Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

rares,stie mai bine decat crezi deoarece conturile lor au fost unite.sincer,eu ii dau dreptate lui lethal,e inadmisibil k el sa fie acuzat de pustiul din cauza caruia a inceput problema k i-a facut ticket catre admini si k membru al conducerii sa se treaca peste cuvantul lui atat de usor.e impulsiv,am observat si eu asta insa la ce a facuit a dat dovada ca are caracter si nu se lasa calcat in picioare.spuneti ce vreti,ca ii iau partea sau tin cu sl dar 99% si eu as fi procedat la fel.a inceput sa faca curatenie si sa scape de inactivi sau cei care stateau de forma doar in trib si asta a deranjat mai mult cred

daca inactivii au fi concediati crezi ca ar ramane mai multi de 20% ? sau nici atat.asa exista quit,dar daca au fi concediati inactivii si ceilalti au iesi :)
 

DeletedUser40272

daca inactivii au fi concediati crezi ca ar ramane mai multi de 20% ? sau nici atat.asa exista quit,dar daca au fi concediati inactivii si ceilalti au iesi :)

o traducere?

aaa...deci s-a cam dus Quit-ul....sa vedeti acum recrutari in sl, din Quit...disperati care prefera sa inchida o lume in loc sa lupte pana la capat, probabil cred ca li se vor face statui=)))))))

Eu nu il condamn pe lethal, dar daca as fi fost in locul lui dadeam stergere, nu ai cum sa lingi unde ai scuipat, adica dusmanii sa iti fie colegi...

Fiecare face ce doreste, sper sa nu intelegi gresit ce am zis Lethale
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

eu nu stiu cui sa dau contul de pe 29 si tu ma chemi pe 25:)))
cu mine sau fara mine tot pierdea Quit, la ce evenimente au fost in acest trib...nu-s mare jucator, am fost un amarat de starter care nu stia sa joace la mai mult de 20 sate
cam asta a fost triburile pt mine...pe langa prieteniile legate cu unii
 

DeletedUser42242

john,s-a dus sau nu asta ramane de vazut..insa eu unul prefer 20 sa uniti decat 300 si degeaba..pacat ca cei care ar trebui nu inteleg acest lucru...cu ce te ajuta 100 de membri daca din ei doar 5 te ajuta cand e nevoie?si restul nu au intrat de 3 zile...sau nu se chinuie sa citeasca mesajele(bine,sunt exceptii,mai blochezi disperatii care dau un atac pe luna si trimit toate rapoartele)
 

DeletedUser

o traducere?

aaa...deci s-a cam dus Quit-ul....sa vedeti acum recrutari in sl, din Quit...disperati care prefera sa inchida o lume in loc sa lupte pana la capat, probabil cred ca li se vor face statui=)))))))

Eu nu il condamn pe lethal, dar daca as fi fost in locul lui dadeam stergere, nu ai cum sa lingi unde ai scuipat, adica dusmanii sa iti fie colegi...

Fiecare face ce doreste, sper sa nu intelegi gresit ce am zis Lethale

sa dus quitul cu aprox 2luni dupa inceperea lumii,cand sau lasat starterii.cand eu am intrat pe lume,deja nu mai era cu cine sa joc in quit.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
eu nu stiu cui sa dau contul de pe 29 si tu ma chemi pe 25:)))
cu mine sau fara mine tot pierdea Quit, la ce evenimente au fost in acest trib...nu-s mare jucator, am fost un amarat de starter care nu stia sa joace la mai mult de 20 sate
cam asta a fost triburile pt mine...pe langa prieteniile legate cu unii

S-a dus, nu s-a dus, Quit e inca pe harta si va mai ramane atata vreme cat vor mai fi in trib persoane dispuse sa lupte pana la ultimul sat si care nu s-ar "imprieteni" cu inamicul "peste noapte".
 

DeletedUser40658

Cu ce au castigat SL-ul Lumea 25!!! Au pierdut 2 k-uri in sud prin lupta nu prin tradare, cum s-a intamplat in QUIt cu niste tradatorii, adica contul 450oi , moryoka si lethal touch plus stergere john leguizamo, au inaintat jumate de k in 44, dar de aici s-a terminat si mai lasati-ma, asta oricum nu e victorie, doar au luat niste 'OBOSITII' la ei in trib care faceau rau tribului!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

S-a dus, nu s-a dus, Quit e inca pe harta si va mai ramane atata vreme cat vor mai fi in trib persoane dispuse sa lupte pana la ultimul sat si care nu s-ar "imprieteni" cu inamicul "peste noapte".

ma bucur sa aud asta si in acelasi timp va urez succes in continuare...poate am fost prea dur cu "dusul", dar e clar ca a mai slabit...acum trebuie jucatori activi, lethal era unul activ, din cate stiu eu...pe langa asta isi batea si capul cu organizarea daca nu ma insel

@sonu08 e urat, dar stii ** aia "in razboi e permis orice"...chiar de e rusinos
 

DeletedUser

Cu ce au castigat SL-ul Lumea 25!!! Au pierdut 2 k-uri in sud prin lupta nu prin tradare, cum s-a intamplat in QUIt cu niste tradatorii, adica contul 450oi , moryoka si lethal touch plus stergere john leguizamo, au inaintat jumate de k in 44, dar de aici s-a terminat si mai lasati-ma, asta oricum nu e victorie, doar au luat niste 'OBOSITII' la ei in trib care faceau rau tribului!!!

da tu pe ce lume traiesti?
 

DeletedUser40658

Tu pe ce lume traiesti, de cand a inceput razboiul ce k ati spart voi!!!
 

DeletedUser19202

WOW azi au scris mai multi din quit decat joaca in tot tribul in ultimele 2-3 luni
am ramas surprins!
sa fie un semn?
in alta ordine de idei SL nu a recrutat nimic...a incercat sa recruteze un singur jucator si nici macar nu a reusit asa ca..
-restul e decat vina voastra ca nu reusiti sa va motivati jucatorii sa joace pe 25..sau sa joace la voi in trib..pentru ca cereri am mai primit si totusi nu cred ca vedeti membri noi in trib la mine
iar ptr misu...pai eu inca mai am
mult de lucru pana sa recrutez cati jucatori a recrutat quit din sl de la inceputul lumii pana acum...si sincer la ce jucatori sunt acum pe 25 ma indoiesc ca voi mai reusi:)))

iar pe sonu ..il asteptam pe harta pentru ca din gura el da..pe extern insa pe joc sa ne spuna el ce a facut in ultima vreme ca eu unul nu prea l-am vazut
si ca sa ii raspundem...nu cred ca a zis cineva din SL ca a castigat ceva
nu s-a castigat nimic de catre nimeni pana acum..si cred ca si peste un an situatia va fi aceeasi chiar daca parerea mea...e ca situatia va fi cu totul alta atunci insa tot nu se va putea spune ca s-a castigat ceva
 

DeletedUser40658

Adevarul ca nu am facut nimic, doar v-am spart contul johny johny, pam26 si v-am luat numai anul asta 150 de sate, tu cate ai luat din QUIT domnule!!! Si nu vreau sa-mi bat capul cu tine care joci numai la tradare, un joc de copii fara minte, daca ma apuc eu sa va iau conturi numai din pp, incepi sa plangi la munca, domnul BCR - UNIVERSITATE!! Dar asta ai merita, nu ma cobor la mintea ta, oricum joci ca un las si e gura numai de tine!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32087

Cat va dati voi capace .......

Pandev tata nu pot sa zic decat faptul ca ti-a intrat in trib un om de nimic ...... care oricum nu stie jocul ..... mai ales din cate stii la 1500 de reale pierde peste 150 de sate ..... oricum bafta ..... si nu inteleg de ce faceti un joc de orgolii si nu unul de distractie !!!!
 

DeletedUser

Am pierdut jucatori buni si activi dar asta nu din cauza noastra , asta din cauza lor din cauza unor jucatori nechibzuiti care isi dau aere si se cred prea destepti pentru a se cobora si a ne intelege pe noi .

Incercam sa strangem randurile in momentul de fata cu niste noname ca sonu , ca mine si ca alti pentru ca noi nu am afirmat niciodata ca suntem niste jucatori de elita .

Poate ca stil de joc si experienta esti un exemplu de urmat pentru alti , insa e pacat de caracter , e pacat ca nu poti sa te stapanesti inainte de a scrie doua vorbe intr-un moment de furie poate : "magar;dobitoc fara creier....''
 

DeletedUser19202

daca situatia era invers sunt sigur ca si voi l-ati fi luat asa ca nu e corect sa faci pe moralistul cu mine(si de fapt ati si facut-o inclusiv cu tine ca si cont..dar nu numai)

iar joc de orgolii n-am facut eu

mai citeste pe aici si da-ti seama cine face asta
eu..si de fapt noi ca trib n-am postat aproape deloc de multa vreme dar nici nu prea mai inghit sa vina orice amarat sa-si dea cu parerea

succes si tie!
 

DeletedUser32087

Ce sa faci .... exista si razboaie de genul asta ...... decat sa facem ceva cu inteligenta ...... mai degraba "dam invitatiii" .... presupun ca se cheama razboi pervers ....... Oare lideriii sunt de(vina) ??????
 

DeletedUser19202

Ce sa faci .... exista si razboaie de genul asta ...... decat sa facem ceva cu inteligenta ...... mai degraba "dam invitatiii" .... presupun ca se cheama razboi pervers ....... Oare lideriii sunt de(vina) ??????

nu stiu domne..sa inteleg ca aia care ti-au dat tie invitatia au fost perversi?
:confused:
 

DeletedUser32087

eu mi-am castigat invitatia ...... e cu totul diferit ....daca intelegi ce zic ???
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus