Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

s-a lasat dupa ce a vazut ce ii fac circarii; si-a luat-o pe contul lui, pe urma si-a luat-o si pe contul Brago, a inteles probabil ca n-are rost sa si-o mai ia in continuare si pe alte conturi :rolleyes:
 

DeletedUser

s-a lasat dupa ce a vazut ce ii fac circarii; si-a luat-o pe contul lui, pe urma si-a luat-o si pe contul Brago, a inteles probabil ca n-are rost sa si-o mai ia in continuare si pe alte conturi :rolleyes:

nu conteaza asta nu inseamna ca nu este jucator bun voi daca nu fuzionati cu fame , god , si tsf nu mai ereati de mult pe harta asta este ati stiut sa comunicati mai bine dupa mine cei din fame sunt uni dintre cei mai buni jucatori cu toate ca nu il suport eu pe master1 dar este un jucator foarte bun
 

DeletedUser26720

chef de joc am avut insa cand vedeam ca se acuza de tradare pe motive total eronate iti cam piere cheful iar exemple sunt destule si le stii si tu nu are rost sa ti le enumar, legat de cel mai bun dintre legionari eu am considerat si consider ca tu ii dai clasa si lu tataye care la primul atac ( cei corect de mare amploare mai ales cand isi blindeaza satele din spate sa nu ii fie daramate ) a dat bir cu fugitii ( nu il acuz pentru asta pentru ca nu stiu cati ar fi stat ) in afara de tine nu cred ca ar mai fi stat cineva atat sa ridice la sate ( pentru asta ai respectul meu ca jucator)
 

DeletedUser

chef de joc am avut insa cand vedeam ca se acuza de tradare pe motive total eronate iti cam piere cheful iar exemple sunt destule si le stii si tu nu are rost sa ti le enumar, legat de cel mai bun dintre legionari eu am considerat si consider ca tu ii dai clasa si lu tataye care la primul atac ( cei corect de mare amploare mai ales cand isi blindeaza satele din spate sa nu ii fie daramate ) a dat bir cu fugitii ( nu il acuz pentru asta pentru ca nu stiu cati ar fi stat ) in afara de tine nu cred ca ar mai fi stat cineva atat sa ridice la sate ( pentru asta ai respectul meu ca jucator)

la mine nu de ridicat satele este problema , problema este ca cand vezi cateva luni la prietenu nu vezi o bulina verde si toate sunt rosi iti cam piere pofta de joc ce puti eu stiu sa pierd frumos si mai fac si pe astia cu bani:)) ca lumea care ia sate trebui sa bage pp:))
 

DeletedUser26720

in romania inca nu e criza suntem in urma cu vreo 50 de ani deci nu e problema de 40 ron / 3 luni :))
 

DeletedUser

tataye: cont predominant de atac, expert in a da de gol satele cu biserica, baga def pe gard mic in cantitati mari - la un jucator cu cont predominant de def asta merge, la un cont bazat in special pe atac...

on in special intre orele 11-12 ziua si 3 noaptea, se potrivea excelent cu Macroh care cind juca se trezea la 4 dimineata din cauza programului de la munca (Macroh era tot cont predominant de atac, vecin cu tataye)


nu conteaza asta nu inseamna ca nu este jucator bun voi daca nu fuzionati cu fame , god , si tsf nu mai ereati de mult pe harta asta este ati stiut sa comunicati mai bine dupa mine cei din fame sunt uni dintre cei mai buni jucatori cu toate ca nu il suport eu pe master1 dar este un jucator foarte bun

Si cei din vechiul LegioN daca nu dezertau din TSL (cum se chema pe vremea respectiva) si ii tradau pe cei care i-au ajutat mai erau pe harta la ora asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu conteaza asta nu inseamna ca nu este jucator bun voi daca nu fuzionati cu fame , god , si tsf nu mai ereati de mult pe harta asta este ati stiut sa comunicati mai bine dupa mine cei din fame sunt uni dintre cei mai buni jucatori cu toate ca nu il suport eu pe master1 dar este un jucator foarte bun

Circul nu a fuzionat cu nimeni
Eu am venit din GOD in Circ si cand a iesit scandal, mi-am luat jucatorii mei de incredere si usor usor am innobilat restul jucatorilor
Cu FAME, ramasese jucatori putini si era o proasta comunicare intre triburi si nu iesea treaba cum trebuia si am propus intrarea lor in Circ, la fel si cu TSF

Legion a avut o gasca foarte buna de jucatori doar ca s-au crezut mult prea tari si smecheri si asta ia dus in jos
Sincer nu pot sa inteleg ce a fost in mintea lui Brago cand a intors armele impotriva noastra. Nu prea inteleg cum a vrut el sa rupa Circ-ul
Adevarat...la inceput ne rupea si mereu ii ziceam sa aive rabdare ca se intoarce treaba si, uite ca s-a intors.

yanakis, sunt jucatori destul de buni dar, sa fim seriosi, nu aveau cum sa reziste psihic in fata noastra.

Ne chinuim sa luam si restul de sate si....gata L14 :cool:
 

DeletedUser

AK, tu ai fost singurul din GOD care a venit la inceperea razboiului, si nici macar nu mai erai in GOD atunci, restul au venit dupa razboi...

La cum ai scris tu acolo cineva care nu stie despre ce e vorba ar intelege ca tu ai luat o gasca de tradatori din GOD care imediat ce au plecat de acolo si-au atacat fostul trib, ceea ce nu e adevarat. Ori cei care au vent din GOD in Circ sunt oameni de onoare, care nu ar fi facut asa ceva :)

Cit despre FAME si TSF n-ai propus tu nimica, au fost discutii intre iulia si intemeietorii triburilor FAME si TSF, inclusiv asupra momentului venirii in Circ; si anume momentul in care impactul ar fi cel mai devastator asupra CIR (in cazul FAME), respectiv LegioN. Pentru mai multe detalii il poti intreba pe masterd1, pe c0nnect sau pe BUCLES

In mintea lui Brago a fost ca va cistiga LegioN de unul singur L14, pentru el nu era suficient sa cistige alaturi de TSL si Circ (triburi precum FAME sau CIR nu contau din punctul lui de vedere, erau prea departe de partea de harta unde juca el sa il intereseze). Ca sa fac o comparatie "militara" omul a venit din serviciul de garda, a scos incarcatorul din arma si a verificat daca era glont pe teava; cind a percutat se uita pe teava armei, si era glont pe teava :))

De rupt rupea si contul Brago ce putea, prindea si el jucatori la interne si povestea pe forum ce tare e (si annynoir si Macroh il bateau pe vremea cind jucau), dupa a venit momentul sa devina el inactiv- a devenit inactiv sub atacuri, nu a fost atacat pentru ca era la interne :))

Cit despre jucatorul Brago (nu contul Brago preluat de tataye) nu mai juca asa des de pe vremea cind a fost eliminat tataye prima data, era plecat din tara si oricum s-a prins ca nu are rost...

Oricum AK, acuma ca te-ai intors pe joc dupa o pauza lunga astept sa bagi carbuni la partea cu luat sate de la legionari, ai cantitati industriale de nobili care abia asteapta sa fie folosite :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hai sa iti zic eu cum sta treaba cu legion este singurul trib care a vrut sa mai lungeasca jocul ceia ce a si facut eu cu ultras am format TNT care a fot format din SH si L-of-T in timp ce legionari lua sate pe banda rulanta circ inca dormea si brago a zis sa fuzionam deoarce iulica 2 vrea sa inchida lumea cat mai repede daca nu intorce legion armele inpotriva voastra L14 se termian de atunci ca numai eu stiu cate sittere aveam si in TNT si nu mai aveam cu cine sa joc mai erea sh lui niki care tremurau cand auzeau de legion:)))
 

DeletedUser

tamina ce spui tu despre mine ... e total neadevarat....tu esti jucator adevarat ....te folosesti de toate trupele jucatorilor din tribul tau.... ca defens ....in schimb ....nu prea mai ai chef de joc .... te-ai folosit de satele mele si ale lui florinvaly doar sa mai ai sate la caldurica ....totusi esti un jucator bunicel doar cand te enervezi ca pierzi sate:rolleyes:
 

DeletedUser

din cauza asta am plecat din LegioN....ca tremuram de frica ....si tot din cauza asta inca mai joc :rolleyes::p

daca ai fi cinstit ,tu fata de colegii tai si fostii mei colegi ,ai recunoaste ca te-ai folosit de ei si satele lor ca si de mine, doar pentru a ajunge pe locul 1 la inamici invinsi :cool:.....
 

DeletedUser

mai trimite atacuri ca poate ajung sa te detronez dupa locul 1 :) .... stii poate si eu am adoptat tehnica ta ....si sunt blindat si eu ..... cu trupe....diferenta intre mine si tine este ca eu nu folosesc trupele colegilor mei ...asa cum faci tu :)
 

DeletedUser37000

stiti de ce e calm tamina?stie ca ni se termina nobilii in curand:)asa ca e sigur ca v/a mai sta pe harta cel putin pana la craciun:D:D
buna tehnica
 

DeletedUser

nu tarane te atac cu catapulte sa vezi cum este si tu cand eu tineam granita si aveam satele la 2000p tu dormeai pe tine te intorceai pe partea cealanta frairu sta sa tina granita si pierdeam nopti aiurea sa vii tu acum sa spui ca ma folosesc de trupele colegilor nu vezi ca nu sti sa apreciezi nimic ma amenitai ca retragi defensul ceia ce ai si facut cand vei sta pe joc cat am stat eu atunci sa ridici pliscul pana atunci baga capul in dos si taci eu nu mai am ce pierde macar sa te tin pe tine pe loc ca nu meriti nici ultimul loc pe L14

tu nu stii cum este sa ai atacuri zilnic si bucurate si tu ca imi ei sate eu nu am timp de joc ca tine si ca alti eu intru de acm doar sa te mai acresc pe tin cat despre circari jos palaria ati castigat ati fost mai buni felicitari
 

DeletedUser36603

tamina facem pariu ca in 2 luni o sa fie altcineva pe primul loc la aparatori pe lumea asta?
asta daca nu fuge dupa primele atacuri!!!
 

DeletedUser

Daca te uiti la clasamentul aparatorilor e cam complicat de detronat tamina de pe primul loc:
1 tamina [LegioN] 3.056,38 Mio.
2 issollda [LegioN] 2.552,35 Mio.
3 cristi stelistul [LegioN] 1.022,06 Mio.
4 c0rtez1 [Circ] 841,60 Mio.
5 jjanli [LegioN] 793,92 Mio.
6 costel beraru [LegioN] 793,18 Mio.
7 codrino [Circ] 789,00 Mio.
8 rich and famous [Circ] 755,84 Mio.
9 xutu [Circ] 582,61 Mio.
10 mimirai [HAOS] 569,28 Mio.

Ca locul 2 sa treaca pe locul 1 are trebui rupte pe ea vreo 8400 fuluri de atac, ca locul 3 sa treaca pe locul 1 ar trebui rupte pe el vreo 34000 fuluri, etc.

Asta presupunind ca pe tamina nu ar fi rupt nici un ful in alea 2 luni si ca noua persoana vizata pentru locul 1 ar avea destul def sa rupa fulurile alea (si desigur ca nu ar sterge contul) :))
 

DeletedUser

depinde la cine te referi orce este posibil daca vrei sa rupi statistica este simplu blindati un sat de la voi de la un anumit player si dati tot tribul pe el si gata ati luat si nr 1 ca defendar :))
 

DeletedUser

ai grija cum vorbesti tamina .... daca ma numesti dupa tine sincer esti fara scru****....si sa ati bag capul in dos ....mai faci sa cred despre tine altceva ca om si persoana ....stiam ca ati place dar nu in halul asta ,asa de mult;) cum vrei tu mereu :)....oricum cred ca asa faci....stai linistit ca am eu nobili si florin pentru satele tale ....e normal sa mi le recuperez de la unul care nu stie sa joace triburi de unul singur ca mine fara sprijin si ajutor :eek: .....mai invata sa vorbesti....inainte sa ma jignesti bubu.catalin :D:cool::rolleyes:
 
Sus