Worrior Of Rome(ROME)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai nu trebuie 'tu' sa accepti invitatiile ci sa le trimiti la jucatori :))
 

DeletedUser

pe o parte e bine sa ai multi membrii la inceput ....... si dupa o saptamana faci o selectie masiva , adica ii tii pe primii 100 de exemplu care sunt cei mai activi si care se implica ......... oricum chestia este ca e foarte greu sa faci o selectie fiindca multi au tehnici diferite , cei mai experimentati se bazeaza pe armata , iar ceilalti se bazeaza pe puncte .... oricum eu unul cred ca triburile mamut pot exista 2-3 luni maxim 6 de la inceputul lumii , iar apoi sunt terminati fiindca inevitabil are loc o selectie facuta de inobilari .......... danimaxxx te sfatuiesc sa creezi un nucleu puternic al tribului , care ar trebui sa fie format din prietenii tai , care probabil sunt jucatori cu experienta , si apoi sa incerci si jucatori noi .......... nu trebuie sa uitam ca e doar un joc si putem experimenta cat mai multe strategii .......
 

DeletedUser

si sunt foarte incarcat primesc 2 mesaje pe minut sa ii invit in trib

9szbzl.jpg
 

DeletedUser

Lumea 9 va fi inchisa pentru aproximativ 30 min pentru cateva modificari. Ne cerem scuze pentru acest neplacut eveniment.

noi va asteptam pe k55
 

DeletedUser11236

???

hai ba termina cu recrutarile ce faci trib mamut eu nu vreau mai multi de 20 de membri vreau sa crestem noi astia deaici suntem doar 15 dar activi mai bine 50 activi de cat 500 inactivi!:confused::confused::confused::confused:
 

DeletedUser

hai ba termina cu recrutarile ce faci trib mamut eu nu vreau mai multi de 20 de membri vreau sa crestem noi astia deaici suntem doar 15 dar activi mai bine 50 activi de cat 500 inactivi!:confused::confused::confused::confused:


eu mai mult de 200 de membri nu imi trebuie
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus