zarg versus pelasg

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

suntem doua triburi mici ce ne luptam pentru suprematia pe 3 continente !!!
din aceasta seara noi , cei din tribul zarg , declaram razboi celor din pelasg ....
fie ca cel mai bun sa castige !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser

prima statistica
Side 1:
Tribes: Zarg
Players:

Side 2:
Tribes: Pelasg
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 873
Tabăra 2: 1,394
Diferență: 521

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 11
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,124,674
Tabăra 2: 2,948,855
Diferență: 824,181

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 73,562
Tabăra 2: 43,370
Diferență: 30,192
 

DeletedUser

este razboiul celor mici. si atat .....si asta imi place .....sper ca nu apare si aici regele tomasito ca imi iau campii:)))))
sau poate nu ..:)
 

DeletedUser14435

parca ati facut topicul asta sa ma gadilati pe mine :D
citesc "ne luptam pentru suprematia pe 3 continente", ar fi o mare realizare
pe K68 domina Pelasg si Zarg sunt mult in spate
Pe K77 SAS are aproape de doua ori mai mult decat ambele triburi la un loc

ce mi se pare mai important este ca majoritatea frontului vostru se afla pe K67, inteleg de aici ca acolo va fi cea mai dura lupta pentru suprematie de continent, voi va bateti si noi murim de batranete sau cum ?

Zarg, grija mare, sa nu fiti trimisi la batalia pentru suprematia unor continente mai verzi


btw, pe harta triburile sunt invers, GG cine a facut-o
 

DeletedUser

parca ati facut topicul asta sa ma gadilati pe mine :D
citesc "ne luptam pentru suprematia pe 3 continente", ar fi o mare realizare
pe K68 domina Pelasg si Zarg sunt mult in spate
Pe K77 SAS are aproape de doua ori mai mult decat ambele triburi la un loc

ce mi se pare mai important este ca majoritatea frontului vostru se afla pe K67, inteleg de aici ca acolo va fi cea mai dura lupta pentru suprematie de continent, voi va bateti si noi murim de batranete sau cum ?

Zarg, grija mare, sa nu fiti trimisi la batalia pentru suprematia unor continente mai verzi


btw, pe harta triburile sunt invers, GG cine a facut-o




ma asteptam la asa ceva ^^ keep in touch... :rolleyes:

asa... si ma intreb... tipu` asta cine ? o_O





Sabaku no Garra astăzi la ora 01:04
Gandeste-te foarte bine la asta!...ai doar 1 sansa...ce preferi?...sa lupti sau sa castigi lupta fara pierderi?...*** vii la noi in trib cei mari din tribul tau te vor urma...si asa vom face un trib foarte puternic impreuna!...insa daca alegi sa lupti exista 2 variante...sa castigi...ceea ce implica pagube enorme...sau sa pierzi...ceea ce implica sa te innobilam complet...gandeste cu capul nu cu instinctele...cooperarea aduce mult mai multe beneficii fara nicio paguba...! totul depinde de tine!


xx--pyca--xx astăzi la ora 01:51
te`ai gandit mult, oare, pana ai scris mesaju asta? :)


Sabaku no Garra astăzi la ora 01:55
nu prea....deshi stiam k o sa ma refuzi...da am incercat...stii cum e...incercarea moarte nare!...deci...*** rasp final e nu...iti doresc succes...si fie ca cel mai bun sa castige:)
Sarbatori fericite si tot ce iti doresti!>:D<

xx--pyca--xx astăzi la ora 01:51
te`ai gandit mult, oare, pana ai scris mesaju asta? :)




later edit: nu stiam ca mai nou, asa se castiga razboaiele..., iubire ma dezamagesc, oamenii tai... :S
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:(

Avand in vedere la cat de mari sunt ambele triburi cred ca acest conflict la va decima pe amandoua.
Sau vine CLG-ul si le inghite pe amandoua. Sau K67


Insa acest razboi va scote la iveala jucatori buni si cei care sunt doar pentru protectie in trib.

O sa uramaresc indeaproape acest conflict
 

DeletedUser

as opta pentru o alianta K67~Pelasg aici... chiar si pe 2 fronturi... si cu CLG si cu astia.. ce nume au.. nu mai stiu :rolleyes:


eu zic ca ne`am descurca... in sud, si K67 ar avea de munca, sunt toti jucatori buni, cat despre Pelasg, eu zic ca as face fata cu ei...

acum, cum ne`au declarat ei... fie ca cel mai bun sa castige :cool:
 

DeletedUser

succes ambelor tabere...fara suparare acum, zarg vine cu trupe full..pelasg le-a mai rupt pe noi, deci nu sunt la 100%..asa ca, nu ziceti hop pana nu sariti gardu:)

profit de acest moment, pentru a pune si eu o intrebare: ce rost are expresia "te trimit la marginea hartii" .. pai oameni buni, suntem pe k77, suntem la MARGINEA HARTII .. asa ca terminati cu "amenintarea" asta ieftina(ca tot am citit`o undeva mai sus).
 

DeletedUser13834

asa... si ce legatura avem "noi"... cu asta? :)

stii cum e un copil mic care sta in fasha si are nevoie de loc sa se intinda..?

cam asa suntem noi, voi fiind fasha, care trebuie aruncata pentru ca uite tu la copilul asta mic cum creste si are nevoie de loc :p
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Zarg
Players:

Side 2:
Tribes: Pelasg
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 91
Diferență: 5

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 3
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 432,472
Tabăra 2: 333,884
Diferență: 98,588

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 92,852
Tabăra 2: 19,854
Diferență: 72,998

image.php




daca tot sunt prin vecinatate, vin cu o statistica pe ultimele 2 zile:D
 

DeletedUser

declar acest razboi inchis din simplul motiv ca tribul Pelasg nu mai exista decat vag prin anumite parti ale lumii ....
se poate inchide acest topic .....iar cat de curand vom deschide altul :D si sa speram ca nu vor fugi si astia ca potarnichile prin toate partile si pe la toate triburile "profesioniste" ( cu toate ca ei se cred cei mai frumosi, destepti, bazati, atacanti, bla, bla-uri din astea de 2 lei ....)
 

DeletedUser13259

stii cum e un copil mic care sta in fasha si are nevoie de loc sa se intinda..?

cam asa suntem noi, voi fiind fasha, care trebuie aruncata pentru ca uite tu la copilul asta mic cum creste si are nevoie de loc :p
si o mica completare...ce face copilul in fasa? :rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus