Razboaiele lumii 28

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser36524

@ingenios Faptul ca un trib este in top tot timpu' nu inseamna nimic. Absolut nimic. Eu unul cred ca a juca obsesiv pentru puncte, topuri si clasamente nu aduce ceva distractie. Aduce doar o risipa de timp si energie. Inseamna pur si simplu ca nu aveti ce face cu viata voastra. Punctele se pierd, armatele se sfarma, triburile se desfiinteaza. Pacat insa ca nu ati invatat ca prietenii si amintirile frumoase sunt singurele lucruri care conteaza pe Triburile. :) Si in locul tau, nu m-as pune la discutii de IQ cu mine, crede-ma.

@lcc92 nu sunt "jucatorul lui peste". Sunt jucatorul All Blacks, Eugen de Savoia, 1900 de puncte, K35.
 
Ultima editare de un moderator:

ingenios.

member
Scor reacție
0
@ingenios Faptul ca un trib este in top tot timpu' nu inseamna nimic. Absolut nimic. Eu unul cred ca a juca obsesiv pentru puncte, topuri si clasamente nu aduce ceva distractie. Aduce doar o risipa de timp si energie. Inseamna pur si simplu ca nu aveti ce face cu viata voastra. Punctele se pierd, armatele se sfarma, triburile se desfiinteaza. Pacat insa ca nu ati invatat ca prietenii si amintirile frumoase sunt singurele lucruri care conteaza pe Triburile. :) Si in locul tau, nu m-as pune la discutii de IQ cu mine, crede-ma.

@lcc92 nu sunt "jucatorul lui peste". Sunt jucatorul All Blacks, Eugen de Savoia, 1900 de puncte, K35.
Avem alta filozofie,asupra joculi,tie iti place sa il comentezi,eu sa il joc.Dar gusturile nu se discuta
 

DeletedUser36524

Avem alta filozofie,asupra joculi,tie iti place sa il comentezi,eu sa il joc.Dar gusturile nu se discuta

Uite ca aici ai dreptate :) Mie imi place sa il savurez, tie sa il joci. Fiecare dintre noi castigam - fiecare in felul nostru.
Cum nu (mai) imi place sa ma cert pe forum cu nimeni, va urez bafta la razbel si sa castige cel mai bun. La urma urmei, e doar un joc ...
 

DeletedUser41788

Amesteci perele cu merele si e un lucru rau.Voi il numiti razboi, noi cu modestie o numim innobilare interna.
Iar partea a doua,am zis sa nu recrutati fara acordul nostru,ati fost de acord dar singurul jucator pe care v-am zis sa nu il recrutati,l-ati recrutat.

Nu incerca sa te scoti in fata lumii aici.Ai spus conditia asta dupa ce a venit la noi.

P.R.E.I. astăzi la ora 12:04
sall..se fac verificari prin sitter ,URGENT DA-MI SITTER.CU RESPECT ,CONDUCEREA

P.R.E.I. astăzi la ora 12:08
imi dai azi?

omul222 astăzi la ora 12:09
dute ma de aici ...nici macar nu esti de la mine din trib

Bag de seama ca disperati !
 

DeletedUser41788

Jucati curat...si poate o sa va vada lumea cu alti ochi.
Nu cu chestii de genul...
Mai ai si aere de mare jucator pe aici pe forum.
Nu inteleg atitudinea ta superioara deloc.
Esti prea simplu...la fel ca si mine.

P.S : Totusi eu am un mare + de care tu nu iti dai seama.
 

DeletedUser41788

Si ca daca stau sa ma gandesc bine...proverbele mai mereu se adeveresc
Buturuga mica rastoarna carul mare !

Parte 1:
Triburi: TWS, TWS 1, TWS 2, TWS 3, TWS 4
Parte 2:
Triburi: R.S, R.S=1=, R.S=2=, R.S=3=, R.S=4=, R.S=5=, R.S=6=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 109
Diferență: 89

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 5
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,988
Tabăra 2: 196,429
Diferență: 169,441

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,267
Tabăra 2: 14,312
Diferență: 5,045

chart
 

DeletedUser41917

Buturuga mica ?:)

Marshall mi se pare mie sau si tu esti una dintre buturugiile alea mari , uitate cate triburi ai in familia TWS , si mai spui ca e buturuga mica:):):)

De RS sa nu mai spun.
 

DeletedUser

Buturuga mica ?:)

Marshall mi se pare mie sau si tu esti una dintre buturugiile alea mari , uitate cate triburi ai in familia TWS , si mai spui ca e buturuga mica:):):)

De RS sa nu mai spun.

Alta era aluzia dar tu esti mult prea nub ca sa-ti dai seama de ea.
 

DeletedUser22923

Care e faza cu gainile???



nu sti care e faza cu gainile? uite aici


cei care ati primit cadou gaini incercati sa le valorificati la maxim, adunati ouale si le vinzi in targ,fiecare ou valoraza 5000 fier;5000argila si 5000 lemn.

la 5 oua vandute se primesc 30 puncte premium
 

DeletedUser17308

nu sti care e faza cu gainile? uite aici


cei care ati primit cadou gaini incercati sa le valorificati la maxim, adunati ouale si le vinzi in targ,fiecare ou valoraza 5000 fier;5000argila si 5000 lemn.

la 5 oua vandute se primesc 30 puncte premium

Se vede ca esti din circus , ai replici expirate
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Jucati curat...si poate o sa va vada lumea cu alti ochi.
Nu cu chestii de genul...
Mai ai si aere de mare jucator pe aici pe forum.
Nu inteleg atitudinea ta superioara deloc.
Esti prea simplu...la fel ca si mine.

P.S : Totusi eu am un mare + de care tu nu iti dai seama.
Amice,a venit cineva la un moment dat cu propunerea de concurs de sah,eu vin cu alta propunere,facem un concurs de minciuni?Macar vei ramane cu marea satisfactie sa il castigi,iar referitor la aluzia de mare jucator,sunt mic si samurai sunt mici si chiar daca mintea ta nu poate percepe sa sti ca ei duc razboaie,doar impotriva celor care le lipseste codul bunelor maniere,moralitatea si verticalitatea,in rest nu ii intereseaza ce e pe harta.
 

DeletedUser41788

Tu crezi ce ai scris aici ?
Ma faci pe mine mincinos ?
Doamne !
Ai ignore total din partea mea.
Credeam ca ai bunul simt sa nu faci pe grozavul in fata lumii.
Dar vad ca ai un talent nemaintalnit de a posta si a face lumea sa creada ce zici.
In fine...e bine de stiut cu cine avem de a face.
 

DeletedUser41788

Buturuga mica ?:)

Marshall mi se pare mie sau si tu esti una dintre buturugiile alea mari , uitate cate triburi ai in familia TWS , si mai spui ca e buturuga mica:):):)

De RS sa nu mai spun.

Hey miez...daca stai si observi ceea ce se intampla pe K46 nu e deloc asa.
Avem doar tribul mare si cativa membrii din prima academie care ne batem cu R.S.
Celelalte academii sunt pe alte K-uri.
Deci te rog sa incetezi cu comentariile daca nu verifici harta inainte.
 

DeletedUser41788

SoogeyBoogey a zis : sah mat, vezi ca e sezon de morcovi , hai sa jucam triburile , acum 2 zile te laudai ca ne rupi gluga era 7-2 , azi 8-6 , maine 8-8 , iti garanteaza tataia ca mai pupati voi sate cand merg eu la biserica.
 

DeletedUser

Avem doar tribul mare si cativa membrii din prima academie care ne batem cu R.S.
Celelalte academii sunt pe alte K-uri.

inseamna ca ori nu joci triburile, si e fiecare pentru el acolo, ori degeaba sunteti ditamai familionu' si nu stiti sa va folositi de el. Intr-un familion se fac mutarile si permutarile necesare ca sa se trimita sprijin eficient si suficient. Si ori esti in razboi, ori nu mai esti. Auzi, dom'le, avem razboi cu X, dar numai 3 jucatori, ca restu' 50 sunt mai departe. Na ca am vazut-o si pe asta!
 

DeletedUser41788

bey protza****
tu stii setarile lumii de **?
daca nu atunci taci din gura si vezi-ti de ale tale...

PS : NU SE POATE TRIMITE SPRIJIN DECAT IN CADRUL TRIBULUI.
 

DeletedUser

bey protza**** ia sa vad daca poti sa vorbesti civilizat de acum, sau esti animal?
tu stii setarile lumii de **? stiu
daca nu atunci taci din gura si vezi-ti de ale tale... supara adevarul, asa-i?

PS : NU SE POATE TRIMITE SPRIJIN DECAT IN CADRUL TRIBULUI. repet, ca pentru babalai, intr-un familion se fac mutarile si permutarile necesare ca sa se trimita sprijin eficient si suficient.

Si nu mai urla ca vita:)
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Tu crezi ce ai scris aici ?
Ma faci pe mine mincinos ?
Doamne !
Ai ignore total din partea mea.
Credeam ca ai bunul simt sa nu faci pe grozavul in fata lumii.
Dar vad ca ai un talent nemaintalnit de a posta si a face lumea sa creada ce zici.
In fine...e bine de stiut cu cine avem de a face.
Oare crezi macar 50% din ce spui?! Atunci te felicit pentru ca ai o imaginatie extraordinara,transformi fictiunea din imaginatia ta intr-o realitate ipotetica. Ma bucur ca nu ma numar printre prietenii tai, nici macar virtuali.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus