WoC si prietenii

  • Autor subiect DeletedUser2821
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Acesta este un topic dedicat WoC si va spun si de ce m-am gandit sa il fac, tinand cont ca ne batem cu o viteza uimitoare toti inamicii , nu apucam sa strangem prea multe pagini la un singur razboi , asa aici putem trece de la unul la altul fara un topic nou .

Si sa incepem :

Parte 1:
Triburi: WoC, WoG
Parte 2:
Triburi: N.W.O

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,670
Tabăra 2: 1,584
Diferență: 9,086

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 290
Tabăra 2: 31
Diferență: 259

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 69,645,309
Tabăra 2: 8,912,198
Diferență: 60,733,111

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,504,158
Tabăra 2: 246,176
Diferență: 2,257,982

chart


Am uitat sa spun dintotdeauna inseamna 22 zile 8:30:37 !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

Si recrutarile din k24 din troya sunt facute doar de dragul de a lua niste playeri care erau la pamant in trib playeri:confused::confused::D:D:D:D
 

DeletedUser38569

:)) un lucru sa tineti minte...DACA pica mason...restul vor fi istorie :p
Aviz celor care au incheiat PNA-uri cu cei din WOC...
 

DeletedUser2821

:)) un lucru sa tineti minte...DACA pica mason...restul vor fi istorie :p
Aviz celor care au incheiat PNA-uri cu cei din WOC...

Nu stiu cine esti si nici nu prea ma intereseaza , un lucru e de stiut , eu intotdeauna imi respect diplomatia adevarata ca sa zic asa ! :) Pentru ca da , sunt un om de onoare !
 

DeletedUser38569

si traducerea???? mwhahaha
Diplomatia adevarata...hmmmmmmm
interpretabile multe chestiuni...recrutati refugiati...este simplu sa spui ca altii incalca diplomatia asa...daca "** despre onoare"...pe joc..ar insemna sa nu recrutati refugiatii...domnule ONOARE :p
 

DeletedUser2821

Bine, hai ca te bag in seama , cine esti ?

Recrutez pe cine vreau si fac ce e mai bine pentru tribul meu :).
 

DeletedUser38581

michele ai recrutat in academie toti "noobi" din troya doar ca sa aduceti jucatori in granita
Si stai ca mi-am adus aminte ...De ce in granita troya vs mason in troya sunt jucatori de la tine ca sitter:confused::confused::D:D:D:D
 

DeletedUser38569

Bine, hai ca te bag in seama , cine esti ?

Recrutez pe cine vreau si fac ce e mai bine pentru tribul meu :).

asa ai vazut..se poate sa fi si sincer..daca te indruma cineva. Fazele acelea cu onoarea...respectarea diplomatiei...tine-le ptr altii. Spune clar si raspicat IN RAZBOI ESTE PERMIS ORICE..si revenim lpe calea cea buna :p

Nu am nevoie sa ma bage domnia voastra in seama...cel putin nu unul care se bate-n piept cu "onoarea"..te-as fi stimat DACA ai fi inceput discutia cum ai postat in acel fragment copiat de mine..si anume ca faci ce este mai bine ptr ai tai.
 

DeletedUser2821

marian lancieru - se pare ca tu ai intrebari mai pertinente asa ca am sa iti raspund ...

La prima intrebare , da . La a doua , pentru ca suntem defenderi buni si tatonam terenul sa vedem cat de buni sunt in atac masonii .

morphen , nu vorbesc cu oamenii care nu au nici macar minimul curaj sa se prezinte :)
 

DeletedUser38581

marian lancieru - se pare ca tu ai intrebari mai pertinente asa ca am sa iti raspund ...

La prima intrebare , da . La a doua , pentru ca suntem defenderi buni si tatonam terenul sa vedem cat de buni sunt in atac masonii .

morphen , nu vorbesc cu oamenii care nu au nici macar minimul curaj sa se prezinte :)

Tu zici ca respecti diplomatia si alte chestii..Nu ti se pare normal ca daca ai diplomatie cu un trib sa o respecti?? Cum ti s-ar parea daca masonul ar sprijini N.W.O in razboiul cu voi:-?
 

DeletedUser38569

morphen , nu vorbesc cu oamenii care nu au nici macar minimul curaj sa se prezinte :)


mda...in aceeai nota...cand te vei obisnui sa comunici ceva interesant..am sa ma prezint...dar avand in vedere faptul ca noi nu ne vorbim ( ne scriem ) ...poate vreodata ne vom si prezenta...ma rog...eu domniei voastre. Sa inteleg ca am un atu in plus???? :))))
 

DeletedUser2821

marian lancieru07 - v-as declara in secunda urmatoare razboi , cred ca si voi sunteti liberi sa faceti asta .

Cat despre morphen , esti plictisitor... glume de copil de clasa a IV-a .

P.S.: Presimt ca o sa fie un razboi amuzant .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38581

marian lancieru07 - v-as declara in secunda urmatoare razboi , cred ca si voi sunteti liberi sa faceti asta .

Cat despre morphen , esti plictisitor... glume de copil de clasa a IV-a .

si de ce nu o faci:-?:confused::confused: mai aveti de tocat satele celor din troya care au intrat la voi?:D:D:D:D:mad:
 

DeletedUser38569

..... un lucru e de stiut , eu intotdeauna imi respect diplomatia adevarata ca sa zic asa ! :) Pentru ca da , sunt un om de onoare !




marian lancieru07 - v-as declara in secunda urmatoare razboi , cred ca si voi sunteti liberi sa faceti asta ..

il poate intelege cineva?...schimbator mai esti michelle draga...parca putin mai sus declarai sus si tare ca tu RESPECTI DIPLOMATIA...aaaaaaa...stai...este in aceeasi nota cu ONOAREA...mwhahaha...m-am lamurit...next

P.S. deocamdata strang fulurile..mai au pana sa organizeze...sa nu te mire ca peste noapte sa o faca...oare asa au castigat si pana acum mult trambitatele razboaie de o luna??? :p
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus