ZARG vs. EDW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ca replica la atacurile organizate de catre jucatorii EDW pe membrii tribului ZARG am fost nevoiti sa declaram oficial inceperea unui razboi intre cele doua tabere.
Cu speranta ca vom avea un razboi frumos,in care oponentii sa se respecte ,doresc Mult Succes EDW-ului si fie ca cel mai bun sa castige aceasta confuntare !

Cu stima !
Zargosz
 

DeletedUser

Scuze de off topic si double post:

Si acum predau stafeta Micutei Sirene :) ca doar el e responsabilul cu polemicile pe extern !!! :)
 

DeletedUser

aleluiaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
acum incepem sa jucam si noi .... cu toata parerea de rau pentru anumiti membrii din edw dar daca va uitati pe steagul nostru o sa observati un malamut de alaska acolo , acel caine nu ataca decat daca este atacat si atat !!!
intr-adevar o sa fie un razboi frumos si cred ca o sa ne scoata din apatia pe care ne-a provocat-o razboiul cu rai si familia ( plictiseala totala a fost acest razboi care e pe cale sa se incheie din simplul motiv ca nu prea mai avem cu cine ne razboii) ........

asa ca sa animam un pic lumea aceasta , nu ????
 

DeletedUser

mdea....interesant razboi....Sa castige cine-i mai bun!!!

ZAU??? Cum ti-ai dat seama ?

Daca ai ceva concret de postat te rog sa o faci ,daca nu ...mai bine ne scutesti de astfel de replici.Din cauza unora ca tine degenereaza discutiile pe acest forum si se ajunge la jigniri si alte "rahaturi".:mad:
 

DeletedUser

aleluiaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
acum incepem sa jucam si noi .... cu toata parerea de rau pentru anumiti membrii din edw dar daca va uitati pe steagul nostru o sa observati un malamut de alaska acolo , acel caine nu ataca decat daca este atacat si atat !!!
intr-adevar o sa fie un razboi frumos si cred ca o sa ne scoata din apatia pe care ne-a provocat-o razboiul cu rai si familia ( plictiseala totala a fost acest razboi care e pe cale sa se incheie din simplul motiv ca nu prea mai avem cu cine ne razboii) ........

asa ca sa animam un pic lumea aceasta , nu ????

razboiul vostru cu rai e ca razboiul nostru cu SITH
luam sate aproape goale
 

DeletedUser

karmanos eu nu am auzit de ce razboi aveti voi. Puteti sa va faceti si voi un topic separat sa ne prezinti aspecte ale acelui razboi acolo si sa nu spamezi acest topic dedicat altui razboi. Multa bafta ZARG. Sunt sigur ca cei din EDW vor fi adversari ceva mai seriosi decat RAI.
 

DeletedUser

xblaandy - multumim pt urari !
Personal ,sunt convins ca o sa fie un razboi frumos despre care se vor scrie ceva randuri pe forum.
Deocamdata am inteles ca kingcapatina este pe sitter (probabil in concediu binemeritat) si vom astepta sa se intoarca ca sa poata sa dea si el o replica .
 

DeletedUser

karmanos eu nu am auzit de ce razboi aveti voi. Puteti sa va faceti si voi un topic separat sa ne prezinti aspecte ale acelui razboi acolo si sa nu spamezi acest topic dedicat altui razboi. Multa bafta ZARG. Sunt sigur ca cei din EDW vor fi adversari ceva mai seriosi decat RAI.

razboiul ala e o porcarie "ii mancam pe paine" sunt numai inceptori,noobi
nu merita sa deschid o tema:)
 

DeletedUser

razboiul asta o sa fie tare "distractiv" pentru amandoua taberele
in amandoua triburi sunt veterani de pe alte lumi si aveti toti experienta
cred ca o sa dureze cateva luni bune
bafta ZARG...


2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da vad ca granita voastra cu EDW e cam mica
nu o sa se incheie prea curand razboiul
numai daca nu faceti PNA sau ceva:D
 

DeletedUser21587

:( kingcapatina nu este intrun "concediu binemeritat", va anunt eu,
prin ceea ce trece in acest moment nu cred ca siar dori cineva,...
 

DeletedUser

ce se intampla cu tribu [ally]EDW[/ally]? se destrama
7.gif
 

DeletedUser

kingcapatina am fost anuntat ca este pe sitter...mai mult nu stiu.Am asteptat un mesaj ,ceva ...pana acum nu am primit nimic .
Sper sa nu fie vorba iar de vre-o antamplare nefericita.
=Master HaDeS= ...daca ai o informatie sigura te-as ruga sa ma anunti si pe mine .Nu vreau sa devin penibil cu acest razboi.
 

DeletedUser

Se pare ca aceasta tema trebuie inchisa de catre moderatori deoarece au avut loc niste fuziuni in zona si EDW-ul a cam disparut .

Rog pe aceasta cale un moderator sa inchida aceasta tema .
 

DeletedUser

da` o statistica ai pus vreodata? sau declari si tu razboi ca sa dai din barba? banuiesc ca ai luat doua sate de la ei si ti s`a urcat la c.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus