Die. vs. SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai falcosule, sa mor daca aveam ceva cu voi, daca ma atacai tu si acare mai e sef pe la voi pe acolo, dar m-au atacat unii pe care ii consideram prieteni, si sa-ti povesteasca cei care mi-au luat sate, cat de greu le-au luat, si sa stii ca m-am aparat singur cu trupele mele proprii, nu am avut sprijin decat de la adicici, nici macar de la xkzz n-am cerut ca ma gandeam ca va multumiti cu mine, dar mi-a spus careva ca ne urati pe amandoi:)) ce ti-era frica ca fac si eu falci?

vreau sa-ti spun ca tu si cu zkxx sunteti poate unele dintre motivele pentru care a inceput acest razboi. acum catva timp erati membrii LEON, iar in momentul in care am rupt-o cu ei, fuga si voi......unde? in swat. am vb atunci cu aliat, de fapt BMS a vorbit si i s-a raspuns ca la rugamintile unei ffffffffff bune prietene te-a invitat si ca nu poate sa te dea afara, pentru a si-a dat cuvantul, sau ceva de genul asta. atunci am realizat pentru prima data cine este aliat. pot sa mentionez ca la momentul respectiv eram in foarte bune relatii cu swat, dar datorita "maretului" conducator s-a ajuns unde s-a ajuns. asa ca te poti mandri ca esti unul datorita caruia a inceput razboiul TDK vs swat, iar eu nu pot decat sa-ti multumesc pentru ca datorita tie am realizat cu cine avem de aface. cat despre satele tale, ar fi mai bine sa-l fi intrebat pe sergi0 (pacat ca nu mai este printre noi acum), cum este sa pierzi sate in care ai cate 70k trupe :D
 

DeletedUser

vreau sa-ti spun ca tu si cu zkxx sunteti poate unele dintre motivele pentru care a inceput acest razboi. acum catva timp erati membrii LEON, iar in momentul in care am rupt-o cu ei, fuga si voi......unde? in swat. am vb atunci cu aliat, de fapt BMS a vorbit si i s-a raspuns ca la rugamintile unei ffffffffff bune prietene te-a invitat si ca nu poate sa te dea afara, pentru a si-a dat cuvantul, sau ceva de genul asta. atunci am realizat pentru prima data cine este aliat. pot sa mentionez ca la momentul respectiv eram in foarte bune relatii cu swat, dar datorita "maretului" conducator s-a ajuns unde s-a ajuns. asa ca te poti mandri ca esti unul datorita caruia a inceput razboiul TDK vs swat, iar eu nu pot decat sa-ti multumesc pentru ca datorita tie am realizat cu cine avem de aface. cat despre satele tale, ar fi mai bine sa-l fi intrebat pe sergi0 (pacat ca nu mai este printre noi acum), cum este sa pierzi sate in care ai cate 70k trupe :D

chestia cu zkxx nu este o greseala ;)
 

DeletedUser6792

pai daca aveai ceva cu mn personal trebuia sa-mi zici, ce vrei am ramas ultimul din lene pe k42, si voi nici macar n-ati binevoit sa-mi cititi mesajele...
n-am ascultat de cn trebuie sa intru in pdt desi m-a rugat si am ajuns in swat, si daca aliat si-a dat cuvantul si nu m-a concediat inseamna ca e un om de cuvant ;), dar tu trebuia sa zici si ieseam eu din swat ca sa nu mai fie razboi :), dar atunci chiar ca nu prindeati mai mult de 2 sate de la mn :))
 

DeletedUser

In sfarsit mai postez si eu... domn saboo, mare strateg, inteligent si asa mai departe, daca vrei sa ne dam in cifrele de la IQ chiar te rog, te astept sa faci un test cu fiecare membru in parte din TDK, si iti garantez ca jumate din TDK au un iq mult mai mare ca al tau. hai sa zicem ca ma insel... esti un geniu, boon, dar de ce nu iti dai seama ca cei din jurul tau sunt cu o clasa mai jos de tine ? de ce nu ii ti aproape pe cei care ii consideri la nivelul tau ? chiar crezi ca ALIAT este in stare sa conduca un trib ? eu nu il acuz de nobilari interne si mancatorii de tot felul, eu il acuz decat de minciuni... pentru ca am probe sa dovedesc asta :)
pe undeva prin acest topic Aliat se lauda ca el vai doamne pierde sate dar tre sa dai cu 40 de ferme full de atac(citez"cine vrea sa imi ia satele il astept, satele mele nu le cuceriti de la 40 ferme full de atac in sus. Intrebatil pe CozMyn") ei bine eu am rupt 8 sate full de atac pe primul sat, iar restul i leam luat cu mai putin de 2 ferme full atac per sat. Si multe alte dovezi am in care aliat minte cu nerusinare, pe fata un om, pacat ca nu toti sunt destul de INTELIGENTI ca sa isi dea seama ce fel de om este ALIAT. Daca nu ma insel erai unul din oameni de baza ai lui aliat... cum de tea lasat asa ? sa nu iti asigure acolo existenta in marele SWAT ? chiar sa nu se gaseasca o modalitate de a salva macar un membru de baza ?? noi cand aveam doar 4-5 sate (membri vechi si buni ai tribului) luptam si salvam oameni aflati in zone "fierbinti"... neam unit ! nu ai sa fi in stare sa experimentezi asa ceva pe pielea ta nici in 1000 de ani de acum inainte.
Te rog nu te mai ataca si raspunde macar aici cu onoare si demnitate ! unde este ceva virtual nu real. Incepe si tu de undeva... ca altfel o sa ramai asa mult si bine.
Respect
 

DeletedUser

Stai ca m-ai blocat...unde sunt ciornele...

Mama...mama..rumi da esti vedeta tata...vedeta mare are remus cu tine 14 pagini de caiet studentesc...

Rumi= Noisette= jesreeal (candva)= anamar (candva)= orinoco flow..hai ca ma opresc..da mama tu esti admin in lumea 3 si ai "tranzitat" atatea conturi...

Ce sa scriu..are atatea despre tine...uite una tare " cel mai bun si impartial admin..dar"....asa se termina..eu zic ca este lamine preferatul meu....

Imi aduci vreo acuza? Dovedeste-o!
M-am saturat, nu ma mai supun politicii de discretie impuse de server si ma exprim liber. Aliat, alias The Best leader, sufera de schizofrenie, din moment ce reuseste sa-si alcatuiasca un alter ego atat de diferit, pentru a defula tot ceea ce a refulat in cealalta postura.
Ai uitat inca un nume:

Gebeliza=Noisette=Rumi=Orinoco flow, si atat. Ce conturi am situit eu, este treaba mea. Si ti-au mai scapat cateva, Caline, pentru ca nu au fost numai Jesreel si anamar, au fost mai multe. Si cum oare, eu, membra Scitii, am fost girata cu increderea de a situi conturi din alte triburi, non aliate? Iti spun eu: increderea se cultiva si se castiga, ceea ce tu nu vei castiga niciodata, nici aici, nici in viata reala, pentru ca ai o natura atat de perversa, incat increderea altora in tine, ramane doar un vis.
 

DeletedUser6792

mare cozmyn, sa stii ca eu am fost i t.d.k. mai demult :D, si daca vrei chiar recunosc ca n-am fos de acord cu aliat cu unele chestii si ca era cam dicator, dar asa cum era era conducatorul ribului, si ce vroiai sa fug ca cei care au parasit swatul pt voi?
 

DeletedUser

daca aliat si-a dat cuvantul si nu m-a concediat inseamna ca e un om de cuvant ;)

nu prietene, stai linistit ca avea alte planuri ;) nu te-ai intrebat niciodata de ce acolo unde deschidea TDK front aparea imediat aliat si facea invitatii? probabil ca vroia sa ne tina in frau.... a reusit insa. de ce sa atacam pe altii cand putem ataca swat? e simplu nu? probabil a gandit ca suntem prea domni ca sa ne permitem sa gandim ca are anumite interese. ete ca nu a fost asa :D
 

DeletedUser6792

nu prietene, stai linistit ca avea alte planuri ;) nu te-ai intrebat niciodata de ce acolo unde deschidea TDK front aparea imediat aliat si facea invitatii? probabil ca vroia sa ne tina in frau.... a reusit insa. de ce sa atacam pe altii cand putem ataca swat? e simplu nu? probabil a gandit ca suntem prea domni ca sa ne permitem sa gandim ca are anumite interese. ete ca nu a fost asa :D

da,da,da.... intr-adevar alte ganduri, aliati care te ataca pe la spate, dar fie cum zici tu, ca nu vreau sa dezgropam acum ce a fost, eu asteptam sa zici si tu ceva mai nou :)
 

DeletedUser

Mai rosito tata...

Daca nu dadea DRAGON in LIBERI sau LL, FIRE era istorie si n00b peste Gow...ce ati luat din UV-LA va mai scos putin...

Asta e recunostinta voastra sau ati sesizat ca deveneam prea puternici pentru voi....

Sti pentru tine se potrivesc 2 proverbe: rade ciob de oala sparta, si hotu striga hotii....esti dus...rau de tot


Mai baiatu ... nu mai lauda tu pe LL sau alte triburi din zona mea ( zona principala ) .. eram un cuib de 6 - 7 jucatori din care doar 3 activi, acei 3 insi au facut fata si Divinului si LL-ului si cine o mai fi fost pe acolo ... P.S nici macar nu stiu cine e acest Dragon, nu aud decat din vorbe despre ei, pe vremea aia ( ca tot traiti in trecut ) .. Rosito, SelenaX si Xgeorg s-au descurcat de minune, inafara de Fire nu am avut aliati, iar restul tribului era la zeci de ore asa ca cere recunostinta altora care au auzit de tine sau de tribul tau pe vremea aia ca de la mine sigur nu o sa vezi ... Recunostinta pentru ce sunt acum pe L3 o au doar cei 2 numiti mai sus.

jalnic sa ceri recunostinta ... patetic chiar.
 

DeletedUser

vai de capul meu, unde e taica pruteanu sa va spanzure, ca voi cam faultatzi limba romana , oare e lipsa de inteligentza sau prostie?....hmmm:rolleyes:


mai bine o greseala la 10 posturi decat 10 greseli in 2 cuvinte ca prea maritul the best leader ca tot ii ti atata fusta ... :rolleyes:
 

DeletedUser

Ma uit cu groaza cum de la un joc ati ajuns la injurii si mai grav la amenintari, fratilor ati luat-o razna? cum poti ameninta pe cineva pe care nici nu-l cunosti personal? treziti-va la realitate ce dracu este doar un joc si atat, ajungem sa ne fie frica sa iesim pe strada ce dracu, doamne dumnezeule nu credeam asa ceva...
 

DeletedUser6792

mai bine o greseala la 10 posturi decat 10 greseli in 2 cuvinte ca prea maritul the best leader ca tot ii ti atata fusta ... :rolleyes:

da unde vezi ca-i tin fusta? am laudat pe el sau pe alia? m-am laudat eu? voi sunteti cei care o faceti :)
 

DeletedUser

cea mai buna gluma de pe ziua de azi :)) este adevarat k in swat se fak prieteni ... :) dar in acelas timp aceste prieteni se strica din cauza satelor/punctelor/puteri.... :)


alea nu sunt prietenii ... alea sunt interese ...
 

DeletedUser

da,da,da.... intr-adevar alte ganduri, aliati care te ataca pe la spate, dar fie cum zici tu, ca nu vreau sa dezgropam acum ce a fost, eu asteptam sa zici si tu ceva mai nou :)


Zi-mi si mie ce aliat este acela care invita in trib refugiatii tribului "frate"? Cat despre noutati..... citeste si tu presa daca vrei ceva nou, pentru ca aici e monotonie mare :D......... de conu aliat incepe sa-si dea in petec. de la marele si ilustrul conducator, atotputernic si atotstiutor, si-a insusit o noua identitate pentru a spune si el lumii cat de ingust este in gandire. Este penibil modul in care incearca sa se faca"auzit". Rusine !!! Macar atata iti mai ramasese "prietene", demnitatea de a sti sa pierzi, dar inca odata se adevereste ca, caracterul tau lasa de dorit. RUSINE !!!
 

DeletedUser

mare cozmyn, sa stii ca eu am fost i t.d.k. mai demult :D, si daca vrei chiar recunosc ca n-am fos de acord cu aliat cu unele chestii si ca era cam dicator, dar asa cum era era conducatorul ribului, si ce vroiai sa fug ca cei care au parasit swatul pt voi?

saboo doar din replica ta de mai sus, imi dau seama ce fel de om esti: evit sa intru in discuti amanuntite cu tine pentru ca nu suntem pe aceeasi unda. insa te inseli amarnic !! nu toti care au iesit din swat sunt lasi, fricosi, refugiati, cum vrei tu sa ii numesti. Cei care au fost primiti in TDK, fi sigur ca au obtinut cu greu invitatia, chiar tu ai confirmato mai sus.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus