Worst Speed Players

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ma gandesc ca asa un topic ar fi interesant , fiecare sa zica top 3 cei mai slabi jucatori dintre cei pe care ii am in topu meu :) adica cei cu cate 1 victorie sau mai multe :)
 

DeletedUser

daca ai o victorie asa nu inseamna ca esti n00b .
inseamna ca te descurci cat de cat...
mi se pare cea mai aberanta idee pentru ca sunt multi n00bi pe speed inclusiv iseevoices :D:D
 

DeletedUser

polarik , nu te baga daca nu sti despre e vorba !!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma gandesc ca asa un topic ar fi interesant , fiecare sa zica top 3 cei mai slabi jucatori dintre cei pe care ii am in topu meu :) adica cei cu cate 1 victorie sau mai multe :)

vai de capu tau,macar stii cum e sa optii o victorie?

catiga o runda., apoi sa vorbesti
 

DeletedUser

el uita de unde a plecat ;)... uita cine l-a invatat ;).... probabil nu isi mai aduce aminte :)...dar mna...asa e omul :D

daca e vorba de mine,eu iti zic clar am invatat sa joc de la nemti,totate skilurile mele tot de la ei le-am inavatat,asta a durat ceva,dar a meritat.acuma pe .ro nu imi este frica sa fac 1-1 cu apsolut nimeni:)

si am demonstrat asta ca la 1-1 nimeni nu a reusit sa imi faca fata.
 

DeletedUser

el uita de unde a plecat ;)... uita cine l-a invatat ;).... probabil nu isi mai aduce aminte :)...dar mna...asa e omul :D

iar daca vorbesti de mine... imi pare rau... dar tot ce am invatat stiu de la jucatori vechi de pe lumea 1 si 3... nicidecum de la tine, sau cineva de pe aici...



@ sergiu: vin`o mey`... ca si`au cam luat`o in cap baietii... ^_^
 

DeletedUser

daca e vorba de mine,eu iti zic clar am invatat sa joc de la nemti,totate skilurile mele tot de la ei le-am inavatat,asta a durat ceva,dar a meritat.acuma pe .ro nu imi este frica sa fac 1-1 cu apsolut nimeni:)

si am demonstrat asta ca la 1-1 nimeni nu a reusit sa imi faca fata.

Lauda strica;).....era evident ca vorbea de pyca ..doar la citat
 

DeletedUser

iar daca vorbesti de mine... imi pare rau... dar tot ce am invatat stiu de la jucatori vechi de pe lumea 1 si 3... nicidecum de la tine, sau cineva de pe aici...



@ sergiu: vin`o mey`... ca si`au cam luat`o in cap baietii... ^_^

se zice vino nu vin' o
mai lasa speed-urile, treci si pe la scoala...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus