Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19202

eu mi-am castigat invitatia ...... e cu totul diferit ....daca intelegi ce zic ???

:)))))) tare raspunsul asta

spune totul mai ales ca atunci cand ai intrat in quit pierdusei mai mult de jumate din satele tale
deci era clar ca nu valoarea sau cine stie ce merite deosebite pe harta fusesera motivele invitatiei(sau prin ce alte lucruri ti-ai castigat invitatia daca nu sunt indiscret?)
deci..incontinuare cred ca situatiile se aseamana

dar observ ca voi nu puteti fi deloc obiectivi daia nu aveti deloc o privire de ansamblu asupra hartii ...si cred ca si asta e un motiv al situatiei de acum
 

DeletedUser32087

nu stiu pe ce te bazezi cand zici ca am pierdut sate ...... cred ca iti joaca amintirile feste ...dar daca te uiti pe inno games ai sa vezi cum gresesti cu afirmatii gratuite ...... eu am intrat in quit pt ca vroiam sa joc pe lumea 25 iar voi sau mai bine zis gasca voastra nu ati vrut sa colaborati cu mine cand eram in A-team ceea ce s-a dovedit ca ati facut o greseala


si apropo de ce ati incercat sa ma recrutati de atatea ori ??? sau poate m-ati confundat cu vre'un mizerabil gen noii veniti !!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40658

Pacat de Sl, sunt cativa jucatorii buni acolo, simonas, nuria, dar fac parte din grupul lui PANDEV care reprezinta 000 si pe langa asta mai e si nesimtit!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser18437

Cu ce au castigat SL-ul Lumea 25!!! Au pierdut 2 k-uri in sud prin lupta nu prin tradare, cum s-a intamplat in QUIt cu niste tradatorii, adica contul 450oi , moryoka si lethal touch plus stergere john leguizamo, au inaintat jumate de k in 44, dar de aici s-a terminat si mai lasati-ma, asta oricum nu e victorie, doar au luat niste 'OBOSITII' la ei in trib care faceau rau tribului!!!

ca contul 450 de oi a ajuns in SL ii doar vina lui thepada.lui iam dat contul,si apoi se pare ca nu a dat omului potrivit parola :)
 

DeletedUser40272

pandev ai uitat cand sunai pe unii din Quit la telefon sa ii recrutezi? nu zic ca e gresit, dar nu mai zi ca tu nu ai dorit sau nu ai incercat sa recrutezi din Quit

Felicitari ca stii sa iti motivezi oamenii, in caz ca o faci tu
 

DeletedUser38294

Adevarul ca nu am facut nimic, doar v-am spart contul johny johny, pam26 si v-am luat numai anul asta 150 de sate, tu cate ai luat din QUIT domnule!!! Si nu vreau sa-mi bat capul cu tine care joci numai la tradare, un joc de copii fara minte, daca ma apuc eu sa va iau conturi numai din pp, incepi sa plangi la munca, domnul BCR - UNIVERSITATE!! Dar asta ai merita, nu ma cobor la mintea ta, oricum joci ca un las si e gura numai de tine!!

Sa nu exageram Mr. Dau sprijinu la 5 minute dupa nobili
In primul rand conturile johny si pam le-ati spart pentru ca erau semi-inactive in momentul inceperii atacurilor iar mai apoi tinute in sitter de cine apuca. In al doilea rand daca le-ati spart nu cred ca e meritul tau. Nu ai atacat singur si nici macar nu ai organizat tu atacurile.
150 sate? cred ca glumesti, mie la socoteala imi dau doar vreo 90 plus ca daca le scadem pe cele luate zilele astea de la lethal nu treci de 70 :p

Parte 1:
Jucători: Sonu08
Parte 2:
Triburi: S.L.

Timeframe: 01/01/2012 00:00:00la15/06/2012 10:46:36



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 145
Tabăra 2: 51
Diferență: 94

chart
 

DeletedUser33174

Ehe vecine, vecine

Si ca sa vezi ca in joc nu poti cumpara totul cu pp-uri.....poate unii nu isi permit sa cumpere sate si conturi cu pp-uri,insa nu este cazul tau.In alta ordine de idei hai sa verificam putin spusele tale...voi a-ti spart jonnyjonny si pam26(conturi fara stapan de fel) si noi nu am inaintat decat jumate de k....tin sa te anunt ca gresesti,cand am ajuns eu in granita ,granita era in k46(pe langa akarafeo) sau chiar mai jos..acum te salut de pe k44...sa inteleg ca akarafeo, papy2277,tampitus....si alti jucatori scosi din granita nu prea conteaza..eu zic sa iti vezi de lungul nasului si de "fusta" mythrei...ca s-ar putea sa nu te mai poti dezlipi de ea... Considerati o lupta “brava” prin a sparge conturi si a “mitui”jucatori ? Eu nu cred!!! Si inca ceva … Conturile moryoka si 450 de oi, da, au fost recrutate, dar nu s-au putut apara si au ajuns satele inapoi la voi in trib… Intrebare de 10 puncte premium : Unde sunt satele acum si in ce mod au ajuns acolo ?


Salutare din k44… Maine poate din k 43 !
[01:42:23] xxxx: Salut !!
[01:42:26] tibisonu08: Buna
[01:42:56] xxxx: Ce faci cum merge treaba ?
[01:43:12] tibisonu08: P-aci, cu colegii intr-o conferinta
[01:43:15] xxxx :D
[01:43:18] tibisonu08: merge treaba cat de cat
[01:43:20] tibisonu08: de ce?
[01:43:59]xxxx: Fii atent aici .. Nu sunt in ploi prea bune cu tribul de la ultimul organizat pe mine ... Si as vrea sa ma las...
[01:44:11] tibisonu08: asa
[01:44:16] xxxx: Numai ca ei m-au cam lasat balta cand am avut nevoie de ei .. si asta nu mi-a placut
[01:45:06] xxxx: si vroiam sa va intreb/ sa te intreb daca sunteti interesati de cont ?
[01:45:50] tibisonu08: pot adauga o persoana mai potrivita sa discute cu tine despre asta?
[01:46:16] xxxx: Pai si ep cine as putea sa adaug... :D
[01:46:41] tibisonu08: mythra
[01:46:49] xxxx: n-am chef de prea multe discutii .. A fost ceva urat in seara asta pe aici .. daca scap azi de cont bine daca nu..
[01:47:28] tibisonu08: pai oricum ce discuti cu mine ii trasmit ei, deci e aceeasi poveste
[01:48:12] xxxx: Numai ca eu am activat pe cont pp pana in noiembrie .. Si eu vreau sa termin l 10, ( pe alt cont) ca acolo am inceput ...
[01:49:02] tibisonu08: asa..continua
[01:49:27] xxxx: Pai cred ca intelegi unde bat :).. nu pot nici sa-l dau chiar de pomana :)
[01:50:33] tibisonu08: deci tu vrei sa scapi de cont si esti dispus sa il dai pe pp-uri..contravaloarea pana in noiembrie. am inteles corect, nu?
[01:51:00] xxxx: cam pe acolo ...
[01:51:21] tibisonu08: :p unde am gresit?
[01:51:30] xxxx: Nicaieri ;)
[01:52:02] xxxx: deci??
[01:52:15] tibisonu08: de cate pp-uri e vorba?
[01:52:36xxxx: pai calculeaza de acum pana in noiembrie
[01:52:52] tibisonu08: 1200 pp
[01:53:13] xxxx: în data de 25.11.2012 la ora 14:08
[01:53:31] xxxx: aici expira PP
[01:55:45] tibisonu08: il dai cu tot cu adresa de mail?
[01:56:31]xxxxx: posibil ;)
[01:56:45]xxxxx: ca este un mail secundar pe care nu il folosesc
[01:57:21] tibisonu08: ideea este ca daca e sa il iau, vreau sa am posibilitatea sa ii schimb mailul
[01:57:24] tibisonu08: :)
[01:58:19] xxxx: Eu oricum nu o s amai am treaba cu l25..
[01:58:36] tibisonu08: te cred, dar trebuie sa am si eu o siguranta
[01:58:44] xxxx: Trebuie sa se incheie lumea 10 ... Sunt mii de sate de barbari de inobilat acolo (hug)
[01:59:21] tibisonu08: ok ........ si tu cum vrei sa facem ????
[02:01:24] xxxx: pai imi fac un cont secundar pe l 25 ... bagi juma de pp inainte si iti dau parola de la joc ..
[02:01:38] xxxx: mai bagi restu si iti dau si mail
[02:04:05] tibisonu08: ok ......... pana la un punct ....... iti dau juma de pp si dupa ce schimb mail-ul si e ok primesti restul sau dai parola de la mail mai ales c ai zis ca e un mail secundar
[02:04:43] xxxx: ok iti dau parola de la mail
[02:06:12] tibisonu08: ok iti dau un raspuns maine seara ...ok ?
[02:06:30] xxxx: maien seara nu cred ca voi mai fi pe aici ..
[02:06:35] xxxx: cel tarziu maine dimineata
[02:06:38] xxxx: daca este
[02:07:36] tibisonu08: am ceva probleme la firma .... sper sa pot intra ...dar sincer nu cred
[02:07:48] tibisonu08: sambata te gasesc si daca da pe la ce ora ?
[02:08:04] xxxx: ti-am zis eu as vrea cel tarziu maine dimineata ...
[02:08:12]xxxx: hai cel mult 12
[02:09:07] tibisonu08: sper sa pot ...dar repet nu prea cred ... am de alergat si circulatie in bucuresti e de jale
………
[02:53:04] tibisonu08: bine
[02:53:13] tibisonu08: cum facem, eu iti dau pp
[02:53:15] tibisonu08: >>>
[02:53:17] tibisonu08: ???
[02:53:24] tibisonu08: 1200 pe loc
[02:53:28] xxxx: vorbim maine si vedem
[02:53:29] xxxx: ok ?
[02:53:39] tibisonu08: unde ne vedem?
[02:53:43] xxxx: pe skype
[02:53:50] tibisonu08: eu plec maine
[02:53:55] tibisonu08: ma intorc luni
[02:54:10] xxxx: atunci hai ca o lungesc eu pana luni
[02:54:13] xxxx: bine asa ?
[02:54:21] tibisonu08: eu iti dau si acum pp
[02:54:22] xxxx: sa fie bine si de o parte si de alta
[02:54:30] tibisonu08: dar cum facem cu contul?
[02:54:49] xxxx: Nu vreau pp acum ...
[02:55:09] tibisonu08: dar atunci cum facem?
[02:55:21] xxxx: ti-am zis daca nu maine dimineata vorbim luni ...


Si app de aparare: Ai învins în 09.06.2012, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (7.328.686 de trupe)! Tribul se sustine prin munca de echipa NU PRIN CONTURI CUMPARATE CU PP-URI SAU CONTURI SPARTE!
 

DeletedUser32087

Mare teapaaaaa

vecine vecineeeee .... TEAPA AI LUAT LA MAXIM ....... de fapt pana la un moment dat ai vorbit cu mine .,... deoarece eram cu team viewer la sonu pe pc ...el era la bere ..... iar daca tu crezi ca nu stiam ce balarii ai in cap "te inseli" ....... dar asta e Ksoricel ..... ai luat teapa .... si mare inca ....in locul tau as disparea vreo 2 luni de pe lumea 25 ..... esti naiv si copil ........ eu cand fac eam dinastea eram la inceputuri ....tu presupun ca NU ..... sau ai ramas acolo fara sa evoluezi ........ noi radeazm de ce scriai tu pe contul lui sonu ...... la noi a fost distractie mare pe conferinta ..... oricum multumesc pt momentele placute ce mi le-ai oferit ..... sincer iti zic parca avea berea gust mai bun ......

apropo ....... daca erai putin inteligent vedeai ca in discutia ce ai avuto cu "sonu" .......... looooool ........... observai ca ai vorbit cu 2 persoane diferite ...... dar nu te duce capatana !!!!! si in plus daca era pe bune faza cu pp - urile te prindei cand eu ti-am zis ca plec la 7 dim si vin dupaamiaza .... peste ceva timp a intrat sonu si i-am zis sa iti zica, ca ti le da dimineata ........ nu te duce cap'sorul tata ..... mai ai mult ..... ai crezut ca ai facut marea cu sarea dar de fapt TE-AI FACUT DE RAS !!!! ....................................


oricum bafta si ai grija sa nu ti-o mai iei vreodat ....... cu respect pt prostie ..... THEPADA !!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33174

Pai ThePada ai dreptate, eu sunt mic copil pe langa porcariile care le faci tu... Eu joc curat nu ca tine cu manevre si alte porcarii... Aici ai dreptate, mai am de invatat sa te prind din urma cu porcariile.... Si al cat de prieten esti cu mythra sunt convins ca erai cu ea pe conferinta :)):))!! hai sa nu mai vindem gogosi patiserului ca n-are rost....voi va stiti mai bine porcariile din interior...
Dar asta nu inseamna ca noi nu le stim..si asta datorita tot voua ,ca va place sa va spalati rufele in public...

Si app daca te crezi asa de curat dupa discutia de aseara de ce incepi cu amenintari acum :)??? A si inca ceva, sa ziceti mersi ca am fost baiat finut si m-am oprit unde a trebuit si nu v-am luat PP-urile....
 

DeletedUser33174

Eu zic sa mai citesti inca o data conversatia si sa te uiti cand a sarit cu Pp-urile :)... Sau daca tu vorbeai eu zic sa iei un memo plus ( sau cum ii zice ) sau o pereche mare de ochelari sa poti sa mai citesti o data corect ...
 

DeletedUser32087

EU CU MYTHRA SUNT LA CUTITE ....... si apropo de pp-uri nu aveai ce sa primesti ......... tu chiar nu intelegi ca mi-am batut joc de tine
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Pai ThePada ai dreptate, eu sunt mic copil pe langa porcariile care le faci tu... Eu joc curat nu ca tine cu manevre si alte porcarii... Aici ai dreptate, mai am de invatat sa te prind din urma cu porcariile.... Si al cat de prieten esti cu mythra sunt convins ca erai cu ea pe conferinta :)):))!! hai sa nu mai vindem gogosi patiserului ca n-are rost....voi va stiti mai bine porcariile din interior...
Dar asta nu inseamna ca noi nu le stim..si asta datorita tot voua ,ca va place sa va spalati rufele in public...

Si app daca te crezi asa de curat dupa discutia de aseara de ce incepi cu amenintari acum :)??? A si inca ceva, sa ziceti mersi ca am fost baiat finut si m-am oprit unde a trebuit si nu v-am luat PP-urile....



Stai stai stai :) Ce treaba ai tu cu mine? Da, stiu povestea voastra de aseara si am zis din start ca e vrajeala si sa nu isi bata baietii capul cu tine/voi/whatever, se pare ca nu prea m-au ascultat..dar na, daca e thepada implicat se pare ca face fix ce zic eu ca nu e bine.

Asta e, hai spor la joc.
 
Ultima editare:

DeletedUser32087

ca contul 450 de oi a ajuns in SL ii doar vina lui thepada.lui iam dat contul,si apoi se pare ca nu a dat omului potrivit parola :)

stiu tata tu esti un om cu coloana vertebrala, un bun jucator pt care am tot respectul ......... intradevar eu am dat contul 450 de oi dar nu credeam ca a ajuns la o scursura de om !!!!!!
 

DeletedUser33174

Vezi tu, vulpea cand nu ajunge la struguri zice ca sunt acri :)....

Stii ce-mi place de tine.. Ca tot incerci sa te scuzi atata...

Si inca ceva... Nu mai acuza alti colegi de magarii si sa jignesti .... Nu esti in masura ... Daca tu chiar simti nevoia sa jignesti IA-TI O OGLINDA MARE UITA-TE IN EA SI JIGNESTE-L SI ACUZA-L DE MAGARII PE CEL DIN OGLINDA CA MERITA DIN PLIN

A si daca spui ca ati facut misto de mine si voi nu ati urmarit nimic de ce nu ati dus "gluma"pana la capat asa cum am facut eu .. sau voi ati asteptat altceva :)..
 

DeletedUser32087

pai cine crezi tu ca s-ar fi trezit dimineata sa mai vorbeasca cu tine ..... nu prezentai interes ...... ne-am distrat cu tine ..... am avut o noapte minunata .... si cam atat ....... iar daca zici ca am facut magariii astept dovezi .... puteam sa fac si asta stie pandev dar nu am facut pt ca ca nu am caracteul necesar
 

DeletedUser33174

Cam acri strugurii ... Nu s-au copt .. Asa-i ? Eu nu te inteleg de ce te agiti atat daca sustii ca esti "nevinovat"..:)
 

DeletedUser32087

eu nu sustin nimic .... eu iti zic ca propunerea sa iti vinzi contul a fost a ta ...... si ne-am distrat de minune .....
 

DeletedUser33174

Si eu m-am distrat si inca ma distrez... Si nu mai incerca sa te scuzi ca la mien cel putin nu tine...

A si inca ceva: Nu mi-ai zis unde este granita acum...De la cel mai nordic punct pana la cel mai sudic ...

Iar cat despre Lethal, tine-ti gura si joaca ... Fiecare este liber sa faca ce vrea... Daca tu te crezi atat de "rspectabil" nu mai arunca jigniri si tine cont ca el v-a tinut o parte din granita ....
 

DeletedUser32087

da atunci cand dadea sitter ...... nu stii nimik ....... dar e bine ca macar deschizi gura ...... faci si tu curent ca si asa e zabuseala !!!!


a tinut o granita in care a pierdut peste 100 de sate atunci cand ati dat 1500 de reale ..... JALNIK
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser33174

Eu zic ca ar trebui sa-ti respecti mai mult colegii.. indiferent de situatie...

Daca asa ii respecti si pe ceilati e clar :)...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus