FeedBack - Calendarul Aniversar 20 de ani !

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Aici veti putea sa comentati, sa oferiti feedback despre eventul aniversar si nu numai....
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Feedback

Ati uitat in postarea evenimentului o linie in limba engleza sa o stergeti dupa ce a fost tradusa
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Unde anume ? ( regulamentul nu este tradus - atasamentul in pdf, asa este oficial ).
 

Radu1307

member
Scor reacție
0
Unde anume ? ( regulamentul nu este tradus - atasamentul in pdf, asa este oficial ).

Even after the 20-day event concludes, the calendar will remain active for a few more days, allowing you to savor the full picture and download it. Access it by clicking the icon below the quest button.
Chiar și după încheierea evenimentului de 20 de zile, calendarul va rămâne activ pentru încă câteva zile, permițându-vă să savurați imaginea completă și să o descărcați. Accesați-l făcând clic pe pictograma de sub butonul de căutare.



Daca asa trebuie sa fie atunci my bad.
 

Ingerasa

member
Scor reacție
0
Imi place ca se pot folosi si pe lumile urmatoare recompensele primite in cadrul evenimentului aniversar, asta e un lucru pozitiv si il face ceva mai special in felul acesta.
Recompensele cred ca puteau fi ceva mai bune, mai speciale (ex: puncte premium, asistent de farmare etc.) sau pur si simplu bonusuri mai mari -totusi vorbim de 20 de ani.
In rest, felicitari si La multi ani Inno!
 

Zoroark

member
Scor reacție
0
Sincer, mi s-au parut chiar bune recompensele si a fost misto toata faza cu calendarul.
 

Gicu Magnet

member
Scor reacție
1
Mai aveti calendare d-astea ?
Pt calendarul de 21 de ani va propun un pictorial nud cu rakanishu .
Acum nu stiu pe cine au avut pe coperta dar sunt sigur ca la 21 ,coperta calendarului merita toti bann iii ...hahaha
 
Sus