razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

saracii S-P-Y si -SPY- nu sunt in stare sa scape de un singur jucator,dar sa mai duca si un alt razbel=)))))
 

DeletedUser

Tot respectul pentru ca iti ajuti si inveti colegii cum sa joace.

Dar.. tot trebuie sa comentez, tu vorbesti de vitejie si.. "putini contra multi", cand voi sunteti 5 triburi !?

Iar ca sa stii, cred ca ti-a spus Orochimaru' destul de clar. In toate razboaiele ce le aveam, era SPY + Aka. Cum SPY au intors armele, sau noi, nu conteaza, nu pute-am lasa razboaiele declarate cu noi si SPY in alianta, cand noi si SPY ne razbim acum.

cand am acordat pacea lui AKA a fost ...pentru FAIR GAME PLAY.nu puteam sa macelarim jucatorii,desi,ei o cautasera.nu mai era FAIR,deci nu ma acuzati de asta!daca vreti va aduc mesajul din joc prin care spuneam STOP WAR.



si suntem multi,pentru ca astia suntem,gata sa FACEM ISTORIE.dintr toti,jumatate se vor lasa,probabil,deci o sa ii dam la interne,o parte vor cadea...
 

DeletedUser28165

cand am acordat pacea lui AKA a fost ...pentru FAIR GAME PLAY.nu puteam sa macelarim jucatorii,desi,ei o cautasera.nu mai era FAIR,deci nu ma acuzati de asta!daca vreti va aduc mesajul din joc prin care spuneam STOP WAR.



si suntem multi,pentru ca astia suntem,gata sa FACEM ISTORIE.dintr toti,jumatate se vor lasa,probabil,deci o sa ii dam la interne,o parte vor cadea...


=))))))))
 

DeletedUser

cand am acordat pacea lui AKA a fost ...pentru FAIR GAME PLAY.nu puteam sa macelarim jucatorii,desi,ei o cautasera.nu mai era FAIR,deci nu ma acuzati de asta!daca vreti va aduc mesajul din joc prin care spuneam STOP WAR.



si suntem multi,pentru ca astia suntem,gata sa FACEM ISTORIE.dintr toti,jumatate se vor lasa,probabil,deci o sa ii dam la interne,o parte vor cadea...

De unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere !
 

DeletedUser28165

sahu' e un joc colectiv ? mut eu tura ,tu muti calu'?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42695

Vezi sa nu incurci cu celalant sah unde baiatul spune "sssssssss" si fata zice "aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhh"
 

DeletedUser

cum a-ti renuntat voi asa usor la razboi? :))
eu nu renuntam in locul tau...de fapt sunt sigur ca nu renunti...sa aveti bafta la batalie...eu ma duc sa ma bat cu TOM-ul =)))) il iau si pe Jerry :D

Bre` nu prea joc cu razboaie declarate si cu ei chiar nu am de ce sa joc asa...
Diplomatia intr-un fel m-a obligat sa declar razboi la restul triburilor si cum diplomatia care o aveam, a disparut, am incheiat razboiul pentru ca aparea Aka + SPY vs. ARENA

SPY si ARENA au PNA , asa ca teoretic si practic nu mai e acel razboi.

Declaram razboi celor ce ne deranjeaza foarte tare si de obicei altii ne declara noua :D

Presimt ca nu peste mult timp ne declara ARENA razboi :))
 

DeletedUser

Vrei sa ne declaram razboi eu versus voi? nu prea aveti oameni pe langa mine cei drept...sau vrei sa ne aliem contra celor si SFR si din TOM...adica practic...tu esti aproape nemuritor..doar esti Orochimaru :)))
P.S. Merge farmu la tine acolo la ora asta? :D
 

DeletedUser

Aproape....bine ai zis :))

Nu fac aliante , m-am invatat minte :D

Nu merge ca avem trupele pe drum....a ramas ARENA fara un sat :(
 

DeletedUser

Binee...atunci am facut eu compromisuri si m-am aliat cu TOM :))
Ei las ca au multe sate..au de unde sa piarda :p
 

DeletedUser

Eu incep sa cred ca astia... au impresia ca Aka este trib de noobi.. Oamenilor, reveniti-va ca ma amuz foarte grav pe experimentele de care dati dovata, prea maritilor !
 

DeletedUser39777

Mie aka mi se pare un trib bun, cu jucatori buni, acum fiecare o ia cum vrea :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus