Die. vs. SWAT + A-SWAT

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu cred ca alianta die. tdk are curaj sa-si puna M.T. in cap. Se stie prea bine ca langa M.T. mai vin cativa si atunci e sfarsitul lor(die. si tdk)!

mai railor :D, hai sa le luam pe rand. acum este swat la serviciu asa ca hai sa-i dam cezarului ce-i al cezarului, ce va fi pe urma........ dracu stie :D
 

DeletedUser

Iti dai seama astro....vin scitii si ne impusca fara drept de apel.
Ai prins glas akm ca inainte faceai galerie pt Die.
 

DeletedUser

aa, a revenit prietenul puyol, ciao, ce mai faci? :D

sal Saboo , ce sa fac am intrat si eu pe forum sa vad ce se mai vb despre razboiu asta :p
chiar daca m-am lasat incerc sa fiu la curent cu ce se mai intampla prin lumea 3 .
e cam la fel vad se arunca galusca de la unu la altu, interese, manarii, conturi banate, conturi multiple, adminii vegeaza la binele nostru:) , Scitii tot pe primul loc

ahhh ce-mi place lumea 3 , pana si denumirea i se potriveste :))
 

DeletedUser

"Prietene", tu erai in cursa cand s-au intamplat toate astea, deci nu ai cum sa stii detaliile. Ce a recrutat Die. a recrutat intr-o zona de extindere a Die., stabilita de la inceput cu SWAT, nu in frontul SWAT. Un singur jucator l-ati atacat voi cu nspemii de atacuri si nici macar zidul nu i l-ati dat jos. Asa ca abereaza in alta parte...:cool:

Black Leon a recrutat in jurul tribului die.
La fel ca si aliat(by bulanhiu)


Care este diferenta? Stiti proverbul ala. Ce tie nu-ti place altuia nu-i face! La fel de bine a recrutat si die. intr-o zona de extindere a altui trib se poate spune...nu neaparat a SWAT. SWAT probabil ca a recrutat in "zona lor de extindere"

De altfel cred ca si eu sunt in zona de extindere a die. Deci sunt refugiat cica :D
 

DeletedUser

hai nu va certati acum :)

Die & T.D.K vs. M.T a fost o intrebare fireasca , nu am vrut sa creez polemici si certuri.
imi cer scuze daca am ofensat M.T. :)
 

DeletedUser6792

sal Saboo , ce sa fac am intrat si eu pe forum sa vad ce se mai vb despre razboiu asta :p
chiar daca m-am lasat incerc sa fiu la curent cu ce se mai intampla prin lumea 3 .
e cam la fel vad se arunca galusca de la unu la altu, interese, manarii, conturi banate, conturi multiple, adminii vegeaza la binele nostru:) , Scitii tot pe primul loc

ahhh ce-mi place lumea 3 , pana si denumirea i se potriveste :))

da e tare interesanta lumea asta ;))
 

DeletedUser1685

hai nu va certati acum :)

Die & T.D.K vs. M.T a fost o intrebare fireasca , nu am vrut sa creez polemici si certuri.
imi cer scuze daca am ofensat M.T. :)

Nu cred ca se simt ofensati sau maguliti, sunt indiferenti la ceea ce incerci tu sa insinuezi pentru ca ei cunosc situatia. Oricum nu o sa iei premiul de originalitate in matraspaslacuri, au alti intaietate ;)
 

DeletedUser

morbent fell zicea bine referitor la un subiect asemanator,in mare parte le zice bine,mai face si el cate o greseala din cauza ca-i om.
 

DeletedUser

ba.. mai citeste lumea ce scrieti pe aici.. va faceti de rusine numa :-s dintr-un thread care trebuia sa ne informeze despre starea razboiului ati facut un thread in care va certati toata ziua ca orbii .. ala cu " leader " mai taci acol oricum ti-am zis ca tu cu al tau frate o sa fiti primii care mergeti la racoare ca sa vedeti si voi ce poate tribul Die. in rest numa mascarici care se baga in seama si fac posturi de kte 20.000 cuvinte care chiar nu se merita sa le citesti .. off off "grele" e viata :-s
 

DeletedUser

hai mai nu mai deschideti alt subiect,este deja unu de actualitate,"Die. vs. SWAT + A-SWAT"
 

DeletedUser6681

Nu deschide .. nimeni alt subiect daca se mentine subiectul..

Daca al tau coleg.. sau prieten sau ce este el.. se abtine ;) .. ma abtin si eu ..
 

DeletedUser

puyolweed, n-ai de ce sa-ti ceri scuze. Probabil afirmatia ta s-a bazat pe faptul ca au intrat in M.T. cativa nemultumiti din SWAT. Situatia privita dinafara, te poate duce cu gandul la un posibil razboi. Sau te bazezi pe niste zvonuri aparute inainte de Pasti?

Deschid putin alt subiect care poate afecta putin razboiul dintre SWAT si Die + TDK. :)
Am dat peste niste oameni care se intrebau saptamana trecuta de ce ANTS au rupt alianta cu SWAT. Au vazut ca SWAT se scufunda si au zis sa ciupeasca si ei ceva sate sau jucatori? Sau e vorba de altceva? Poate raspunde cineva din SWAT. Din ANTS nu am nevoie de raspunsuri. :)


morbent fell zicea bine referitor la un subiect asemanator,in mare parte le zice bine,mai face si el cate o greseala din cauza ca-i om.
Ma bucur nespus de mult ca sunt om, pentru ca la nevoie pot sa gresesc. :)


PS: am gasit si pasajul cu alianta AoF - SWAT
se pare ca celor din TDK le este cam frica de alianta AoF - SWAT pentru ca au vazut ca functioneaza;)

Pai pe foc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ANTS ca si TDK .. au venit sa-si ia partea leului din satele noastre...nu vor face mare branza... nu conteaza un razboi in plus in minus..cine mai tine socoteala....

immunix de ce a intrat in MT ca sa facut alianta cu SWAT
alianta a fost bine gandita si bine pusa la punct...cu cineva si rupta de altcineva ca si un moft, sau poate domni din Die care au un jucator al carui frate este sef in ANTS stie mai multe....alianta nealianta este istorie trecut si nu mai conteaza...nu ne mai surprinde nimic, aici cand o dai putin pe aratura si colegi dusmani nu tin pasu' o dau in onestitate/ corectitudine..cand vb frumos si spui adevaruri care dor se leaga de altele, asa este forumul extern, nu te poti face iubit nici simpatizat, am de gand sa joc o luna de zile cum stiu eu, cine este doritor de pe acest joc ne intalnim si ca prieteni si ca dusmani la o cafea...va fac cunostinta si cu remus si eu vin ... sa vedeti mai ca suntem doi si atat ... remus este...cum sa zic si debusolat si prea corect...eu sunt altfel nu am mama nu am tata ... familia e pe primul loc, dati in remus aiurea, in seara asta am lipsit de pe forumul asta 2 ore ca am avut o mica discutie in contradictoriu cu el...scenariile SF sau altele sunt in mintea altora, jucator mai corect ca remus nu veti gasi in acest joc este fratemiu si nu sunt subiectiv, ganditi-va cate acuze i-ati adus si nu va replicat nimic, cate dicuti amicale si de bun simt a purtat cu dusmani si a fost ironizat pe forum die si TDK...vb lui a fost asa sa va dea domnul sanatate si cea mai mare dorinta sa de RESET la lumea 3 sa o ia de la 0 cu toti playeri de aici faimosi...eu stiu asa daca te ataca multi ai valoare, daca te ataca 1-2 esti invizibil, vb lu Regele Thomas a ajuns sa fie cunoscut de toti jumate in mod bun jumate in mod rau...incerc sa imi pastrezi replicile...una tot zic rumi gresesti amarnic..confunzi borcanele, nu zi de mine si da in remus..eu da asa sunt eu i-am facut atatea belele la contul lui ca mi-e rusine uneori sa-i mai zic ceva de joc...asa sunt eu...da gresesc recunosc am facut belele si pe contul lui ...mi-am luat papara...nu da in el aiurea...ce au ajuns pe la admini este 99% vina mea....

ANTS...
Acea zona GEMINA, LS-AX, ANTS, L13G, AXAN...etc astia ori sunt toti luati la rand ori se vor cosmeticiza si tot vor exista
 

DeletedUser

Daca nu credeti ce va zic. The Best Leader...acest user avea drept de conducator in SWAT, inainte de a prelua acest cont mi s-au retras toate drepturile si asta se poate verifica ca aveti spioni destui....la cate fac si cat de "insane" sunt poate dadeam si desfiintare trib la cate manari vad de la minut la minut...poate .. poate .. alt player bun cand a iesit din SWAT a dat afara 60 membri...eu cred ca as da 300-400 si raman cu 50-100 da loiali si buni...dar nu eu decid...remus vede munca in echipa cu 300 inactivi...deh...nu stiu o sa mai mearga asa..dar .. vad eu cum scap de inactivi astia...
 

DeletedUser

@the best leader: sincer nu te recunosc... mai devreme scri un mesaj pe care l-am evitat din cauza ca era scris de cineva care are sub 10 ani, iar acum vad un mesaj pe care la scris "cineva" mai cult. Incredibil ca sa fie adevarat... insa deh... mai avem parte si de surprize. Ar mai fi un lucru de zis... te inseli amarnic despre TDK :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus