World 50 .net

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ok...dar citez : "inmultind viteza lumii care este 2 cu viteza unitatilor care e 1 iti da o viteza a unitatilor de 2" asta nu inseamna ca se dubleaza nu?

:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Are dreptate, am verificat pe toate lumile .ro, numai L15 difera (nici macar L14... acolo am calculat eu gresit).
Nu stiam ca L15 are setarile Lumii Clasice, de-aici probabil si diferenta.
 

DeletedUser

Hades123ok...dar citez : "inmultind viteza lumii care este 2 cu viteza unitatilor care e 1 iti da o viteza a unitatilor de 2" asta nu inseamna ca se dubleaza nu?

:eek::eek::eek:

Este dubla in sensul ca unitatile merg mai repede pe camp un lancier in loc sa faca 18 minute pe camp cat face pe lumile viteza 1 ,face numai 9 minute pe lumea 13 .

Vokiel
Are dreptate, am verificat pe toate lumile .ro, numai L15 difera (nici macar L14... acolo am calculat eu gresit).
Nu stiam ca L15 are setarile Lumii Clasice, de-aici probabil si diferenta.
uite aici link-ul cand a fost anuntata lumea 15
http://forum.triburile.ro/showthread.php?t=15308
 

DeletedUser29611

tano lasa-i in pace ca sunt pe alta lume:)) nu vezi ca nu vor sa inteleaga
 

DeletedUser20561

ok, ora, directia si numele tribului


Nume....Pai asta nu stiu sigur...Test name prima zi si dupa votam pe forum...Adica toti vom avea drept egal.Inafara de drepturile de conducere pentru a nu aparea tradatori,insa pe forum totul va fi democratic.
ora 19:00 sau 20:00 maxim.
Directia Nord-Vest.


Si tot la numme ar fi o idee Big Romania(BIG RO)
 

DeletedUser1383

nu vad de ce ar fi tradatori , nu cred ca sunt oameni care joaca cu strainii.
 

DeletedUser

Unii din voi abia stiti sa jucati, va faceti triburi sa ne faceti de ras peste tot. Nu v-ati saturat sa fiti inobilati pe unde va duceti? :confused:
 

DeletedUser20561

Nu,dar sunt si oameni care pe .ro au dusmani,si daca nimeresc doi in trib se pot intampla si dastea.Plus ca eu am patit-o chiar si de la "prieteni" pe .net...deci mai bine stau cu siguranta.Dar oricum orice decizie se supune la vot.Adica absolut orice(diplomatie,recrutari,etc.)



EDIT:
Ba da gabytza,dar nu cred ca e treaba ta daca unora le place sa fie ferme.
 

DeletedUser

Ba chiar ma deranjeaza, cand va faceti triburi pe international si nu rezistati mai mult de 1 luna, ne faceti de ras.
 

DeletedUser20561

Ok,dar nu cred ca ai tu reptul sa imi impui mie ce sa fac.Atata timp cat asa joc eu e treaba mea si ma doare undeva de ce cred altii.Scopul jocului nu e sa fi in top,ci sa te distrezi.Si facandu-ma de ras eu ma distrez enorm de mult.Tu distraza-te cum vrei!
 

DeletedUser

Ba chiar ma deranjeaza, cand va faceti triburi pe international si nu rezistati mai mult de 1 luna, ne faceti de ras.

aici sunt de acord cu gabytza...macar daca va faceti trib,evitati sa specificati ca sutneti romani sau folosirea lui "RO" in nume
:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1383

Ba chiar ma deranjeaza, cand va faceti triburi pe international si nu rezistati mai mult de 1 luna, ne faceti de ras.

Daca te deranjeaza ai impresia ca rezolvi ceva? Acum ceva timp in urma a mai fost o astfel de discutie , pagini intregi , nu s-a rezolvat nimic.
 

DeletedUser

triburi de romani exista pe net.

Si fac istorie,va dau 2 exemple pe w46

Triburile TSL si UNIQUE care au rupt tot pana acum,si concureaza la dominatia lumii,si sunt multe altele,care insa nu au facut surle si trambite pe forumul extern

Frumos ar fi ca sa se faca un trib de romani format din top 10 de pe fiecare lume,dar cam greu de facut
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus