Razboi mondial

  • Autor subiect DeletedUser18134
  • Data de început

DeletedUser

skipinel lasam tata ca nu am ce sa mai ** cu tine sa fii sanatos din repect ca , canva am fost colegi ma aptin sa mai ** la adresa ta in rest toate cele bune fiecare ne alegem drumul in viata se pare ca tu ai stiut sa alegi mai bine:))
 

DeletedUser

Inamicii tai ca aparator inseamna aproape 51K de fuluri rupte pe tine, faptul ca dupa atitea fuluri rupte inca mi ai blindaj pe sate inseamna ca tot tribul a bagat def in posteriorul tau, chiar si cind nu mai jucau ei pe cont :))

Inactivii de care zici tu erau foarte activi, au devenit inactivi din decembrie, de ce oare?
 

DeletedUser

l-as innobila si pe base si pe texflex, dar nu sunt la mine in raza :))

presupun ca si ei sunt nitel pe rosu ;)
 

DeletedUser

se vede cat de bun este de la tex ce sa mai ei 20 de sate:)) se vede ca nu urmaresti nimic:))
 

DeletedUser

l-as innobila si pe base si pe texflex, dar nu sunt la mine in raza :))

presupun ca si ei sunt nitel pe rosu ;)

aici dadeai exp de unde ai mai lua sate nu de la ce se barbarizeaza:)) dar tu esti insare sa te minti si singur :)) mai baga putini la inactivi sa inchizi pe locul 1 :)))
 

DeletedUser26720

:)) s-au aprins discutiile iar pe extern :)) iar ma trezesc maine cu un postomol de injuraturi pe skype tataye?
 

DeletedUser

Cind se termina inactivii o sa bag si la activi, pina devin si ei inactivi la rindul lor :))

Asta pina o sa ramina 1 singur jucator in legion, tu presupun ca o sa ramii activ pina la ultimul sat, am dreptate?
 

DeletedUser

activ nu dar pana la ultimul sat da pentru ca trebui sa imi iau pp premiu pentru defenndar imi trebui pe alta lume unde am sa ma inscriu cu okimaru:))
 

DeletedUser18134

totusi nu uitati sunt nr 1 defendar pe triburile . ro

Felicitari. Nimic de comentat ca doar... o imagine face cat 1k de cuvinte :D

clipboard01he.jpg
 

DeletedUser

Pai ma tamina, trebuia sa ma anunti si pe mine ca vrei sa intri :))

Oricum Legion se duce la vale si usor usor nu mai ramane nimic din el :D
 

DeletedUser13059

esti locu 1 pe .ro la aparatori ? ... cred ca asta ii parerea ta de om care nu a vizitat si alte lumi statisticile de la inamici invinsi
 

DeletedUser

Cit despre partea cu tradatul nu cred ca legionarii sunt cei mai in masura sa vorbeasca, nickyadyta a avut ~ 2300 de sate in noiembrie 2011, el si florinvaly au fost innobilati intern ca "tradatori" de catre legionari (partea haioasa e ca taman Brago decidea care sunt tradatorii) in proportie de peste 90% (acum o luna nikiadita avea ~150 de sate). Nu i-ati innobilat complet, pe linga ei erau doar "jucatori inactivi cu trupele trimise sprijin pe tamina", oamenii au simtit ca e momentul propice si au revenit pe joc, ghinion de nesansa...

In cazul lui skypynel situatia e si mai amuzanta, omul era un jucator inofensiv care isi vedea de treaba lui la marginea hartii, doar ca avea indrazneala sa comenteze cam mult, asa ca a fost concediat si el ca "tradator". Pe el nici macar n-ati mai incercat sa-l innobilati intern, si acum va ofuscati ca ia pe banda rulanta sate trimise sprijin pe granita cu Circ...

Pe cit facem pariu ca daca Circ ar anunta ca lasa in pace pe orice legionar care isi paraseste tribul si innobileaza sate de la membrii LegioN o parte din activii vostri ar parasi tribul si ar incepe sa innobileze conturile "inactive"?

Numai ca Circul nu va face asa un anunt, mai mult, orice membru LegioN care paraseste acum tribul va fi tratat tot ca membru LegioN, indiferent daca isi ataca sau nu fostii colegi :D
 

DeletedUser26720

In cazul lui skypynel situatia e si mai amuzanta, omul era un jucator inofensiv care isi vedea de treaba lui la marginea hartii, doar ca avea indrazneala sa comenteze cam mult, asa ca a fost concediat si el ca "tradator". Pe el nici macar n-ati mai incercat sa-l innobilati intern, si acum va ofuscati ca ia pe banda rulanta sate trimise sprijin pe granita cu Circ...
daca nu am fost inobilat nu e vina mea, iar Tamina sunt sigur ca presimteai urmatoarea mea mutare mai ales ca m-ai intrebat daca am atacul gata ca imi dai o tinta din legion sa atac sa iau sate, pe cine imi dadeai ca as fi curios? Cineva care nu are sprijin trimis si cred ca stiu despre cine e **. A si apropo pe satul ala pe care ai trimis raportul in legion aseara nu era sprijin de la mine, pe altele erau in fata la nobili dar asta e imi fac datoria unde sunt acum si imi ajut colegii pe care ii am acum asa cum pot.
 

DeletedUser

Cit despre partea cu tradatul nu cred ca legionarii sunt cei mai in masura sa vorbeasca, nickyadyta a avut ~ 2300 de sate in noiembrie 2011, el si florinvaly au fost innobilati intern ca "tradatori" de catre legionari (partea haioasa e ca taman Brago decidea care sunt tradatorii) in proportie de peste 90% (acum o luna nikiadita avea ~150 de sate). Nu i-ati innobilat complet, pe linga ei erau doar "jucatori inactivi cu trupele trimise sprijin pe tamina", oamenii au simtit ca e momentul propice si au revenit pe joc, ghinion de nesansa...

In cazul lui skypynel situatia e si mai amuzanta, omul era un jucator inofensiv care isi vedea de treaba lui la marginea hartii, doar ca avea indrazneala sa comenteze cam mult, asa ca a fost concediat si el ca "tradator". Pe el nici macar n-ati mai incercat sa-l innobilati intern, si acum va ofuscati ca ia pe banda rulanta sate trimise sprijin pe granita cu Circ...

Pe cit facem pariu ca daca Circ ar anunta ca lasa in pace pe orice legionar care isi paraseste tribul si innobileaza sate de la membrii LegioN o parte din activii vostri ar parasi tribul si ar incepe sa innobileze conturile "inactive"?

Numai ca Circul nu va face asa un anunt, mai mult, orice membru LegioN care paraseste acum tribul va fi tratat tot ca membru LegioN, indiferent daca isi ataca sau nu fostii colegi :D
trezetete ma ce ai:)) pai tu stii mai bine situatia din trib ca mine tu nu intelegi ca nu mai joaca nimeni ce mai jucama eu si costel dar tu dormi care mebri care jucatori eu azi nu am intrat deloc pe joc acum am intrat sa vad si eu cate sate a luat damatis ca stiu ca spiona aseara nu tiam zis ca nu mai joc am sa pastrez 1 sat si il blindez cu trupe din circ si am sa ma uit cum va dati voi cu presupusul mai ales tu sa te lauzi cu satle luate de la inactivi :)))
 

DeletedUser

daca nu am fost inobilat nu e vina mea, iar Tamina sunt sigur ca presimteai urmatoarea mea mutare mai ales ca m-ai intrebat daca am atacul gata ca imi dai o tinta din legion sa atac sa iau sate, pe cine imi dadeai ca as fi curios? Cineva care nu are sprijin trimis si cred ca stiu despre cine e **. A si apropo pe satul ala pe care ai trimis raportul in legion aseara nu era sprijin de la mine, pe altele erau in fata la nobili dar asta e imi fac datoria unde sunt acum si imi ajut colegii pe care ii am acum asa cum pot.

man vedeti de jocul tau nu ma fa sa ** prostii ai zis cu gura ta ca in functie de interes teai mutat de colo colo tu pentru mine nu esti jucator nu esti om si cu asta am incheiat tu nu vezi ca nu vreau sa ** cu tine ce nu intelegi ca tu esti pe harta datorita lui issolda ca dupa mine nu mai aveai un sat apropo de cand pofta asta de joc la tine inceteaza sa mai ** la adresa mea , sincer nu ma intereseaza parerea ta
 

DeletedUser

Pai ma tamina, trebuia sa ma anunti si pe mine ca vrei sa intri :))

Oricum Legion se duce la vale si usor usor nu mai ramane nimic din el :D

legion sa dus de cand sa lasat tataie dupa mine cel mai bun dintre legionari cunoaste jocul bine si este un jucator complet pacat ca sa lasat
 
Sus