F.SOD vs. F.What??

DeletedUser

daca el e praf, tu esti doar urma pe care o lasa praful ;)

daca eu sunt praf...tu esti praf si pulbere....prietene numai un retardat poate ataca cu asemenea trupe...si nu numai o data ci de mai multe ori, mai gandestete cand vorbesti, ca vorbesti ca praful in vant:D
 
Ultima editare de un moderator:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
daca eu sunt praf...tu esti praf si pulbere....prietene numai un retardat poate ataca cu asemenea trupe...si nu numai o data ci de mai multe ori, mai gandestete cand vorbesti, ca vorbeste ca praful in vant:D

poate vrea sa scape de acele trupe...te-ai gandit la posibilitatea asta?
 

DeletedUser

mda...de toate?daca vroia sa faca atac/aparare scapa de ce nu ii trebuie....doooh
 

DeletedUser

daca eu sunt praf...tu esti praf si pulbere....prietene numai un retardat poate ataca cu asemenea trupe...si nu numai o data ci de mai multe ori, mai gandestete cand vorbesti, ca vorbesti ca praful in vant:D

cat de varza poti fi...nu vezi ca omul stie cum sa faca un sat de aparare?a atacat intentionat sa rupa apararea...dar na sa aveti si voi ce vorbi...sa nu va plictisiti...
kinderi dereglati :))
 

DeletedUser

vorbea criogenat-ul...shhht guritza,hai canta si tu la alta masa, nu de alta dar poate te retin:|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

talibane, traitziar tie ia uitate ce am scris putin mai sus : Vechi #705 Astăzi, 22:00:15 Sus Edit/Delete Message Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
mda...de toate?daca vroia sa faca atac/aparare scapa de ce nu ii trebuie....doooh
__________________
Daca nu risti nimic riscul este si mai mare.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
ma dar ce te intereseaza pe tine? putea sa te atace si cu gainile pe care ni le-au pus astia azi in sate...
nu inteleg de unde ai rasarit si tu pe aici, ca un ghiocel :))
 

DeletedUser

pfff.....prietene sunt de mult pe aici, prin aceasta zona, pe langa asta am zis sa ....da dc trebuie sa iti explic tie sau altcuiva ce si cum fac eu...?pur si simplu, asa am vrut:D
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai nu dar vii si faci asa o afirmatie aiurea la adresa unui jucator pe care nu il cunosti...trebuia sa te astepti la reactii :)
 

DeletedUser

hmmm...o zic pe sleau...nu stau la lugu lugu - laga laga :
1. Pur si simplu imi dau parerea(din cate stiu, nu iti este interzisa aceasta chestie)
2. Poate sa zica orice orice pentru ca i don't give a f***
3. E bine sa socializezi
4. De asta nu prea suport eu jucatorii mari, prea multe fumuri in cap=))
 

DeletedUser41356

hmmm...o zic pe sleau...nu stau la lugu lugu - laga laga :
1. Pur si simplu imi dau parerea(din cate stiu, nu iti este interzisa aceasta chestie)
2. Poate sa zica orice orice pentru ca i don't give a f***
3. E bine sa socializezi
4. De asta nu prea suport eu jucatorii mari, prea multe fumuri in cap=))

care de aici e jucator mare? (rofl)
 

DeletedUser20252

Incercati sa depasiti subiectul ca nici voi nu faceti cine stie ce bine daca vorbiti in continuare despre el.

Uite mai bine o statistica pe ultima saptamana :

Parte 1:
Triburi: What??, P-v, Who???
Parte 2:
Triburi: SoD, T.L.S., MoD, PICI, 22Pici

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,238
Tabăra 2: 2,504
Diferență: 1,266

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 78
Tabăra 2: 211
Diferență: 133

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,389,322
Tabăra 2: 20,990,919
Diferență: 11,601,597

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 577,167
Tabăra 2: 1,922,747
Diferență: 1,345,580

chart
 

DeletedUser20252

Am vazut cum atacati,m-am aparat contra voastra si nu m-ati impresionat cu nimic.

Singurul avantaj care il aveti e ca sunteti mai multi activi decat noi,dar ca valoare nu depasiti jucatorii care chiar joaca din What??
 

DeletedUser

pt mine activitate e cea mai importanta..iar bun pe triburile nu mi se pare ceva extraordinar sa fii..nu sunt o mie de lucruri de invatat....se prinde repede jocul asta..cum zice si portile...activii sunt cei care castiga

tot ma dispera discutiile astea cu bun pe triburile..adik ce trebuie sa faci ca sa fii bun? sa iei satul din 2 nobili? sa ataci fara berbeci si sa cada zidul?
bun inseamna sa stii sa faci split sa dai trenulete sa gandesti putin strategic si sa fii activ..nu ai nevoie de trei 00
 
Sus