www.tribalwars.fi

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

www.tribalwars.fi

Sa deschisi si aici de cateva zile serverul si din cate vad nici astia nu stiu cu ce se manca jocul asta......care intrati dati un mesaj ma gasiti cu numele tero20051

Intrati in "Sud Vest" = "Luonas"
:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate am inteles eu viteza 1,viteza 2 la trupe si biserica.
 

DeletedUser16903

DeletedUser

Prea tarziu fratilor. Eu cu aia de pe .net am intrat de cand a inceput lumea practic, si aia de pe .se au intrat mai tarziu. Singuri noobi sunt finlandezii, care sunt mai mult o minoritate.

A da si uite ce aveam noi de pe .net la inceputul lumii..

jedi knight retired 19.03. kello 19:00 Lainaa
Sija Nimi Heimo Pisteet Kylät Keskimääräinen pistemäärä kylää kohti
1 Neönius OT 126 1 126
2 Killua OT 122 1 122
3 greenmonsta OT 116 1 116
4 madalin2009 OT 113 1 113
5 jedi knight retired OT 111 1 111

:D

Kewl no?
Acum va sfatuiesc sa fugiti de acolo. Ya?

Daca vreti sa ma verificati daca nu mint, PM at OT (Off-Topica) leaders.
Any recruit messages will be punished with a ban if they are not in Finnish.
*grabs ban hammer*
 

DeletedUser

jumate de server e de romani :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sorry for double post dar va recomand sa folositi strategia LC rush - merge foarte bine in cazul meu. Ma mentin in top 50-90 de aproape 5 zile - si cand ajung cu nobilul - sar pe rank 10. Invat si eu mai mult daca credeti ca sunt noob xD
 

DeletedUser5151

19.03.09 21:04

Hello to our foreign players, Im sorry to say, but Tribalwars.fi is infact meant for finnish language. No other language is allowed ingame or on the forums.

v-a facut-o :))) =))


Adica tradus:

Salutare jucatorilor straini. Imi pare rau sa spun, dar Triburile.fi este de fapt menit sa fie pentru limba finlandeza. Nici o alta limba nu este permisa in joc sau pe forum
 

DeletedUser

19.03.09 21:04

Hello to our foreign players, Im sorry to say, but Tribalwars.fi is infact meant for finnish language. No other language is allowed ingame or on the forums.

v-a facut-o :))) =))


Adica tradus:

Salutare jucatorilor straini. Imi pare rau sa spun, dar Triburile.fi este de fapt menit sa fie pentru limba finlandeza. Nici o alta limba nu este permisa in joc sau pe forum

A dat o circulara dupa aceea ca engleza si suedeza poate fi vorbita pe forumul tribului. >)
 
Sus