We are your Enemies !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Se pare ca Andrei nu va mai continua povestea :(

Poza de la ultima intalnire tribala a celor din Enemy?(personaj principal:Andrei) :
betiv3.jpg
 

DeletedUser7916

se pare ca andrei continua povestea sub alt nume de cod dar sa nu mai zicem la nimeni :D
 

DeletedUser

Capitolu 4 : Revenirea lui Spyes

Enemy? era turmentat , totul era in ceata , doar Giani se invartea si facea ca totul sa fie okey , ba se criza , ba ii injura, si la sfarsit totul dadea bine .Asta pana intr-o zii cand blaandy as spus , ATAT, eu ii las locul meu lui spyes , ca e mai mare dorjdier ca si mine si s-a iscat o furtuna , care prevestea un adevarat scandal de gradul III , cu sape , cu topoare , cu tot . Cartierul 20 era in rascoala genereala si nimeni nu stia de ce :D , pentru ca fiecare isi luase sectinuea lui si avuse grija doar de aceea , dar acuma revenise spyes , bineinteles cu alte idei .
Ce idei proaste avu spyes, de la cele 2 zile cand se intoarse : invita 3 membrii mici sa-si formeze o echipa de mafioti , smecherasi mici care la primul raid al politiei se ascundeau de numa . Dar andreispyes stie el ce face .
In cele ce urmeaza am sa prezint un fragment din scrisoarea adresata tatalui lui spyes de catre el :

Draga tata ,


Multe lucruri ciudate se intampla pe lume , dupa cum stii bine mi-am luat examenele cu brio , si m-am apucat din nou de treaba cu prietenii mei . Nu facem mri lucruri aici la fabrica de bere :mai ii pica la unu cate un dop in cap si cade lat, mai este cate unu care bea drojdia si moare otravit . La fabrica de paine avem un fel de gluma : mai il bagam pe unu care-l uram toti in aluat , si daca nu iese in timp util devine pita pentru noi. Da sa nu crezi ca suntem sadici , il impuscam inainte sa-l bagam in aluat.
Trebe sa-ti spun ca giany nu mai are incredere in mine cum avea inainte , iara zice ca ma las de buisnissu painii , si nu crede ca o sa ajung milionar , in schimb betivu de setzel ( stiu tata , numai cu betivi ma incurc ) are incredere si nu-mi reproseaza nimic , poate si de aceea ca e beat !

Voi ce mai faceti ? In rest eu sunt bine .

Salutari , andreispyes !
 

DeletedUser

O sa-mi cer scuze pentru limbaj dar nu mai stai sa cenzurez acuma :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

n-aveti minte... dupa ce ca va spalati chilotii in public, ii mai si intindeti la uscat pe gardurile externului
 

DeletedUser4920

Ma un lucru v-am invatat si eu de cand ne stim ne injuram va injurati va imbatati va pupati da ramane intre voi , si asa externu nostru e full de certuri , pana mea pacat ca acum stam si discutam de lucruri de genu..:eek:
 

DeletedUser

andrei roaga un mod sati stearga postul pana nu vede prea multe lume... nu de alta da e bine sati acoperi urmele cand o faci de oaie
 

DeletedUser

Rog moderatorul de sectiune sa stearga toate posturile pana la conversatie si sa stearga topicul , m-am convins .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus