world43 - tribalwars.net

DeletedUser

Pe data de 10.11.2009 se deschide lumea 43 pe .net...ma gandeam sa ne incercam norocul si sa facem un trib acolo.Nu tin neaparat sa conduc acest trib (nu imi permite nici timpul) dar daca ne strangem un numar considerabil de jucatori, merita sa incercam.
Vom juca cu un nume care nu are legatura cu tara noastra,Romania, pentru a nu risca sa ne facem de ras :)

Detalii: va urma ...

Daca exista doritori, astept pm sau reply aici.

World speed: 1
Unit speed: 1
Noble system: Packages
Tech system: Classic (4 levels per tech)
Archers: No
Beginner protection: 5 days
Morale: Time based
Church: No
Tribe limit: 60
Pally: Yes without Weapon
Fake limit: No
Barbarian and Bonus villages grow to 2000 points
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Fără biserică, fără arcaşi, viteză mică...of, las-o şi hai la amarâţii aia de pe .uk..
 

DeletedUser

Fără biserică, fără arcaşi, viteză mică...of, las-o şi hai la amarâţii aia de pe .uk..

Pe .net e atmosfera frumoasa...la fel si "adrenalina" (sunt multi si buni).
Da-i doamne iarta-ma de arcasi, viteza e tocmai buna pentru mine, biserica? nici nu prea stiu cu ce se mananca (nu imi place, mai pe scurt).
 

DeletedUser

Nici pe w3 uk nu e biserica. Dar aici sunt setarile cam naspa. Mai frumoase sunt lumile gen l17 sau w42,fara nivele de cercetare la trupe :|.
 

DeletedUser

Va multumesc ca mi-ati spus care sunt lumile voastre preferate.Uite cate este ceasul si eu nu puteam sa dorm pana nu aflam.

Acum, va rog, hai sa lasam spam-ul ca sunt satul de el.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
Atunci nu-l cunoşti pe aquilla, sau nu stii cum e in Omerta:))
Asta e spam???
 

DeletedUser

Atunci nu-l cunoşti pe aquilla, sau nu stii cum e in Omerta:))
Asta e spam???

Uite alt motiv pentru care nu pot sa dorm...da-mi pm si zi-mi cum e in omerta, te roooog.

PS: glumeam, nu am nici un gram de interes asupra subiectului.
 

DeletedUser

e fain pe .net joc si eu pe lumea 37 da e nasol din cauza ca nu ai bonus de noapte ,tot mai bine e cu bonus de noapte macar poti dormi in liniste cat de cat .asta ca nu are biserica e fain da cu nivele de cercetare iar e naspa .
 

DeletedUser2821

Ba e foarte tare sa joci si pe lumi " clasice " cum ar fi L15 de la noi , eu joc deja de cateva luni si nu m-am plictisit inca :) ... Bine asta si din alte motive .
E ceva mai de strategie , ca multi "uita" sau " nu stiu " despre level-ele de cercetare , nu se poate trmite trenulet , etc.

Succes Mirificule pe net ! :)
 

DeletedUser

Chiar as vrea sa ma intorc pe .net
Miri,adauga-ma si pe mine pe lista
Mai vorbim pe skype ;)
 

DeletedUser

si eu as intra daca ma primiti ,as vrea sa mai joc din nou pe net
 

DeletedUser

Daca vreti sa jucati si nu intrati doar de dragul de a intra, sunteti bineveniti.
 

DeletedUser

Nici pe w3 uk nu e biserica. Dar aici sunt setarile cam naspa. Mai frumoase sunt lumile gen l17 sau w42,fara nivele de cercetare la trupe :|.

nivelel de cercetare la trupe iti ofera o capaitate de strategizare a satelor si a metodelor de lupta foarte mare.
In general n00bii se feresc de nivele de cercetare.
..ii depaseste. :eek:

sa nu credeti ca vorbesc prostii
joc pe w10 si w32
am jucat w9 w13 w21 :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nivelel de cercetare la trupe iti ofera o capaitate de strategizare a satelor si a metodelor de lupta foarte mare.

Aici ai dreptate. Am jucat putin pe lumea clasica si stiu cum e.
Numai ca,pt putin timp am jucat si pe w8 sau w2 si faptul ca erau aceste nivele de cercetare mai mult ma incurca decat sa ma ajute. Spre exemplu,atunci cand vroiam sa-mi transform satele din sate de atac in sate de aparare. Daca cercetasem lancierii,spadele,cav grea si catapultele la nivel maxim(3 cum era pe lumile alea) si acu vroiam sa fac satele de atac trebuia sa dau revoke la unitatile de aparare si sa cercetez pe cele de atac. Prea complicat si din cauza asta nici trupe de un dodge nu aveam. La 3 sate de atac daca aveam 1 de aparare era mult. M-au rimat bulangiii dar i-am chinuit putin si asa. Daca era lume fara nivele ma distram si mai mult cu ei.


Cam asta vreau sa zic.
Dar oi fi si noob,mai stii? ;)
 
Sus