WhiteKnights

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A treia ramane atunci,dar cine o prelucreaza putin ca eu n'am photoshop:confused:
 

DeletedUser

Salut

Poza de pe forum o pot modifica eu ,insa sa imi spui exact ce doresti la ea ,si cred ca ti-a spus Takeshi Tikano despre ceea ce doresc eu sa realizam ,si as vrea sa vorbesc cu un moderator al forumului ,sa stearga aceasta tema si sa deschidem alta cu membrii poza de profil ,dar asta pe duminica seara.
 

DeletedUser8343

Anuntati-ma va rog printr-un mesaj privat sa inchid aceasta tema dupa ce veti posta aici un post in care sa aveti emblema tribului si sa va faceti reclama pentru a aduce jucatori in tribul vostru asa cum va doriti, oki?

Succes!
 

DeletedUser

2chm810.png

Editata de mine :D
 

DeletedUser

Poza de pe forum o pot modifica eu ,insa sa imi spui exact ce doresti la ea ,si cred ca ti-a spus Takeshi Tikano despre ceea ce doresc eu sa realizam ,si as vrea sa vorbesc cu un moderator al forumului ,sa stearga aceasta tema si sa deschidem alta cu membrii poza de profil ,dar asta pe duminica seara.

Vreau sa scrie la mijloc mai jos pe emblema numele tribului,cu un scris mai modern sti tu..
 

DeletedUser

Frumos scrisu soldatelul ala pare prea copilaros ,daca ai putea pune scrisu asta la poza a 3-a ar fi superb.
 

DeletedUser

spedi, am si eu o intrebare, cum sa scriu White Knight, sau White Knights ?
 

DeletedUser

Foarte bine,dar sa fie scrisul putin mai mic si sa scrie WhiteKnights!! cu ,,s'' la urma
 

DeletedUser

Sal ! M-as baga si eu ! Este o idee buna ! Dar nu cred ca ma cunoaste niciun intemeietor ! Daca vreti sa ma cunoasteti mai bine sa va faceti o idee despre mine va dau un id messenger ! Multumesc anticipat ! Numai bine !
 

DeletedUser17953

vin si eu in trib,daca ma primiti :)
id:rareshoria1996
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cei care vor sa intre in trib sa-mi prezinte C.V-ul lor la id:darius02vdl
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus