YKZ vs CIRC

DeletedUser

Eu cred ca vroia sa arate inca o incercare de a se mentine in top a ripului(rusinoasa de altfel)
 

DeletedUser2147

elite, tin si eu sa cer un ban permanent pentru banarea simultan a aprox 10(minim-simultan) jucatori din CIRC, pentru o regula cel putin neclara, ca sa fiu politicos, de 2 ori la rand.

Sa fim seriosi, esti CEL PUTIN penibil.



Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: YKZ
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 664
Tabăra 2: 787
Diferență: 123

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,698,562
Tabăra 2: 7,543,147
Diferență: 844,585

image.php




Asta in conditiile in care a fost o vreme si razboi simultan cu SOF, in timp ce era si cu voi, si in conditiile in care la momentul actual dusmanii CIRC sunt(mentionez doar cei importanti):
NIPPON;
RoD(oarecum);
GNR-V;

GNR-V nu mai stiu exact daca am scris bine, sunt oarecum ametit, dar cam astia ar fi.

Cheers(Timisoreana va sugerez ;) )
 

DeletedUser

uite cum se convinge si elite ca in jocul asta se intampla multe chestii ciudate si asa si cum noi am avut probleme pt niste reguli care erau cam neclare :confused: uite cum se poate sa ataci si sa nu iei nimic....asta este .....trebuie sa ne vedem de joc ca si asa nu castigi nimic daca te certi cu nu stiu cine ...continuam cat mai putem si cand nu gasim alt joc de strategie si uite asa viata merge inainte....
bafta tuturor;)
 

DeletedUser3061

Astept si eu un raspuns public sau un ban permanent aici pe forum,ce sa intamplat acum 10 minute e FURT CALIFICAT,este incredibil cum un jucator poate fii banat 3 minute suficient cat sa nu mai pot da nobilul la recuperare intrand in bonus si primind sprijin intre timp(sprijin de care stiam ca ajunge)SA nu mai spun ca el de la 25 duce adeziunea la -7 si eu cu noroc 16.5% de la 25 raman la 2 dupa e banat suficient cat sa nu mai pot recupera satul :| sa fim seriosi prost nu sunt si sunt o gramada de colegi care erau on si pot confirma..INCREDIBIL


elite vorbesti numai prostii..... cred ca ti-am raspuns pe prv... asa ca nu mai iti da tu cu presupusul.....

tabaluga, tavaluga sau cum ti-o zice coane te rog eu mult incearca sa te abtii ca aberzi...eu zic inainte sa vorbesti incearca macar sa gandesti.


elite iar despre tine tata aveam pretentii.... in caz ca nu ai aflat inca iti spun eu cand dai la recuperare este mult mai eficient sa dai cu 2 nobili ... primele oara cand matizu a luat satul respectiv eu am dat cu 2 noibili si la fel ca si tine lasasem adeziunea la 2 din primul nobil, dupa ce am luat satul adeziunea a ajuns la 25... tu ai dat 1 curatare iar cristiano a bagat nobili 2 la numar, intre timp inainte de nobili lui cristiano am mai bagat si eu inca 1 si ca sa vezi adeziunea a ramas la 4, iar cristiano a luat satul din primul nobil iar la al doilea si-a kilarit ce avea in sat dupa care la 12 minute a venit curatarea mea plus 1 nobil ca nu mai aveam si am luat satul scazand adeziunea de la 25 la -7.... iar tu dupa aceea ai scazut adeziunea la 2..... deci ca sa stii si tu pe viitor cand vrei sa mai ataci asa...ca daca de 2 ori nu iei satul dintr-un nobil automat a 3-a oara il iei... am observat treaba aceasta de mai multe ori.....

deci ca tu sa vii si sa imi aduci mie niste acuzatii nefondate datorita faptului ca matizu nu poate sa gandeasca si el ca un sat luat in urma cu 36 de ore nu are cum sa ajunga cu adeziuna la 100 si sa trimita 4 nobili (in care isi kilareste singur trupele) nu mai este problema mea...

cat despre banare inca o data cred ca ti-am raspuns in joc... ba mai mult si cu argumentele necesare, iar daca eram cum zici tu nu ma deblocam asteptam sa vina sprijinul.... asa ca te rog mult de tot nu te mai hazarda sa vorbesti daca nu stii despre ce este vorba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bla...bla ..bla satul e la mine asa ca tine-ti teoriile tale de mare jucator pentru tine :) De fiecare data cand esti atacat urli in gura mare dupa sprijin :) Datorita caracterului tau(din joc) ti-am facut atatia prieteni prin Sof YKz Rip DST mai toate triburile de pe harta :) Ai grija de satele tale innobilate de la colegi care renunta si lasa-ne pe noi sa jucam asa cum stim sau nu stim..:)
 

DeletedUser8678

ca sa nu mai primesc din nou un avertisment scriu numai la subiectul de aici: HAI YKZ luptam, luptam, luptam si-i cucerim!!!

LE:ai vreo problema cu fuziunea?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus