Quit vs S.L+M.E

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

bamse,te respect k jucator,esti unul din cei mai buni pe aceasta lume dar stai de vorba cu ady intai si o sa ii intelegi decizia.crapu se lupta si il felicit pt asta...insa a iti contra colegul din conducere...nu e cel mai potrivit...daca iti aduci aminte pe 13 am dat afara jucator din trib crezand ca e spion la voi...insa desi am gresit,noi ca si conducere am ramas impreuna si am preferat sa pierdem un jucator activ decat sa ne contram noi si sa pierdem increderea celorlalti din trib

Ce conteaza daca se contreaza conducerea? Toata lumea face greseli. E imposibil sa fie toata lumea de acord asupra unui lucru si sa aiba aceeasi parare despre orice lucru. Lethal putea linistit sa stea si sa rezolve problema ca si un om cu capul pe umeri, dar el a demonstrat de ce nu il respecta multa lume in trib, actioneaza si apoi gandeste.
 

DeletedUser42242

murron.nu a fost vorba de un jucator ci de unitate ca si grup...e un lucru care putini il inteleg...tu ai pierde 40 de jucatori pe o granita supusa asediului poate penrt un jucator?pentru ca eu unul nu as face-o,as prefera sa ramana uniti ceilalti 39 si sa pierd unul din ei oricat m0ar durea inima pt ca as sti k e o pierdere nevinovata
 

DeletedUser35749

eu nu inteleg ce se intamopla si este asa bagat in seama acest Lethal ...care a luat de la SL aproape din cate stiu eu 15 sate de la SL int-ru an ...... si a pierdut " vedeti voi la statistici ce zice Inno Games" ( sa-i dea sanatate cine a inventata acea statistica ) : mult prea mult pentru un cont care a crescut din interne si din mocaciune ..... eu nu inteleg de ce se pune problema asa ... repet si credeti-ma : oameni de asa sa zicem "valoare" nu sufera nimeni de plecarea, tradarea sau decizia lor ........ suferim pentru faptul ca mai exista asa caractere pe TRIBURILE ..... nu inteleg de ce timpul si evolutia acestui joc nu a facut in asa fel incat MIZERIILE sa dispara !!!!!




cu respect (pt cine merita) ThePada !!!!!


15 sate a?Ia zi nu mai tii minte cand erai conducator in grupa si ma rugai sa iau interne ca nu vrei sa le dai la noobi?Sau cand vroiai sa imi cumperi contu' si sa-mi dai 1 leu/ sat si ti-am zis ca prefer sa dau stergere?
Daca tineam atat de mult la satele mele nu plecam in SL, dar m-am saturat de bataia de joc.
Poate am de invatat de la crapu ca si jucator, dar ca conducator nu face deloc bine ceea ce face, trebuia sa discute cu mine, sa-mi zica apoi sa il reinvit eu.
Asa caractere?De care?Care nu sta sa isi bata altii joc de el?:)
Mai termin-o cu jignirile astea si nu te mai da rotund, ca la cate conturi ai cumparat si cate magarii ai facut pe 25 nu-i frumos sa vorbesti de altii ;)
 

DeletedUser18437

15 sate a?Ia zi nu mai tii minte cand erai conducator in grupa si ma rugai sa iau interne ca nu vrei sa le dai la noobi?Sau cand vroiai sa imi cumperi contu' si sa-mi dai 1 leu/ sat si ti-am zis ca prefer sa dau stergere?
Daca tineam atat de mult la satele mele nu plecam in SL, dar m-am saturat de bataia de joc.
Poate am de invatat de la crapu ca si jucator, dar ca conducator nu face deloc bine ceea ce face, trebuia sa discute cu mine, sa-mi zica apoi sa il reinvit eu.
Asa caractere?De care?Care nu sta sa isi bata altii joc de el?:)
Mai termin-o cu jignirile astea si nu te mai da rotund, ca la cate conturi ai cumparat si cate magarii ai facut pe 25 nu-i frumos sa vorbesti de altii ;)

cumpara si tu :)))) cine te opreste ? :)))
 

DeletedUser

Kimo din cate tin eu minte la inceput lethal chiar daca era trecut ca si intemeietor nici nu deschidea gurita
Tot ce s-a facut in Quit s-a facut de tine si de kenni daca tin bine minte.
Nu am nimic cu lethal dar, daca te uiti la statisticile lui vezi ca singurul lui merit e ca era trecut ca intemeietor si ca a luat satele celor care chiar au muncit la inceput in Quit si care au dus tribul pe primul loc
si aici ma refer la legu, kenni, aspirator, tu cu sebica, misu si multi altii.
Iar caderea quit-ului mi se pare a fi si o vina de-a lui deoarece ca si intemeietor trebuia sa stie sa mentina tribul pe primul loc, mai ales ca la un moment dat Quit avea un avns enorm si toata lumea il vedea ca trib castigator, si mai ales si dupa fuziunea cu Manuta.
 

DeletedUser17308

Kimo din cate tin eu minte la inceput lethal chiar daca era trecut ca si intemeietor nici nu deschidea gurita
Tot ce s-a facut in Quit s-a facut de tine si de kenni daca tin bine minte.
Nu am nimic cu lethal dar, daca te uiti la statisticile lui vezi ca singurul lui merit e ca era trecut ca intemeietor si ca a luat satele celor care chiar au muncit la inceput in Quit si care au dus tribul pe primul loc
si aici ma refer la legu, kenni, aspirator, tu cu sebica, misu si multi altii.
Iar caderea quit-ului mi se pare a fi si o vina de-a lui deoarece ca si intemeietor trebuia sa stie sa mentina tribul pe primul loc, mai ales ca la un moment dat Quit avea un avns enorm si toata lumea il vedea ca trib castigator, si mai ales si dupa fuziunea cu Manuta.

in perioada cat am jucat eu , meritul a fost al lui kenni, pe el l'am lasat sa isi faca treaba linistit si chiar mi'a placut modul lui de a conduce un trib, eu doar am adus unii jucatori
 

DeletedUser35749

Vorbesti fara sa cunosti..intemeietor nu am fost decat la inceput...cand nu am avut deloc timp de joc, am fost plecat in Spania..intram doar asa cand si cand.
Am zis eu ca am facut ceva in Quit?Legu si misu nu e unu si acelasi?Sate din cei care i-ai enumerat nu am luat decat de la leguizamo, care a dat stergere si era in granita...ce vroiai sa fac?
Stiti toti sa dati din gura fara sa aveti habar.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

nu mai conteaza ce a fost, important e ce e si ce va fi, asa ca succes Quit, desi nu prea mai stiu pe nimeni de pe acolo:)
 

DeletedUser

ma refeream la misu=uon tupecni iad care a avut si el din cate tin minte un cont frumusel la inceput
si da kimo kenni a avut marea contributie la cum amers tribul la inceput dar nu uita ca printre cei care au jucat in quit la inceput la fel camine au venit si altii pt ca te cunosteau pe tine nu pe lethal
 

DeletedUser40272

hefa nu am zis ca nu mai cunosc pe nimeni (poate m-am exprimat gresit)
ideea e ca foarte putini mai sunt din cei care erau si in start
 

DeletedUser12439

si asa asta e lumea lui pandev deja:p

felicitari colega.mere treaba.

bafta tuturor
 
Ultima editare de un moderator:

Deleted User - 2048663

pai eu inca mai joc pe 29...in cazul in care nu ai observat:)

iar aici situatia este echilibrata, chiar daca unora "li se pare" ca echipa lui pandev ar fi in avantaj:D
lucrurile nu stau cam asa
atat timp cat quit + ~bhz~ au mai multe sate pe harta, o gramada de barbare "in curtea lor" + multi jucatori "promitatori" in echipa eu spun ca lucrurile se pot intoarce oricand in favoarea noastra...chiar daca in acest moment au disparut foarte multi din jucatorii de start
statistic vorbind:

SL are 49.176 sate
Quit + ~BHZ~ au 39.044 + 12.596 = 51.640 + vreo 2-3-4.000 de barbare printre satele lor

asa ca pana va reusi sl-ul sa rastoarne statistica...eu spun ca inca suntem in avantaj:cool:

mai sunt cateva avantaje in acest moment in favoarea quit-lui, dar nu vreau sa dau chiar tot din casa:D
 

DeletedUser12439

glumeam bre cind ziceam ca e lumea lui pandev.chiar habar nu am care e situatia si nici nu ma intereseaza:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus