wtf is this?

  • Autor subiect DeletedUser221
  • Data de început

DeletedUser221

Ultima editare de un moderator:

DeletedUser221

cum se face ca e banata exact dupa ce ii distrug eu toata armata si incepusem farmul ? +nobil ?
 

DeletedUser

da, are prvilegiu! :) lol... acum de ce a mai fost banat?

cat legat de distrus armata sa iti dau cpy-paste de pe forum cu trupele care s-au trimis suport? ;)

va rog sa ridicati banul si sa-l lasam pe cel viteaz sa atace
 

DeletedUser221

a pai deci asa merge in magic cand unul e gata sa piarda satul ii dati ban asteptati pana ii trimiteti 999999 de unitati aparare si dupa unban

buzz off.
Oke ms m-am lamurit.
topic closed.
 

DeletedUser

Si acum as putea spune: Jucatorii Magic sunt privilegiati: Un jucator era nobilat, dar a fost banat, pentru a opri atacurile. Astfel jucatorii Magic au avut timp sa ii trimita suport. Rusine.
Dar nu o spun:)).
 

DeletedUser310

:)

Hai Lizard, recunoaste, si tribul vostru este sprijinit de admini...:D asta este acuma, ati fost prinsi cu mata in sac. Pacat ca nu mai este Dave la mine in trib, ca puneam sa se bata adminii intre ei, care castiga, castiga razboiul pentru trib.

Mda, stiu ce spun eu acuma poate este absurd, dar la fel de absurd ca si afirmatiile celui un pic mai sus mentionat. Intr-o tara de aberatii, ne permitem si noi la randul nostru sa aberam.
 

DeletedUser

cand cineva este banat nu poti sa trimiti suport.

omul nu era nobilat! a fost atacat de cateva ori si a primit suport.

dupa ce a primit suport am si primit mesaj pe forum... totul e ok. nu mai ataca si nu mai are ce sa faca.

si azi a fost banat... nush de ce? sunt curios sa aflu.

tentativele dvs sunt ... ....

si cand mai vad si posturi in care strigam in gura mare: onoare si cinste.

pune ceva concret pe forum. nu povesti nemuritoare.
 

DeletedUser221

hai nu o da in balarii cu noi ... am aflat ce am vrut acum nu ne mai vb noua asa de sus de parca ai fi vreun pui de zmeu ... ok ? ms atat am vrut sa stiu ... next time nu o sa mai atac magic ca vad ca nu le ajunge pamantu asta

have fun Ch@!#$s
 

DeletedUser310

Onoare si cinste

Stimabile, onoarea si cinstea sunt vazute de fiecare persoana in parte conform punctului sau de vedere. Nu toata lumea este vre-un cavaler medieval cu armura stralucitoare care striga in gura mare: Die for The King, Die for The Country. Valori care sincer la fiecare exista poate, dar in forma diferita. Asa ca nu cred ca putem sau ar trebui sa facem prea mare caz de asta. Probabil, s-a inregistrat cerinta mea si a ta de a se trece la puricat triburile noastre, iar stimata domnisoara (banuiesc ca este o femeie), a cazut prima victima. Aici, imi cer scuze dar este doar o supozitie, si va rog a ma ierta daca am gresit cu ceva.
 

DeletedUser

cand cineva este banat nu poti sa trimiti suport.

omul nu era nobilat! a fost atacat de cateva ori si a primit suport.

dupa ce a primit suport am si primit mesaj pe forum... totul e ok. nu mai ataca si nu mai are ce sa faca.

si azi a fost banat... nush de ce? sunt curios sa aflu.

tentativele dvs sunt ... ....

si cand mai vad si posturi in care strigam in gura mare: onoare si cinste.

pune ceva concret pe forum. nu povesti nemuritoare.

pana sa apari tu pe forum aveam o parere buna despre magic...
On-topic: Doar o coincidenta... ce e asa greu de crezut?
 

DeletedUser

traducere: pana se ne contesti tu... ne placea de MAGIC... erau si inca sunt aliati buni care nu au incalcat pacturile.

chiar si acum daca sunt jignit de voi pe forum, in special hades1234, nu am rupt aliantele tribului. eu sunt obiectiv si separ parerile mele personale de binele tribului.

voi puteti sa separati administrarea serverului de parerile proprii? eu nu cred! ;)

ps: sigur o sa apara comentarii... ii rog pe liderii TLD sa spuna daca am incalcat pactul pana acum sau de cand a inceput nebunie pe forum... de cand am venit si mi-am permis si eu, un nemuritor, sa postez printre zei.
 

DeletedUser37

Nu s-a incalcat nimic LizardKing.Forumul extern este strict extern jocului cel putin din punctul meu de vedere.
E normal sa-ti sustii parerea daca consideri ca ai tai au fost nedreptati.
 

DeletedUser

valiusha, sau alt administrator, puteti sa ne spuneti:
1. care este rolul unui administrator
2. daca poate sa blocheze un cont
3. daca poate sa intre la mine in sat si sa-mi vada trupele....
4. de cine sunt rezolvate contestatiile
5. care este procedura in cazul in care eu X sunt sitter pt conturile Y si Z
a) eu sunt banat.... celelalte conturi nu au fost implicate in incalcarea de reguli
b) eu incalc o regula si de pe contul meu si de pe contul Y; ce se intampla?
c) incalc o regula doar de pe contul Y
6. Pot sa fac o contestatie direct la Carmi?

Nu de alta dar as vrea ca adminisratorii sa fie acuzati de ceea ce pot face nu de ceea ce nu pot face...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

valiusha, sau alt administrator, puteti sa ne spuneti:
1. care este rolul unui administrator
2. daca poate sa blocheze un cont
3. daca poate sa intre la mine in sat si sa-mi vada trupele....
4. de cine sunt rezolvate contestatiile
5. care este procedura in cazul in care eu X sunt sitter pt conturile Y si Z
a) eu sunt banat.... celelalte conturi nu au fost implicate in incalcarea de reguli
b) eu incalc o regula si de pe contul meu si de pe contul Y; ce se intampla?
c) incalc o regula doar de pe contul Y
6. Pot sa fac o contestatie direct la Carmi?

Nu de alta dar as vrea ca adminisratorii sa fie acuzati de ceea ce pot face nu de ceea ce nu pot face...
1. Depinde de functia sa. Suntem repartizati pe mai multe domenii.
2. Da, insa numai prin banare. Tin sa precizez ca toate actiunile unui admin sunt pastrate in LOG.
3. NU! No way =)). Daca era asa mai aveam voie sa avem cont in joc?
4. Carmi.
5. a. In mod normal tu esti banat iar celalalt ramane fara sitter... Acum depinde si de context
b. In primul rand ti se ia sitterul, ti se da ban iar apoi se asteapta revenirea lui Y pentru pledoarie. Depinde si de ce regula se incalca...
c. La fel ca la b... insa tu iei ban numai in anumite conditii...
6. Dupa cum am spus la 4...
 
Sus