World 55 .net

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Start of World 55

World 54's map is approaching capacity so it's time to start a new world.

World 55 will start on Thursday the 27th of January at around 17:00 server time (CET).

The world will include all of the new features in 7.0, such as militia, the account manager, tribe wars and all the new awards and milestones.

Note: This will not be the planned 'no haul' world.

If you have any feedback or questions please click here.

The settings

Speed: 1.1
Unit speed: 1.3
Paladin: Yes, with weapons
Archers: No
Church enabled: No
Noble system: Packets (rising costs)
Morale: Points and time based
Bonus villages: Yes
Barbarian villages: Grow to 2000 points
Tech system: Simple
Beginner protection: 3 days
Tribe limit: 75
Other info: Players can choose their starting direction. There will be an attack and support gap of 50ms.


Dupa cum bine stiti [unii] astazi are loc deschiderea World 55 la orele 18:00 [ora Romaniei] pe serverul international !

Am creat acest topic cu scopul de a sti cati playeri de pe .ro se vor ingramadi sa participe pe acea lume si daca au vreun proiect de trib in desfasurare !


@ Rog sa nu se posteze off-topic !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am zis eu cumva ca fac trib ? :confused:
Am creat topicul doar sa vad cati romani vor participa ! E asa greu de inteles ?
 

DeletedUser

Eu am intrat in N-V, daca mai vrea vreunu sa intre! Oricum, eu unul nu voi juca serios !

Oricum, cei de acolo sunt mult mai amuzanti decat noobi nostri ! Am intrat in vreo 5 triburi ca sa vad ce se petrece pe acolo si in toate am vazut topicuri in care li se explicau membrilor sa creasca in puncte repede sa nu piarda locul din clasament si lasa trupele ca au protectie :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

is sub orice critica baietii de pe .net..si jucatorii importanti is noobi..atata ca joaca 5-6 oameni pe un cont si is blindati cu bashere si ce se mai poate..
 

DeletedUser

Pe net nu rezisti 1 jucator per cont, minim 2, pt a putea face cu schimbul 1 ziua/ altul noaptea ! Mai ales dupa ce se aseaza lumea si incep lucrurile serioase, cand te trezesti cu 1k atacuri noaptea si esti singur, te uiti lung la ele !
 

DeletedUser

Rog a se inchide aceasta tema si daca se poate sa fie stearsa !

Multumesc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus