Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Interesant cum va comentati singuri postarile voastre:)
Sa intelegem ca Ex.tribul Anonym.....voi l-ati desfiintat?!......Brv.....felicitari voua.


"Cât timp poţi trăi în pace nu bate la poarta războiului."
 

DeletedUser24374

ma uit si ma minunez la tampeniile scrise de voi :)))))))

vreau sa stiu si eu de ce a cazut anonym ??????
 

DeletedUser

ma uit si ma minunez la tampeniile scrise de voi :)))))))

vreau sa stiu si eu de ce a cazut anonym ??????

Iti spun eu neme din ce cauza: S-au cocotat toti intrun zarzar ca elefantii si a venit drujbarul sa taie zarzarul. Cand a cazut pomul la pamant, au cazut si ei . Praf s-au facut de asflat ....hahaha
 

DeletedUser

e simplu..intr-un stat democratic nu poti rezista ca lider dictatorial...

statul democratic de la tine a dus la pierderea de membrii pe care ai avut-o in ultimele zile.
statul democratic de la tine a dus la o lista de alti 10-12 membrii care vor sa plece si ei,ghici unde.
au plecat de la 'semi-dictatura' din anonym, au intrat in democratia ta, si acum vor sa se intoarca la primul sistem, dictatorial.
superb. asa ceva..



restul e tacere.
 

DeletedUser

ho ma ca nu vor sa vina dupa tine, nu te mai uda degeaba :) avand in vedere ca patria are 200 de membri aproape + academie si ATC`u are 100 si fara academie, e normal ca unii fosti anonymi sa vrea sa treaca la patria, da nici vorba ca vor sa vina la tine ma :) mai bine spune cum dai circulare in dispeare de cauza sa fie atacati si cum pui fosti anonymi din patria sa-si atace fostii colegi de trib din ATC, onorabilule care esti tu onorabil :))

p.s. ca am uitat :)) marioleu, ELEV, ai mai invatat gramatica ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

capilati numai gura e de tine:)) ti-a facut unul un split, i-ai dat 10 de mesaje sa-i explici ce s-a intamplat, cand cu 10 min inainte sa ajunga atacurile tale, l-ai blocat, invata s-a joci triburile, apoi iesi si pe extern:))
 

DeletedUser

mai bine spune cum dai circulare in dispeare de cauza sa fie atacati si cum pui fosti anonymi din patria sa-si atace fostii colegi de trib din ATC, onorabilule care esti tu onorabil :))

p.s. ca am uitat :)) marioleu, ELEV, ai mai invatat gramatica ? :)


care circulare amice? nu am dat nicio circulara in patria eu. iar prinzi fluturi. Nu am pus eu pe nimeni. Tu sa te iei de mana cu ATC-ul si sa jucati facebookurile.ro . A postat unu ceva in trib zilele trecute : frate unde vezi rosu ataci ca un taur si trimiti la margine. Si bine a zis. nu stau in drum de o saiba. eu am intrat sa joc. daca ies si prietenii din acest joc foarte bine. nu e prima data cand ies la bere cu tribalii din craiova. chiar acum o saptamana am fost cu fostii colegi de pe L3. Asa zicea si analyzer ca el nu ataca pe aia din ATC, le dadea mesaje colegilor sa nu ii mai atace. ghici ce, ii ataca de 2 zile, probabil a dat atc-ul in el prima data si s-a suparat :))
 

DeletedUser26839

daca e tacere atunci taci :)))))..sau vrei sa pun publice mesajele cand te rugai sa te invit? (a..uitasem..nu-ti place democratia..acum vei zice ca era doar o miscare strategica)

cat de previzibil esti...
 

DeletedUser

daca e tacere atunci taci :)))))..sau vrei sa pun publice mesajele cand te rugai sa te invit? (a..uitasem..nu-ti place democratia..acum vei zice ca era doar o miscare strategica)

cat de previzibil esti...


Am zis eu ca nu am cerut ? tu chiar credeai ca eu vin in atc? hai ca esti tare jur. ti-am zis ca te depaseste jocul asta. dar lasa ca tu schimbi harta cu un click :))

Prietene aveam nevoie de ragaz si eu si restul din zona ca sa miscam trupele pe zona de conflict VIITOARE cu voi. de ce viitoare? ca stiam ca o sa iti mai plece unii membrii de la tine la mine. eu am refuzat sa i-au cativa zeci de membrii si sa ne facem trib. nu am facut asta, dar am mers tot k34 in patria. ce concluzie tragi ? ca totul a iesit 'perfect' prin pura coincidenta ? am preferat sa mergem in patria decat sa ne facem trib. in tot acest timp am stiut si inca stiu tot ce ati discutat voi pe forum si skype.

previzibil ai fost tu, ca stiam ca o sa 'astepti' cateva zile bune pana sa discuti ceva legat de diplomatie.


marioleu astăzi la ora 11:23
Mulţumesc Citat
mai exact i-am amanat pe toti pana duminica..pana atunci aveti si voi timp sa va ganditi si sa va spuneti parerea. iar duminica, daca e posibil, va astept pe scaip la discutii....


asa ai facut tu, credeai ca sarim toti cu oferte de diplomatie si tu alegi oferta cea mai buna ? iti dai prea mare importanta si tie si atc-ului.

mai nou ai dat vine pe patria : "de ce vrei sa imi dezbini tribul ? " tu sa iti faci probleme ca aia 10-12 care au cerut invitatie la voi cand erau in anonym, au cerut acum in patria dupa ce au ajuns la tine si au vazut ca nu merge cu democratia. tu sa iti faci probleme ca astia merg dupa cum bate vantul si harta.
tu acuzi patria ca 'vrea' sa iti dezbine tribul, dar aia au venit singuri cu aceeasi lista ca pe vremea anonym ca sa intre aici.
tu acuzi patria ca vrea sa te dezbine, dar tu ai invitat 30-40 membrii din anonym ? tu ai rupt pna cu anonym fara preaviz ca un las. dar lasa ca tu schimbi harta cu un click. schimba acum harta sa te vad. strategule.


repet : timpul le rezolva pe toate.
 

DeletedUser29445

Sincer nu puteti sa va limitati la 100 de cuvinte? sau macar 2-3 propoziti? Ma plictisesc sa citesc atat...
 

DeletedUser26839

tu stii exact ce am vrut eu sa stii :)

daca tot sustii ca stii,atunci lasa-ne :)
 

DeletedUser

capilati numai gura e de tine:)) ti-a facut unul un split, i-ai dat 10 de mesaje sa-i explici ce s-a intamplat, cand cu 10 min inainte sa ajunga atacurile tale, l-ai blocat, invata s-a joci triburile, apoi iesi si pe extern:))

ho ba asfalt tango`ule, divinule marginas de harta, mai bine zi cate matanii a facut ala si cat i`a multumit lu` dumnezeu ca l`am subestimat... si nu mi`a facut pe contu` meu, ca daca era de la mine era la margine de harta :) cum de fapt a si ajuns maretul tau palmuitor, de 2 ori chiar :) mai bine zi-o p`aia cu backtime`u pe care palmuitoru` tau nu stia sa`l faca :) sa mai adaug ca buducel avea 40 adeziune cand am intrat eu sitter pe cont ? daca nu intram, pierdea satu` fara sa miste`n front + daca era adeziunea la 100 putea sa faca ala 2 split`uri ca tot ii luam satu` ;) vorbiti toti amatorii din triburi de ferme, voi sunteti crescatori de sate si va bagati in seama cu topul clasamentului :) (si daca esti lord of pyro ala, mai bine ai tacea din gura - ai fugit din praetorienii la anonym ca sa-ti scapi satele, apoi din anonym la patria la fel, sa-ti scapi satele - nu uita ca eu cand aveam 10 sate tu abia ajunsesei la 4, si eu am dat inceput nou pe 12 mai, tu jucai acolo de la inceputul lumii, amatorule ;) )

ccg13 tu nu vezi ca numai gura e de tine ? nu a intrat nici macar un singur membru sa zica da ba, ccg13 are dreptate, voiam sa ne facem trib cu el si ce sa vezi, a vrut sa ne bagam in patria si asa am facut :)

hai s-o dam p-a dreapta, de fapt multi au tinut cont de rugamintea lui analyzer de a intra in patria, tu ai ramas pe din-afara mult timp, te-ai rugat de ATC-isti sa te primeasca la ei ca ti-era frica de zona ta de harta, plina de ATC la momentul respectiv :) si stai linistit ca n-am simpatii prescrise la ATC, am cativa prieteni acolo si crede-ma pe cuvant, marioaie (ELEV, ai mai invatat gramatica?) chiar nu e unul dintre ei ;) da cand vad ce fabulatii arunci, n`am cum sa tac... erau buni Ateceii cand ai facut alianta cu ei ? erau buni cand aveati pna ? cum nu mai sunt ei buni tocmai atunci cand n-au vrut sa te ia la ei :)

ai distrus un trib, bun-rau, mamut-nemamut, dar din cauza ta s-a dus la vale, nu din cauza razboaielor, nu din cauza lui *fighter**, ci exclusiv din cauza ta si a lui miss erupe ;) ai stat aproape o saptamana fara trib sperand sa te ia ATC la ei si cand ai vazut ca nu merge, ai intrat in patria :) (tu fiind printre ultimii care ati intrat acolo din fostul anonym, nicidecum maret conducator de turma, nu te-a urmat nimeni, de fapt tu i-ai urmat pe majoritatea, las mic ce esti) nici acum nu pot sa inteleg cum de te-au primit aia, cum de ti-au dat conducere si cum de nu comenteaza niciunul din cei care au iesit din Helios si au intrat in PATRIA tocmai din cauza unui conducator ca tine (Silent Smoke) :) din pacate pentru ei, cand se vor prinde ce poama si-au tras in trib, va fi prea tarziu pentru ei :)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus