Masca- URMATORUL CARE SE DUCE DUPA ANONYM

  • Autor subiect Frizeru din Peru
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser17308

capillati acum fara suparare daca tot esti asa cu gura mare pe extern :
-sa zicem ca din clasic ai plecat ca te'ai certat cu emil , dar din anonim de ce ai iesit? asta spune totul despre tine, intri faci scandal si iesi
bre tu esti genul ala cu gura mare dar pe joc nu faci nimic, te bateai cu pumnu in piept ca scoti vreo 2'3 clasici dar din cate vad esti iar la margine, macar fa si tu trofeul ala cu reincarnare sa vada lumea cat de bun esti
 

DeletedUser

capillati acum fara suparare daca tot esti asa cu gura mare pe extern :
-sa zicem ca din clasic ai plecat ca te'ai certat cu emil , dar din anonim de ce ai iesit? asta spune totul despre tine, intri faci scandal si iesi
bre tu esti genul ala cu gura mare dar pe joc nu faci nimic, te bateai cu pumnu in piept ca scoti vreo 2'3 clasici dar din cate vad esti iar la margine, macar fa si tu trofeul ala cu reincarnare sa vada lumea cat de bun esti

ho ma bagabontilor, v-ati facut academie de 20 de jucatori pe langa mine si i-ati blindat si acum va umflati ? :)) de fapt nu cu emilache m-am certat ca sa ies din classic, ci cu poverty, tw, si fetita de kristystar :) ferma mea preferata ;) unde si-a rupt apararea si marele -TW- :)

Anonym0us astăzi la ora 11:17
Cred ca fiecare dintre noi ne putem lipsi de 100 sulite 100 spade, 100 arcasi 30 spioni pentru a le trimite colegului nostru AvengerEU care e atacat de un om cu caracter josnic ,capillati.AvengerEU e acolo pentru a-i face zile fripte lui capillati si pana in prezent i-a reusit .Nu conteaza distanta, nu conteaza cand ajung trupele.NU trimiteti paladinii...daca trimiteti cu ei, retrageti-i.Multumesc!

circulara asta o mai stii ? eroilor care sunteti ;) si stai linistit ca momentan nu sunt la margine, nici nu sunt pe harta... griji sa-ti faci cand dau inceput nou langa voi, ca p-asta cu blindatul satelor o poate face oricine, diferenta e ca eu s-ar putea sa-mi fac o academie mai mare ;)

si daca e sa vorbim de tine, tu mai bine spune cum il intrebai pe sebica cum se face dodge, cereai script`uri si nu stiai nici macar cine de la tine din trib poate sa faca split, a trebuit sa-ti zica ala din afara tribului cui sa lasi sitter :) ai luat ban pe summer games pentru push accounts... la 800 de cai la iesirea din protectie ai ajuns ca faceai schimb cu npc-u si cu cate 500 de resurse :) pot sa-ti zic eu vreo cativa d-acolo din classic de la tine care au ajuns tot cam p-acolo si nu jucau nici cu schimb de resurse cu npc-u, nici cu suporti nici cu premium bagat in resurse ;) eu cand am intrat la voi in trib am recunoscut ca eram amator in comparatie cu multi d-acolo (desi eram pe primul loc la inamici invinsi cand am iesit de la voi, si am fost pe primul loc acolo o saptamana si ceva) dar d-atunci s-au schimbat treburile, mult ;) lesin de ras cum vad ca va laudati unii ca stiti sa faceti split, dodge, snipe, de parca ati sti sa construiti rachete nucleare :) ce stiti voi sa faceti stie orice trib de la margine de harta pe tribalwars.net facut din recrutari pe criterii de punctaj :)

ciudat cum vii tu acum sa contesti ca m-as lauda ca am scos clasici din joc, cand nu mai pot fi vazute rapoarte (nu, nu le-am salvat in arhiva, utilizatorii de conturi de suport nu sunt trofee importante pentru mine). ciudat cum intrebi de ce am fost dat afara din anonym, desi emilache al vostru se ruga si de eva, si de catau si de miss erupe sa ne dea afara si pe mine si pe analyzer :) nu crezi ca esti cam penibil ? :)

dar oare ce-o zice emil cand o afla ca tu la cererea lui ccg13 ai atacat-o pe myrina, la 40 + de ore ;) myrina spune ca ccgirl13 i-a dezvaluit cum c-ar avea vreo 2 spioni in classic :) sa fii tu unul dintre ei ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

ho ma bagabontilor, v-ati facut academie de 20 de jucatori pe langa mine si i-ati blindat si acum va umflati ? :)) de fapt nu cu emilache m-am certat ca sa ies din classic, ci cu poverty, tw, si fetita de kristystar :) ferma mea preferata ;) unde si-a rupt apararea si marele -TW- :) eroilor care sunteti :)

da bre ne'am blindat 3 jucatori de la 70 ore:) ca sa vezi si tu ce inseamna sa te pui cu clasicu, imi spui de krististar chestii de la inceputul jocului, s'a vazut ce jucator esti , degeaba te dai cu pumnii in piept, unde te duci cauti scandal:)
 

DeletedUser

3 ? care 20 ? :))) v-ati facut academie ma pateticilor :)) am vazut cand m-am pus cu classicul, erati langa mine si v-am rupt 3 jucatori, iti dai seama daca mai stateam si pana la curtea nobila ? era grava treaba... din 85 cati erati atunci, nu stiu daca ramaneati cu 80, da cred ca pana sa scapati de mine ajungeati undeva la 75 ;)

stiu cand se fac conturile de suport, n`am zis ca le aveti acum, normal ca se fac la inceput de lume, dovada ca pe summer games te-au ejectat aia frumos de tot :)) steluta romaneasca mica ce esti :) macar de nu te dadeai roman ca si-asa ne faceti de ras prin italia, nu mai aveam nevoie sa ne faceti de ras si pe internet ;)
 

DeletedUser17308

ho ma bagabontilor, v-ati facut academie de 20 de jucatori pe langa mine si i-ati blindat si acum va umflati ? :)) de fapt nu cu emilache m-am certat ca sa ies din classic, ci cu poverty, tw, si fetita de kristystar :) ferma mea preferata ;) unde si-a rupt apararea si marele -TW- :)



circulara asta o mai stii ? eroilor care sunteti ;) si stai linistit ca momentan nu sunt la margine, nici nu sunt pe harta... griji sa-ti faci cand dau inceput nou langa voi, ca p-asta cu blindatul satelor o poate face oricine, diferenta e ca eu s-ar putea sa-mi fac o academie mai mare ;)

si daca e sa vorbim de tine, tu mai bine spune cum il intrebai pe sebica cum se face dodge, cereai script`uri si nu stiai nici macar cine de la tine din trib poate sa faca split, a trebuit sa-ti zica ala din afara tribului cui sa lasi sitter :) ai luat ban pe summer games pentru push accounts... la 800 de cai la iesirea din protectie ai ajuns ca faceai schimb cu npc-u si cu cate 500 de resurse :) pot sa-ti zic eu vreo cativa d-acolo din classic de la tine care au ajuns tot cam p-acolo si nu jucau nici cu schimb de resurse cu npc-u, nici cu suporti nici cu premium bagat in resurse ;) eu cand am intrat la voi in trib am recunoscut ca eram amator in comparatie cu multi d-acolo (desi eram pe primul loc la inamici invinsi cand am iesit de la voi, si am fost pe primul loc acolo o saptamana si ceva) dar d-atunci s-au schimbat treburile, mult ;) lesin de ras cum vad ca va laudati unii ca stiti sa faceti split, dodge, snipe, de parca ati sti sa construiti rachete nucleare :) ce stiti voi sa faceti stie orice trib de la margine de harta pe tribalwars.net facut din recrutari pe criterii de punctaj :)

ciudat cum vii tu acum sa contesti ca m-as lauda ca am scos clasici din joc, cand nu mai pot fi vazute rapoarte (nu, nu le-am salvat in arhiva, utilizatorii de conturi de suport nu sunt trofee importante pentru mine). ciudat cum intrebi de ce am fost dat afara din anonym, desi emilache al vostru se ruga si de eva, si de catau si de miss erupe sa ne dea afara si pe mine si pe analyzer :) nu crezi ca esti cam penibil ? :)

dar oare ce-o zice emil cand o afla ca tu la cererea lui ccg13 ai atacat-o pe myrina, la 40 + de ore ;) myrina spune ca ccgirl13 i-a dezvaluit cum c-ar avea vreo 2 spioni in classic :) sa fii tu unul dintre ei ? :)
lui sebica ii ceream prostia aia ca nu o aveam, si legat ca am iesit cu 800 de usori din protectie da am folosit npc-ul , dar nu cu am schimbat cu 500, am schimbat cu 100 bre ca imi permit:) :)) daca tu din alocatie nu iti permiti pp'uri nu cred ca e gresit sa foloseasca altii

Pe summer am luat ban pentru ca nu am dat delete la conturile cu care am intrat, ei nu au anuntat toate setarile si am fost nevoit sa intru cu 2'3 conturi ca sa pot pica in n'v si stai linistit ca inca sunt pe harta:)

Primul loc la oda, mare performanta la inceput, vorbesti de mine de dodge, dar tie ti'a dat un noob backtime in 2 secunde si nu ai fost in stare sa iti scoti trupele
 

DeletedUser

lui sebica ii ceream prostia aia ca nu o aveam, si legat ca am iesit cu 800 de usori din protectie da am folosit npc-ul , dar nu cu am schimbat cu 500, am schimbat cu 100 bre ca imi permit:) :)) daca tu din alocatie nu iti permiti pp'uri nu cred ca e gresit sa foloseasca altii

Pe summer am luat ban pentru ca nu am dat delete la conturile cu care am intrat, ei nu au anuntat toate setarile si am fost nevoit sa intru cu 2'3 conturi ca sa pot pica in n'v si stai linistit ca inca sunt pe harta:)

Primul loc la oda, mare performanta la inceput, vorbesti de mine de dodge, dar tie ti'a dat un noob backtime in 2 secunde si nu ai fost in stare sa iti scoti trupele

nu nu, il intrebai cum se face sau sa-ti dea script :)

nu zice nimeni ca e gresit sa folosesti pp`uri, stai linistit ca am bani si am venituri mai mari decat un zidar de italia desi muncesc aici in romania :) nu toti am dat bir cu fugitii sa slujim prin strainatate :) ziceam doar sa nu te umfli ca esti mare jucator cand tu esti de fapt cel mult... mediocru :)

pe summer ai luat ban ca aveai multe conturi de sprijin :) dar oricum, ma bucur ca folosesti fix aceeasi explicatie a stapanului tau, ccgirl13 :) inca vad ca eviti discutia cu privire la atacul asupra myriniei :) ia zi-mi, cand iti zice ccgirl13 sa sari, il intrebi cat de mult si daca ai sarit bine ? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu nu, il intrebai cum se face sau sa-ti dea script :)

nu zice nimeni ca e gresit sa folosesti pp`uri, stai linistit ca am bani si am venituri mai mari decat un zidar de italia desi muncesc aici in romania :) nu toti am dat bir cu fugitii sa slujim prin strainatate :) ziceam doar sa nu te umfli ca esti mare jucator cand tu esti de fapt cel mult... mediocru :)

pe summer ai luat ban ca aveai multe conturi :) dar oricum, ma bucur ca folosesti fix aceeasi explicatie a stapanului tau, ccgirl13 :) inca vad ca eviti discutia cu privire la atacul asupra myriniei :) ia zi-mi, cand iti zice ccgirl13 sa sari, il intrebi cat de mult si daca ai sarit bine ? :)


tu nu intelegi romaneste?
tie ti se pare ca iti poti alege directia la summergames? ca noi nu putem. tu poate ai ceva pile la inno si poti.
cum sa existe alta explicatie daca asta e singura ? intra in puii mei si vezi setarile la aia. ca te bate jocul. dar iti place sa prinzi fluturi pana incepe ro 30 nu ?
eu zic sa il dea afara ilusion pe kimo, ca a dat 500 de spioni pe noaba aia :)) tu nu zici la fel ?
a avut reactia pe care ne asteptam:

"SPRIJINNNNN ca ma ataca aia din clasic. s-au vorbit cu astia din spor si ne ataca toti" :)) ca doar e noaba nu .
ne-a amuzat pe prostia ei, cat nu ai ras tu toata luna asta.


te las sa prinzi fluturi in continuare pana incepe ro30.
 

DeletedUser

ce bine va coordonati amatorilor :)

ccgirl13 :) da, puteai alege directia sau puteai sa primesti preinregistrare, amatorule... in realitate vezi cu ro30`u ala ca tu de fapt ai mult mai multe sanse sa joci acolo decat mine :)

ma bucur totusi ca ai recunoscut faptu` ca l`ai pus pe kimo s-o atace pe myrinia, si el ca un maret zidar ce e, si-a ascultat seful :) cine stie, poate daca intra patria in razboi cu clasicu, o sa-ti spuna si despre organizatele clasicilor pe patrioti :)

kimo... te tradeaza limbaju` ba :) nu ma iau de meseria ta cat ti-o demonstreaza vocabularul tau de ortac :) hai, bafta acolo la munca, au italienii nevoie de blocuri, etc :) sa le cari plasele cu talent, da ? poate-ti dau 2 euro baccis pe zi sa-ti mai cumperi niste premium ca tu intelegi bine jocul asta, mai ales pe partea cu conturile de suport :) banatule de pe summer games ce esti :)

p.s. imi cer scuze ca nu slujesc conducerile triburilor in care joc doar ca sa pot sa ma joc linistit :) stii cum e, sluga in viata reala, sluga si pe joc, liber in viata reala, liber si pe joc ;)
 

DeletedUser

ce mentalitate de sugar ai, chiar daca eram zidar nu gandeam asa ca tine, nu stiu cum te tine pamantul

Pe summer am fost banat, dar ma joc in continuare

pai te pricepi bine la conturi de suport si d-aia te joci in continuare chelnere...

pana una alta, ti-o dau ca la restaurant... ospatar, NOTA! :)
 

DeletedUser17308

pai te pricepi bine la conturi de suport si d-aia te joci in continuare chelnere...

pana una alta, ti-o dau ca la restaurant... ospatar, NOTA! :)

ma pricep la joc amatorule, 5 ore care le stau eu pe joc sunt suficiente ca sa pot fi peste tine, cel care dormi pe joc:)
in jocul asta tre sa stii ce sa faci cu timpul petrecut pe joc, mi'ai stat 3 nopti sitter la inceput, multumesc, dar nu mai am nevoie, trimiteai caii la farm la 3 ore, ca sa vezi ce jucator esti
 

DeletedUser

ma pricep la joc amatorule, 5 ore care le stau eu pe joc sunt suficiente ca sa pot fi peste tine, cel care dormi pe joc:)
in jocul asta tre sa stii ce sa faci cu timpul petrecut pe joc, mi'ai stat 3 nopti sitter la inceput, multumesc, dar nu mai am nevoie, trimiteai caii la farm la 3 ore, ca sa vezi ce jucator esti

pai daca tu farmai pe timp de noapte cu 2 cai pe sat :)) stateai 5 ore tu, si lasai contu` in sitting restul de 19 ore :) mare jucator esti, ti`au crescut altii contu` si te umfli ce jucator bun esti... smecherule :)) altora le ziceai ca ti`am farmat ca nebunu, nu mai stiai cum sa ma lauzi, si acu ma iei cu d`astea, amatorule, etc :))) ba, chelnerii ca tine mereu vor avea loc la bucatarie, sa manance resturile, dar niciodata la masa principala ;)

din nou, ospatar, nota! si-n pas alergator ca ne grabim :)
 

DeletedUser

Quote:
Text original divine player
capilati numai gura e de tine) ti-a facut unul un split, i-ai dat 10 de mesaje sa-i explici ce s-a intamplat, cand cu 10 min inainte sa ajunga atacurile tale, l-ai blocat, invata s-a joci triburile, apoi iesi si pe extern)
ho ba asfalt tango`ule, divinule marginas de harta, mai bine zi cate matanii a facut ala si cat i`a multumit lu` dumnezeu ca l`am subestimat... si nu mi`a facut pe contu` meu, ca daca era de la mine era la margine de harta cum de fapt a si ajuns maretul tau palmuitor, de 2 ori chiar mai bine zi-o p`aia cu backtime`u pe care palmuitoru` tau nu stia sa`l faca sa mai adaug ca buducel avea 40 adeziune cand am intrat eu sitter pe cont ? daca nu intram, pierdea satu` fara sa miste`n front + daca era adeziunea la 100 putea sa faca ala 2 split`uri ca tot ii luam satu` vorbiti toti amatorii din triburi de ferme, voi sunteti crescatori de sate si va bagati in seama cu topul clasamentului (si daca esti lord of pyro ala, mai bine ai tacea din gura - ai fugit din praetorienii la anonym ca sa-ti scapi satele, apoi din anonym la patria la fel, sa-ti scapi satele - nu uita ca eu cand aveam 10 sate tu abia ajunsesei la 4, si eu am dat inceput nou pe 12 mai, tu jucai acolo de la inceputul lumii, amatorule )

ccg13 tu nu vezi ca numai gura e de tine ? nu a intrat nici macar un singur membru sa zica da ba, ccg13 are dreptate, voiam sa ne facem trib cu el si ce sa vezi, a vrut sa ne bagam in patria si asa am facut

hai s-o dam p-a dreapta, de fapt multi au tinut cont de rugamintea lui analyzer de a intra in patria, tu ai ramas pe din-afara mult timp, te-ai rugat de ATC-isti sa te primeasca la ei ca ti-era frica de zona ta de harta, plina de ATC la momentul respectiv si stai linistit ca n-am simpatii prescrise la ATC, am cativa prieteni acolo si crede-ma pe cuvant, marioaie (ELEV, ai mai invatat gramatica?) chiar nu e unul dintre ei da cand vad ce fabulatii arunci, n`am cum sa tac... erau buni Ateceii cand ai facut alianta cu ei ? erau buni cand aveati pna ? cum nu mai sunt ei buni tocmai atunci cand n-au vrut sa te ia la ei

ai distrus un trib, bun-rau, mamut-nemamut, dar din cauza ta s-a dus la vale, nu din cauza razboaielor, nu din cauza lui *fighter**, ci exclusiv din cauza ta si a lui miss erupe ai stat aproape o saptamana fara trib sperand sa te ia ATC la ei si cand ai vazut ca nu merge, ai intrat in patria (tu fiind printre ultimii care ati intrat acolo din fostul anonym, nicidecum maret conducator de turma, nu te-a urmat nimeni, de fapt tu i-ai urmat pe majoritatea, las mic ce esti) nici acum nu pot sa inteleg cum de te-au primit aia, cum de ti-au dat conducere si cum de nu comenteaza niciunul din cei care au iesit din Helios si au intrat in PATRIA tocmai din cauza unui conducator ca tine (Silent Smoke) din pacate pentru ei, cand se vor prinde ce poama si-au tras in trib, va fi prea tarziu pentru ei
Nu e bai, scandal, si o gura foarte mare.Nimic mai mult:))nici nu ma complic sa-ti citesc romanul.
 

DeletedUser

Nu e bai, scandal, si o gura foarte mare.Nimic mai mult:))nici nu ma complic sa-ti citesc romanul.

nu ca despre un amator patetic ca tine sunt doar 4 randuri :) nu-i problema, gramatica e grea, citirea e la fel de grea, bafta acolo la caldura :) ai grija cand iti cere conducerea sitter sa ai trupe multe ca ar fi pacat sa te innobileze intern dupa atata timp in care n-ai facut nimic pe harta, n-ai contat in niciun razboi :) e bine ca postezi pe forum, macar aici sa existi :)
 

DeletedUser

Bine ca gura ta a contat in multe, cum spuneam numai gura de tine.Altceva nu stii, tu asteapta lumea 30 eu o sa mai joc pe 29:D ca sunt baiat cuminte.
 

DeletedUser

buna fetelor, nu sunt femeie, pot fi cel mult afemeiat, fata de unii de p-aici care sunt femei si lasi :) multumesc fanilor pentru aprecieri si dusmanilor pentru frustrari :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40999

'neata

ccg13 a spus:
eu zic sa il dea afara ilusion pe kimo, ca a dat 500 de spioni pe noaba aia :)) tu nu zici la fel ?
a avut reactia pe care ne asteptam:

"SPRIJINNNNN ca ma ataca aia din clasic. s-au vorbit cu astia din spor si ne ataca toti" :)) ca doar e noaba nu .
ne-a amuzat pe prostia ei, cat nu ai ras tu toata luna asta.


yap...nu meriti sa fii bagat in seama
asa ca ...nu stiu la ce mai pierdem vremea cu tine!
te incadrezi perfect la categoria celor care, desi o vorbesc...nu reusesc sa isi inteleg propria limba! RUSINE!!!
Ce penibil esti ... vi sa spamezi peste tot
Scuza-ma,dar nu mai comenta aiurea
Nu te mai baga in seama..crezi ca lumea se invarte in jurul tau?
hai lasa-ne,

Myrina în data de 29.06. la ora 15:07
buna :))sper ca ai atacat cu full atac......alfel o sa fiu dezamagita :))


Myrina în data de 30.06. la ora 13:23
aha :D
kimosabe în data de 30.06. la ora 13:16
cu frisca ai savurat?
Myrina în data de 30.06. la ora 12:24
buna:)) am savurat gluma :p

100.gif

se vede cat de speriata eram
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus