Razboaiele lumii 28

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41917

Interesant :D

Nu prea am auzit cuvinte de lauda niciodata la adresa tribului PCR ... iam vazut putin in top 20 , apoi brusc au decazut , atat.
 

DeletedUser12768

E, au un blocaj acum, dar isi revin ei nu e problema :D

Iau primii 9 jucatori din academie si mai urca putin, nu e asa baieti? :D
 

DeletedUser36524

Si altii ii strica acum pe R.S

Vesti noi nu prea pot sa va dau decat o scurta statistica, irelevanta la acest moment.
s1jp6d.jpg
 

DeletedUser41788

Da.Sti cum e treaba asta :)
Se cern jucatorii...
Raman in picioare doar "greii"...
E doar la inceput razboiul asta.
Dupa spusele lui ingenios o sa dureze pana ce 1 din triburi,ma refer aici la TWS si R.S,dispare de pe harta.
Sa vedem ce o sa fie in viitor.
Tot ce pot spune e ca arata prea putin pentru ceea ce prevedea...
 

DeletedUser

E, au un blocaj acum, dar isi revin ei nu e problema :D

Iau primii 9 jucatori din academie si mai urca putin, nu e asa baieti? :D

Acu nu am nici o nevoie....ca PCR s-a desfiintat..si eu am fost in academie...dar iti spun sigur ca razboiul cu Lykan nu era singurul ;) Si daca tot veni vorba...in interior era o activitate colosala...cu - in fata :)
 

DeletedUser41788

Interesant,asteptam detalii .....cum ar trebui sa fie un trib,in viziunea ta

Cu tine ce sa discut ingenios?
Pna-ul dintre triburile noastre s-a rezumat la un singur jucator.
Dar cand am cerut si eu concedierea unor jucatori din academiile voastre pe motiv ca veneau de la dusmani cum am fost refuzat ? Pe ce motiv?
E frumos sa stii ca te bati la nivel inalt.Nu va subestimeaza nimeni.
Totul este la inceput.
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Cu tine ce sa discut ingenios?
Pna-ul dintre triburile noastre s-a rezumat la un singur jucator.
Dar cand am cerut si eu concedierea unor jucatori din academiile voastre pe motiv ca veneau de la dusmani cum am fost refuzat ? Pe ce motiv?
E frumos sa stii ca te bati la nivel inalt.Nu va subestimeaza nimeni.
Totul este la inceput.
Amesteci perele cu merele si e un lucru rau.Voi il numiti razboi, noi cu modestie o numim innobilare interna.
Iar partea a doua,am zis sa nu recrutati fara acordul nostru,ati fost de acord dar singurul jucator pe care v-am zis sa nu il recrutati,l-ati recrutat.
 

DeletedUser36524

Aroganta si nu modestia va obliga sa considerati acest conflict o simpla innobilare interna.
 

DeletedUser38145

Iete na... vezi ca ne cunoastem dar s-ar putea sa ma confunzi cu Andrei sau Serban...
 

DeletedUser36524

Aroganta ... modestie... doua cuvinte mari insa garantez ca nu se leaga deloc de r.s.
I-a vezi gasesti altele?

Aici ai si tu dreptate ... R.S-ul fiind un trib destul de mic, este ocolit de cuvintele mari. Poate unul nesemnificativ ar fi mai potrivit sa va descrie ... "de duzina" poate?
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Aici ai si tu dreptate ... R.S-ul fiind un trib destul de mic, este ocolit de cuvintele mari. Poate unul nesemnificativ ar fi mai potrivit sa va descrie ... "de duzina" poate?
Pobabil,ca un trib care e in top tot timpu si pe orice lume,pana se retrage,ti se pare mic,dar ma rog asta e chestie de IQ
 

DeletedUser38145

Aici ai si tu dreptate ... R.S-ul fiind un trib destul de mic, este ocolit de cuvintele mari. Poate unul nesemnificativ ar fi mai potrivit sa va descrie ... "de duzina" poate?

Da care jucatorul lui peste esti ma tu?
Esti unu din gasca aia de specimene de pe triburi?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus