Razboaiele lumii 28

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40739

S-a suparat haba12 ..
Il dau eu de gol : n-are 11 sau 12 ani e mult mai mare a scris parca in sectiunea lumii 26.
 

DeletedUser39591

Domnul Chev,
Eu n-am nici o treaba cu tine

:D:D:D
ce politicos esti!!!;)

Asa is eu :cool::cool::cool:

Domnul Taipei,
Arata-mi postul si convinge-ma ca eu n-am 11 ani :)
Ca in pasaport si prin documente scrie ca m-am nascut in 2000...

REPET:
SI facem spam...:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39591

"Adevar graiesti" :D

P.s
Pe mine ma bucura faptul ca unii nu cred ca am 11 ani/12 ani...
Deoarece ei ma considere istet/destept...si va explic de ce:
Deci cand este unu de vreo 15-19 ani si toti il considera un noob ei zic "Nici n-ai macar 15-19 ani ! ai vreo 12 ani !!!" (ceva de genu)
Dar cand cineva imi zice mie ca nu crede ca am 11/12 ani sau imi zice ca am mai mult ma bucura...ca parca imi zice direct "Esti DESTEPT" sau ceva de genu :D

:cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
 

DeletedUser

Data Eveniment
25.03.
20:57 C!RCUS a propus tribului pacea.
25.03.
19:58 Tribul C!RCUS a declarat război împotriva tribului.

(e vorba de tribul -jw-)

Dafaq? Asa de repede v'ati razgandit? :)
 

DeletedUser

Super razboi in NORD-EST ! Familia Samurailor vs Familia TWS , Blacks , L12 si altele :))
 

DeletedUser

scaled.php


Cu rosu familia Samurailor , albastru alianta constituita impotriva lor .
 

DeletedUser36524

@Eugen de Savoia - Membru Blacks / Berthier

Extras din forumul intern:
Nu sunt decat viermi, pe care ii vom strivi sub bocanci, in drumul nostru spre glorie!

Sa incercam sa le facem fata? Nu incercam - reusim. Nu le facem fata - le luam fata. Am incredere ca fiecare dintre voi isi va face datoria asa cum stiu ca fiecare dintre noi va sacrifica ultimul topor in aceasta cruciada sfanta. Sa nu pregetam, sa nu dam inapoi. Sa nu punem la indoiala crezul si sa nu ne pierdem credinta in victoria noastra. Am intrat pe un drum fara intoarcere. Daca nu suntem in stare sa invingem, nu suntem demni sa traim! Unde suntem noi, nu mai este loc pentru nimeni.

Disce pati! Vincere aut mori!

-------------------------------------------------------------------------------

Familia samurailor si-a facut o gramada de dusmani in zona si acum sunt la razboi cu mare parte din nord estul hartii, si conform hartii si cu mijlocul si alte puncte izolate. Va garantez ca este un razboi de anvergura cu sute de jucatori antrenati, atacuri serioase, inobilari si sacrificii uimitoare. Mare parte din harta este rosie si din fericire (cred...) eu ma aflu fix pe granita, de unde va voi transmite "live" vesti.

Cred cu tarie in victoria Blacks & aliatii asa cum cred ca acesti (mici, mari, super) samurai au devenit prea obraznici, prea aroganti si nu isi merita locul in topurile acestei lumi. Nu ne luam rolul de inchizitie, dar lupta noastra este dreapta - am fost provocati, am raspuns.

PS: Avem un mare as in maneca.
PS2: Succes ambelor tabere implicate in conflict si nu uitati: Norcul il favorizeaza pe cel curajos.
 

DeletedUser41917

Crezi că cei din K54 vor trimite vreodată un real pe ei?:)

Tbkm e ingropat in probleme , iar Band deocamdată nu , dar si ei vor avea problemele lor.
Mă distrați măi , sincer :)
Cand le trimiteți la triburile de la 2-3K-uri distanță invitație la razboiul vostru care se desfasoară defapt in K-ul vostru / zona voastră.
 

DeletedUser41917

Berthier astept vesti din partea ta , sunt tare curios cum se va desfasura razboiul asta.:)
 

DeletedUser41917

Harta tribului meu arata cam asa:

ro28.png


Am declarat razboi la un trib , imediat s-au trezit si alti binevoitori:)
 

DeletedUser41917

Mie sincer imi place , am cu cine mă juca , nu mor de plictiseală ca alți:) Avand harta pe albastru toată.

Ăia care acum au toată harta pe albastru , cand vor da de un razboi mai serios se vor dizolva , ca nu sunt căliți cu razboaiele.
 

DeletedUser36524

Adevaratii soldati se formeaza in timpul luptei.
Multa bafta si sa faceti ca Moise ... despartiti marea rosie in doua :))
 

DeletedUser41917

Multumesc , la fel si taberei tale si familiei R.S.

Se pare ca si in zona ta va fi o batalie frumoasa.
 

DeletedUser36524

Daca ai prieteni de nadejde, tovarasi curajosi si dusmani corecti, fiecare batalie este frumoasa.
 

DeletedUser12768

Se pare ca 'favoritii' (PCR) au un start mai greu :D
Nu e problema baieti, nu va faceti griji ca majoritatea va vad ca fiind un trib de viitor, doar nu va impiedicati voi de cativa n00bi cum sunt cei din Lycan, chiar daca au un mic avans :D

Parte 1:
Triburi: Lykan, Lykan2
Parte 2:
Triburi: PCR, PCR A.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10,339
Tabăra 2: 0
Diferență: 10,339

chart



Am uitat sa mentionez, cele doua triburi si academiile lor sunt in razboi :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus