Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser33174

A sa inteleg ca ai tai colegi nu isi merita respectul tau .. BRAVOOOO!!!
 

DeletedUser33174

Eu zic sa lasi oglinda si sa vorbesti ce trebuie :)...

Respecta si vei fi respectat!
 

DeletedUser32087

oricum sa nu uiti ziua asta cand ti-ai luat TEAPA ........ si sa le povestesti si celor din SL
 

DeletedUser19202

si apropo de ce ati incercat sa ma recrutati de atatea ori ??? sau poate m-ati confundat cu vre'un mizerabil gen noii veniti !!!!

vad ca ai adaugat asta fata de discutia de aseara

eu nu am cunostinta de asa ceva si cum..ma indoiesc ca se facea vreo recrutare fara sa stiu inclin sa cred ca minti
totusi daca tu ai vreo dovada ca cineva a vrut sa te recruteze pe tine poate ca imi arati si mie
eventual pe joc...ca skype-ul se mai "fabrica" si mi-ar fi greu sa cred

chiar as fi uimit
si nu e vorba ca am ceva cu tine..sau ca imi place/nu-mi place cum joci....e vorba doar ca imi aduc aminte momentul cand ai plecat cand era situatia mai dificila si nu pot sa trec peste

in alta ordine de idei...in relatiile cu BHZ din ce imi aduc eu aminte tot ce am vorbit a fost cu maiorvlad singurul pe care l-am putut recunoaste ca si conducator acolo....restul-tu sau bamse (care aud ca ma tot vorbeste pe sitere desi eu nu am schimbat niciodata vreo vorba cu el) nu va pot considera conducatori de trib
 

DeletedUser32087

ce vrei tu sa te scoti!!!!!! dar nu prea ai cum ...... stii prea bine ca eu atunci eram granita cu manuta si putin quit ...... am cerut ajutor si nu m-ai bagat in seama ....... jucai numai pentru amicii tai ...... asta e .... sincer nu imi pare rau de cele intamplate ..... ideee e ca vroiam sa joc nu conte de partea cui .... nesansa ta afost sa ma duc unde am gasit sprijin pe vremea aia ..... tu nu ai stiut decat sa protejezi "amicii" iar jocul ce l-ai facut in continuare si inca il faci este un joc murdar ....... pacat ca nu dai dovada de maturitate la varsta care o ai ......

apropo de asa zisa "fabricare pe skype" ..... teapa ce si-a luato ksoricel ....... ce zici e manarie !?!?!?!?!?!?


cu respect ....ThePada !!!!
 

DeletedUser19202

nu eu vreau sa ma scot...tu deviezi subiectul ca n-ai avut argumente sa raspunzi la ce am scris eu mai inainte

dar tu ai alta problema..tu se pare ca nici nu intelegi jocul
eu nu protejam prietenii cum zici tu
protejam conturile de care eram sigur ca nu pleaca din trib indiferent ce se intampla...si ca intotdeauna..se pare ca nu eu m-am inselat
asta cu joc murdar/curat e relativa si depinde din ce parte a baricadei privesti
totusi tot ce am facut eu..au facut foarte multi inaintea mea..inclusiv conducatori ai tribului quit..deci nu stiu de ce nu poti fi obiectiv mai ales ca acum te vad exilat prin academie:)))
 

DeletedUser

Un moderator va rog sa inchideti tema macar o saptamana pana se mai calmeaza baietii :)
 

DeletedUser32087

am argumente si stii asta foarte bine ....... iar daca tu crezi ca asa zisa "academie" este loc de exilare esti sa zicem putin mediocru ceea ce confirma faptul ca tu vezi lucrurile numai din punctul tau de vedere care oricum lasa de dorit !!!!!



cu respect ... ThePada !!!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus