WANTED vs Unique

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Lichelele?? daca nu era de all4u pierdeati cu crazy de multe .... deci nu mai ** urat de ea !!!!!
nu m-am referit la ea,au plecat o gramada din trib,or sa mai plece (asta nu am de unde sa stiu),aikon nu m-am referit la ea,stiu bine cate a ajutat tribul,dar e urat ce a facut,e alegerea ei si o respect nu poti tine pe nimeni cu forta in trib,cine vrea sa plece sa plece,eu ma refeream in ms. de mai sus la, lasii din trib care au plecat pe furis,care aveau sprijin la crazy si cereau sprijin pe forum ca sunt atacatii,la asta ma refeream,rainn te astept la orice ora din zi si din noapte,pana acum unde am fost sitter si tu ai atacat nu ai luat niciun sat,iar cine vrea sa ramana in acest trib sa ramana cine nu sa plece de pe acum.

Este ultima mea postare pe forumul extern,referitor la aceasta tema,nu imi place sa ies in evidenta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sa nu ii recrutezi cand or sa vrea sa fuga;)

tu dc ** prostii ... ????? relatia noastra e una trburile sunt altele ... eventual dnd + aikon = all4u .. asa o sa ii punem nume la copilu nostru ca sa fiti toti fericiti .... cand eram onest si spuneam de rainn ca inobileaza intern si **** ce toti ziceati de bine .... cand incep si eu sa nu fiu tradator si sa fiu cu un trib...toata lumea ma acuza !
 

DeletedUser

aikon...stii cum sta treaba cu contul all4u si ai stat atata vreme in WANTED...iar acum ai plecat...frumos era sa zici ca renunti la cont nu sa pleci in crazy

eu nu am nimic cu tine...chiar ne-am inteles super ok si cand era in HOPE..dar a fost naspa chestia asta
 

DeletedUser

Mi se pare mie sau cu timpul vor mai ramane in jur de 10 -15 membrii care mai sunt loiali lui aliat ?
Parerea mea e ca wanted e in cadere libera si asta e de cateva luni, se tot duce incet dar sigur, eventual pot zice ca de cand am inceput razboiul cu 3-sla se intampla acest fenomen .
Am mai auzit un zvon, ca si cum 3-sla ne-ar declara razboi, ei ar fi ultima piesa din acest puzzle . . . (stiti la ce ma refer)

psss: pentru ce-i din trib, nu mi-o luati in nume de rau dar lumea 5 pentru mine e pe gatate

Succes tuturor jucatorilor care stiu sa se distreze in acest joc, probabil ca va fii si ultimul mesaj de al meu pe extern.
 

DeletedUser

Za ... esti prieten cu Aliat corect... si eu sunt prieten cu el ... probabil o sa pierd razboiu asta nu ma astept sa il castig, dar poate vreau sa joc pentru un SINGUR TRIB.
 

DeletedUser

pentru acel motiv, pentru care eu is dispus sa renunt la joc . . . motivul il stii pe privat si nu numai ala mai is destule :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: UNIQUE
Players:

Side 2:
Tribes: WANTED
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 321
Tabăra 2: 278
Diferență: 43

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 23
Tabăra 2: 8
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,350,992
Tabăra 2: 2,624,676
Diferență: 726,316

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 221,961
Tabăra 2: 85,828
Diferență: 136,133

image.php


Unde sunteti baietii cu statisticile? Nu mai punteti nimic?
 

DeletedUser29409

ALIAT astăzi la ora 16:58
Servus,

1. Vreau sa fac/organizez cateva atacuri coordonate, pe toate granitele/ inclusiv toate k-urile
2. Am nevoie de la voi de:

- nr fermelor de atac
- nr nobililor disponibili
- cand preferati sa atacati: ziua, seara, in weekend
- k-ul unde aveti fermele de atac ( exemplu: in k11 am 20 ferme de atac, in k12 am 30 ferme de atac...si tot asa )
- playeri care nu au granita cu dusmani si vor sa participe si ei la razboi sa-si mareasca zestrea de sate
- cine are ferme defence disponibile sa ajute granita, cei ce sunt pe granite sigure si cei ce sunt in mare albastra si cu putine sate pe granita cu dusmani ii rog sa-mi dea satele de defence cu care putem ajuta tribul
- va dau doua exemple vyper4u2 si bombolone, cand se vrea se poate, cand exista cineva sa va coordoneze vor fi si rezultate, cand toti sunt loiali si ataca fara sa ajunga informatia la dusmani apar rezultate, asa ca daca vreti sa jucati corect si sa fiti cinstiti cu voi insiva in primul rand puteti "BATE PE ORISICINE"
- in acest moment cel mai mare dusman la WANTED-ului nu sunt triburile Crazy sau UNIQUE ci WANTED insasi, aici ma refer la jucatori din K4 si K14 care s-au infratit cu dusmani, care dau parolele de la conturile lor la dusmani, daca chiar nu vor sa fie corecti si nu au timp sa joace sa ne lase pe noi ca avem noi grija de Crazy, niciodata Crazy nu a reusit sa ma impresioneze la toate sitterele c ele-am stat la granita lor, singurul lucru ce intr-adevar a fost cat de cat bun este cum minora blonda ma vrajea in joc sa trec in Crazy, eu intrandu-i in rol...ce nu intelege granita crazy este asa:

- crazy fac PNA personal cu 2-3-4 membri pe granita si il ataca pe al cincilea si vin apoi la el cu texte de doi lei pana il aburesc
- ei nu au playeri de valorea oamenilor wanted pe granita lor, numai vrajeala lor ieftina au determinat oameni sa plece plus certurile intre jucatori de pe granita referitor la sprijin, sunt playeri ce au sprijin din trib, si sunt alti ce omoara acel sprijin..adica tot din wanted...
- daca crede cineva din acest trib ca ma poate minti la infinit sau ca isi bate joc de munca noastra eu le zic atat, intr-o zi, la un moment de timp x va veni ziua plati pentru toate magariile ce le-au facut
- nu e nimic pierdut inclusiv in K4 si K14 daca se vrea sa se lupte, daca vreti puteti invinge, lasati doar manevrele de doi lei la o parte, cum crazy nu au trecut niciodata in k-urile de granita de sunteti uniti nu vor trece in veci, la statistica generala ei pierd sate la greu si pe banda rulanta, doar ca avem mebri ce au trecut la ei si sunt si alti ce ii ajuta face ca acest trib sa ne puna probleme
- eu si 7-8 insi foarte activi venim acolo, eu nu am nici "mama si nici tata" cand prind un tradator, eu il consider acest moment ca fiind momentul zero, acest mesaj este cu trimitere directa si la cativa membri ce imi este "rusine mie de rusinea lor" sa le-o zic in fata, cine stie si se simte cu musca pe caciula va baga la cap...daca vrea daca nu...

Uitati frazele cu crazy, sunt de luare la cunostinta, acum vreau exclusiv doar prima parte cu fermele de atac de la voi sid e pe sittere.

O seara buna.


mi-au dat lacrimile..saracul cat a mai plans si el..mutati-va copii ca va stropeste aliat cu lacrimi...
si voi astia din k4 si k14...hai odata atacati si voi ma..ca transpira aliat de nervi.cat sa se mai roage ma si omul asta de voi?dar chiar nu aveti mila de el?sau mutati-va in crazy ma si terminati odata cu wanted..:)))))))
 

DeletedUser7916

am si eu o intrebare ... cine ii citeste lui aliat circularele de genul asta ??? doar cand ii vezi lungimea te saturi si treci la urmatorul mesaj :p

ps : l`am citit doar pentru ca eram curios sa vad ce "parere" are aliat despre situatia in care se afla wanted`ul in momentul de fata :)
 

DeletedUser

Aliat iti dau eu un numarul fermelor pe care l-am tocat astazi de la voi....ca ai tai nu stiu ce e ala zid 0.... Daca vrei iti fac o lista unde am nevoie de atacuri sa mai cresc si eu la aparator...ca alea ultimele care le-ati dat...slabe slabe...

Cata vrajeala poti avea in circulare.....Sa stii ca la un moment dat si tu trebuie sa dormi....sa te vad atunci....
 

DeletedUser4920

am si eu o intrebare ... cine ii citeste lui aliat circularele de genul asta ??? doar cand ii vezi lungimea te saturi si treci la urmatorul mesaj :p

ps : l`am citit doar pentru ca eram curios sa vad ce "parere" are aliat despre situatia in care se afla wanted`ul in momentul de fata :)




Trebuie sa ma apuc sa dau si eu dastea...ca vad ca au "succes" :eek:
 

DeletedUser15928

Citind aceasta circulara am ajuns la concluzia ca marele aliat ar fii bun pentru politica....ii place sa minta masele de oameni pentru asi urmarii interesele:).....

Cat despre venirea ta in Crazy...tu crezi ca ai avea vreo sansa?...iti zic eu...NU maretule...deja astea is aberatii de ale tale.

Scuze pentru off topic...

O.T.:Wanted incepe sa piarda teren, iar Uniq incepe sa isi revina pe toate fronturile...

Si o dedicatie din partea Crazy:

"Wanted nici nu poti sa stii...cat de mic incepi sa fii" :D:)
 

DeletedUser

Vaaaai
Da`faceti un trib mai..``contestatarii lui ALIAT``
Sa va stie lumea..
Nu va mai chinuiti pe extern
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Vaaaai
Da`faceti un trib mai..``contestatorii lui ALIAT``
Sa va stie lumea..
Nu va mai chinuiti pe extern

Sa poata sa atace de pe toate conturile ...fara sa se mai chinuie de diplomatie nu ?:)


Lasa ca dupa iara devine banat...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus