pe triburile.ro in schimb am experienta de 3 ani pe tribalwars.net . Am jucat pe w2 , w6 , w11 , w35.

Invitatii speciale pentru cei cu nume mare pe triburile.ro . Niciodata nu strica un schimb de experienta intre .ro si .net .


Pentru cei interesati si cu o experienta de cel putin 1 an ii rog sa se inscrie jos in urmatorul mod :


Experienta :
Puncte :
Name :
Lumea :



Rog a nu se face spam degeaba . Pentru orice detaliu puteti sa ma intrebati .






Numele tribului va fi Wall , trib care il am si pe w35 . Asezarea se va discuta pe privat.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am doar 6 luni de experienta , am inceput fix la inceputul Septembrie 2008 ,Prima lume jucata ,RO7,unde am reusit sa strang in jur de 20 de sate si m-am oprit deoarece am avut o problema de sanatate si am cedat satele ,apoi pe lumea 8 am reusit sa stang cateva sate 7-8 si din aceiasi problema la aceiasi data m-am lasat ,pe lumea 9 actual am ajuns la cota de 7 sate ,si pe lumea 10 e bine.

Am dat aceste informatii pentru a fi cunoscut mai bine ,nu pentru ca doresc intrarea in tribul tovarasului care a postat acest topic.


Si e bine daca suntem din Focsani ,poate ne vedem la o bere.
Da-mi mesaj pe L10 cu ID tau sa mai discutam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus