Wow , Jignire peste jignire dar masuri....

  • Autor subiect DeletedUser381
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser381

Buna ziua . Aici este un mesaj trimis de vestitul Ledatrad , marele "rege atotputernic" :) .

ledatrad în data de 16.08. la ora 21:46
mai idiot mic. ce zloboz conditii sa imi pui tu mie? pai chiar n-ai inteles, ciumpalac oligofren, ca va iau tribul in p**a, si va f*t pe toti? ce gatu' ma-tii tot te mai arunci ca gaina la muci, auzi la el, conditii...=)) besi ba in p**a mea, si daca intelegi o gluma, si glumim orin intermediul mesajelor, e ok...daca o freci si o dai in invective si in jigniri gratuite, va iau in p**a pe toti si alerg cu voi pana la otopeni si inapoi ;)

EDIT : Mesajul este cenzurat ;)

Jucatorul care a fost jignit a anuntat jignirea dar nu s-a luat nici o masura . De ce oare ?

Mai am inca un mesaj de al lui .

ledatrad în data de 31.08. la ora 02:14
uite cum sta treaba. nu sunt online non stop. nu eu, personal. e cineva in permanenta in cont, insa nu eu. de fapt habar n-ai cine sunt eu ;)) dar sunt vreo 5 persoane care joaca pe cont, pe ore diferite. acum ti-am satisfacut si curiozitatea asta

Cred ca si de data asta a incalcat regula #2 .

Adminii ? nimic ...

No comment . Nu incercati sa ma luati la misto prin diferite metode deoarece nu o sa va raspund .

Noroc si sanatate va doresc

Acest topic incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
Pentru a depune o plangere impotriva altui jucator va rugam sa folositi sistemul de suport. Nu deschideti topicuri pentru a reclama alti jucatori.

La urmatoarea abatere vei primi un avertisment.

Topic inchis.

ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

e la moda...;) si eu iam zis lui mircea ca ar trebuia sa ia niste lectii de gramatica ca tasteaza ca un tigan care nu stie sa scrie si sa citeasca si mi`au pocnit avertisment 5 puncte..creca astia se cred la rutiera =)))))

Acest post incalca regulile forumului. Regula incalcata este:
Puteti folosi diferite tactici pentru a va provoca dusmanii in forumul "Politica si Propaganda" atata timp cat nu depasiti limita bunului simt si tacticile au la baza jocul. INSULTELE DE ORICE FEL NU SUNT TOLERATE!

La urmatoarea abatere primesti un avertisment.
ciuly
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@ingham : si acum primesti avertisment de la admini ca nu ai folosit sistemul de suport :)))))))))):D :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus