Mason vs Clasic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Pt ca de maine iar incep vizitele sa vedem cum stam pana acum:

Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1, CRAMA

Timeframe: 21/03/2012 00:00:00 la 16/04/2012 13:12:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,699
Tabăra 2: 2,419
Diferență: 280


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,029,895
Tabăra 2: 24,998,612
Diferență: 31,283

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 40 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 Clasic 269.527.898 291.241.139 81 3.595.570 30009 9.705
2 Mason 205.482.471 229.891.729 93 2.471.954 23054 9.972
3 CRAMA 92.942.530 99.353.373 87 1.141.993 11128 8.928
4 Cls 7.660.205 7.660.205 31 247.103 932 8.219
5 Mason1 5.890.025 5.939.276 53 112.062 738 8.048
 

DeletedUser29389

era un nene cu gura mare si granita mica ce tot manca rahat pe aici ca luna curenta va/vor avea in curand lejer 200 sate avans...
altii sustin ca vor avea doar o mica stergere in masa...
se cam strange latul in k55/56...
 

DeletedUser523

Ce se intampla in Mason :confused: De ce a plecat lumea :confused: Ne poate lamuri cineva :confused:
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: Clasic, Cls
Parte 2:
Triburi: Mason, Mason1

Timeframe: 19/04/2012 00:00:00la19/04/2012 12:38:04

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 285
Tabăra 2: 235
Diferență: 50

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 69
Tabăra 2: 13
Diferență: 56

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,246,028
Tabăra 2: 2,321,147
Diferență: 75,119

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 687,231
Tabăra 2: 128,376
Diferență: 558,855

chart




avem surprize ca de dupa Pasti? .. fain :d
 

PRADA

member
Scor reacție
6
acum lauzi sate luate de la jucatori care dat stergere.. of of, pui de Don Quijote ce esti marule
 

DeletedUser

Sters TT
ce statistica penibila ai putut pune

e clar ca clasic inchide lumea,datorita stergerilor de cont din mason.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

CINE A SABOTAT MASONUL PE LUMEA 23??? CarlaDaimler!!!!!

CINE A SABOTAT MASONUL PE LUMEA CLASICA??? CarlaDaimler!!!


Mi-a trebuit 1 an si jumatate sa-mi dau seama de KLICK de bric... da chiar, sa-mi fie rusine...

Cine joaca si se implica ceva mai mult pe lumea clasica stie cate frane si strambe am bagat contra masonului. Cand bric si-a concediat cel mai bun om, si-a bagat masonul in groapa!!!

Viva Clasic!!

PS: Respect fata de Gasca Nebuna. Jucatori nu prea straluciti, dar teamplay grozav... Din pacate ati ales sa va tineti ca scaiul de bric... Bafta pe Lumea XY...
 

DeletedUser

nu e vina la nimeni,asa au vrut



mi-ar fi rusine sa mai postez pe extern daca as fi in locul tau dupa nesimtirea de care ai dat dovada...te-ai logat de mai multe ori cu parola pe contul bric si ti-ai dat drept de intemeietor dupa eu te bagasem la interne....


gasca nebuna s-a retras de pe lumea asta nu din cauza dusmanilor...respect clasicului pt conducerea lui si a unor membrii...au si ei uscaturile lor, dar gasca nebuna s-a retras in special din cauza mizeriilor de jucatori gen emy, care se milogea de conducerea rs-ului sa ii dea pna doar lui pt ca isi pierdea satele sau in momentul in care rs-ul l-a atacat cu 1200 de fulluri el a parasit contul si m-a lasat siter gasind acasa 600 de ferme de aparare si tot el zbiera ca nu e aparat...de asta dragilor s-a lasat gasca nebuna...multi din mason ne injura si acum pt alegerea facuta, dar draga mea emy...noi avem ce tu niciodata nu o sa ai...respectul multor membrii din mason si chiar din clasic...tu doar ai stiut sa iti injuri adversarii sa nu mai zic colegii....asa ca daca as fi in locul tau, nu as mai murdari acest forum extern cu postarile tale de 2 bani pt ca te faci singur de rusine:)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
gasca nebuna s-a retras de pe lumea asta nu din cauza dusmanilor...respect clasicului pt conducerea lui si a unor membrii...au si ei uscaturile lor, dar gasca nebuna s-a retras in special din cauza mizeriilor de jucatori gen emy, care se milogea de conducerea rs-ului sa ii dea pna doar lui pt ca isi pierdea satele sau in momentul in care rs-ul l-a atacat cu 1200 de fulluri el a parasit contul si m-a lasat siter gasind acasa 600 de ferme de aparare si tot el zbiera ca nu e aparat...de asta dragilor s-a lasat gasca nebuna...multi din mason ne injura si acum pt alegerea facuta, dar draga mea emy...noi avem ce tu niciodata nu o sa ai...respectul multor membrii din mason si chiar din clasic...tu doar ai stiut sa iti injuri adversarii sa nu mai zic colegii....asa ca daca as fi in locul tau, nu as mai murdari acest forum extern cu postarile tale de 2 bani pt ca te faci singur de rusine:)

din cauza asta te-ai retras TU ma zmeule.. clar te-a lovit cronic conflictul ala cu emy de dai detalii p/aici si dupa ultimul ceas.
 

DeletedUser

mi-ar fi rusine sa mai postez pe extern daca as fi in locul tau dupa nesimtirea de care ai dat dovada...te-ai logat de mai multe ori cu parola pe contul bric si ti-ai dat drept de intemeietor dupa eu te bagasem la interne....


gasca nebuna s-a retras de pe lumea asta nu din cauza dusmanilor...respect clasicului pt conducerea lui si a unor membrii...au si ei uscaturile lor, dar gasca nebuna s-a retras in special din cauza mizeriilor de jucatori gen emy, care se milogea de conducerea rs-ului sa ii dea pna doar lui pt ca isi pierdea satele sau in momentul in care rs-ul l-a atacat cu 1200 de fulluri el a parasit contul si m-a lasat siter gasind acasa 600 de ferme de aparare si tot el zbiera ca nu e aparat...de asta dragilor s-a lasat gasca nebuna...multi din mason ne injura si acum pt alegerea facuta, dar draga mea emy...noi avem ce tu niciodata nu o sa ai...respectul multor membrii din mason si chiar din clasic...tu doar ai stiut sa iti injuri adversarii sa nu mai zic colegii....asa ca daca as fi in locul tau, nu as mai murdari acest forum extern cu postarile tale de 2 bani pt ca te faci singur de rusine:)




prietene le arat si aici cum vorbeai in conferinta de pe skype???
esti oSters TT cu un milion de fete pe putin,eu nu am cerut pna la r.s pentru am apara satele de tu esti prost informat,nu ai de cat sa faci aberati de genu,de ma uit la innobilarile mele apoi la ale tale,cred ca tu aveai pna cu ei nu eu,am respectul la multi jucatori din mason si clasic decat ai avut tu de cand joci triburile.

ar trebui sa iti fie rusine ca ai vrut fuziune cu dusmanul si ai fost refuzat apoi ai dat stergere,asta e adevarul motiv nu ca ar fi jucatori gen emy,desteptule am fost si voi ramane mereu un jucator cheie ori unde voi juca,tu esti un nimeni care ai crescut din interne,apoi ai ajuns la putere datorita lasari unora din conducere,care iti erau prieteni,nu mai spun ca ai incercat sa concediezi toti jucatori din mason dar ai fost oprit

si cum puteam avea 600 de ferme acasa cand tot contu era de 700 si ceva sate,nici sa minti nu stii,e vai mama ta
de jucam pentru mine nu imi schimbam satele de atac in aparare iti reamintesc ca la un momendat aveam 800 de sate de aparare si 60 de atac,dar tu esti prea prost pentru ati da seama cine o jucat pentru mason si cine doar pentru ei

voi atat ati fost in stare sa jucati pentru gasca nebuna,de nu o mers treaba cu fuziunea,ce ati zis ca renuntam sa aratam lumi ca fara noi nu se poate,de jucai pentru trib dupa cum te lauzi peste tot cedai satele tribului nu dadai stergere cont cum ai facut tu si restu,deci rusine.

apropo ms de sate:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cauza asta te-ai retras TU ma zmeule.. clar te-a lovit cronic conflictul ala cu emy de dai detalii p/aici si dupa ultimul ceas.


daca taceai ..umpic mai destept ramaneai:)
uiti cand am gasit acele 3 sate sprijin on clasic si te-am intrebat daca meriti concediat sau nu...uiti cum te rugai si cereai o a doua sansa?..acum faci gura mare pe extern?...nu vezi ca esti bataia de joc a multora?...doar gandeste putin...cand jucam...de ce nu erai asa tare in gura..nu imi raspunde mie..raspunde-ti tie;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus