razboiul de nordest

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Tot asa cum ti-ai permis si tu sa-l faci de ras pe marele Spartacus. Pai tie nu iti este rusine mah sa iei contul unui mare razboinic si sa te faci de ras cu o amarata de oferta de pace . Si de la cine?!! De la ai mai smecheri ...hahaha. Noi estem smecheri , castigam razboaiele stand degeaba . Suntem scutiti de efort fizic. ASTA CA RASPUNS PREVENTIV CA POATE O SA TE-NTREBI cum si de ce!!! :D
IN GAURA Or SA AJUNGA TOTI. Daca nu acum, poate mai tarziu ...lol
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

barbarule...CONAN..GEAX...te vei confrunta pe harta cu GLADIATORII...IN ARENA

Iar ai venit pe aici !? Te rog, hotaraste-te, ori pe harta, ori in arena.

Cum ai sarit tu iar de la matematica la trisat !? Ce aplicatie ai folosit de ti-ai dat seama !?

Eu v-a spun sa face-ti loc, se da hunter de-a dura.
 

DeletedUser

Hunter, adica SpartacVs.. sa inteleg ca tu esti unul din acei incepatori care pe nici o lume nu a reusit sa ia mai mult de 2-3 sate (deja mi se pare prea mult) si ai descoperit pentru prima oara forumul extern si esti intr-o asa galgataie incat la fiecare post al tau, nimic nu se leaga.

Vad ca tot aduni ferme si jucatori de la margine, ajuti cu resurse, bravo tie si echipei, felicitari... Dar.. ma intreb, tu cand o sa ajungi ca ei sa dai inceput nou, pe tine cine o sa te adune !? Nimeni, de ce ?! Pentru ca nu-i pasa nimanui. Iar motivul nepasarii cel mai mare, este pur si simplu' din cauza prestatiei tale pe forum.

Spui ca suntem lipsiti de fair-play.. nu este bine ca v-a ataca lumea, nu sunteti dezvoltati, nu este corect. Si ce ai vrea !? Sa ne batem cu barbarele pana cresteti si voi !?

Spui ca lumea triseaza, nu numai in joc. Este doar un joc jucat de oameni care, cum ai spus si tu, traiesc intr-o tara, anume Romania, in care se triseaza la fiecare colt de strada. Sfatul meu este sa revii cu picioarele pe pamant. Este doar un joc si nu conteaza cum joci si ce faci, atata timp cat din punct de vedere al regulamentului, nu incalci nimic.

Toate cele bune sii... traiasca SpartacVs.
 

DeletedUser

Hunter, adica SpartacVs.. sa inteleg ca tu esti unul din acei incepatori care pe nici o lume nu a reusit sa ia mai mult de 2-3 sate (deja mi se pare prea mult) si ai descoperit pentru prima oara forumul extern si esti intr-o asa galgataie incat la fiecare post al tau, nimic nu se leaga.

Vad ca tot aduni ferme si jucatori de la margine, ajuti cu resurse, bravo tie si echipei, felicitari... Dar.. ma intreb, tu cand o sa ajungi ca ei sa dai inceput nou, pe tine cine o sa te adune !? Nimeni, de ce ?! Pentru ca nu-i pasa nimanui. Iar motivul nepasarii cel mai mare, este pur si simplu' din cauza prestatiei tale pe forum.

Spui ca suntem lipsiti de fair-play.. nu este bine ca v-a ataca lumea, nu sunteti dezvoltati, nu este corect. Si ce ai vrea !? Sa ne batem cu barbarele pana cresteti si voi !?

Spui ca lumea triseaza, nu numai in joc. Este doar un joc jucat de oameni care, cum ai spus si tu, traiesc intr-o tara, anume Romania, in care se triseaza la fiecare colt de strada. Sfatul meu este sa revii cu picioarele pe pamant. Este doar un joc si nu conteaza cum joci si ce faci, atata timp cat din punct de vedere al regulamentului, nu incalci nimic.

Toate cele bune sii... traiasca SpartacVs.

bun.in toata aceasta nebunie am vrut sa caut intelegere.se pare ca nu prea exista.avem alternativa sa ne asociem,da toate fermele,cum ne numesti tu.doar ca eu voi incerca sa aplic niste principii,care impreuna cu o disciplina in jocul de echipa se va dovedi superioara sau inferioara stilurilor voastre de joc.fara principii,fara morala,fara fair play,fara reguli,fara...inima.

nu crezi ca este mai mult decat o provocare,nu crezi ca este o motivatie?insasi rezultatele de aseara o arata.cum CEI MICI au invins in aparare pe CEI MARI.si vor invinge si in atac.si ne mai gasim pe forum si peste cateva luni,sa vedem ce veti invoca.

p.s. daca imi permit sa dau atatea clicuri,imi permit sa si dialoghez,imi permit sa analizez si harta,si chiar face parte din joc.spre deosebire de multi de aici,eu citesc tot,si analizez tot.superficialitatea este o RUGINA care erodeaza capacitatea umana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Inca n-am gasit un titlu romanului meu, dar am descoperit 2 personaje noi : Dorin Carcalete si Spartacus Vanatoru. Romanul va fi unul decent cu personaje fantastice . Ce vina am eu ca unii dintre voi ma inspira profund? :D
Sa vezi intriga a dreacu ce bag intre CLANURI !!!!
Pe langa deja celebrele clanuri ,mai apare unul : Clanul Carcaletilor . Pana la decernarea Nobelului pt Literatura sper sa termin si eu romanul .
 

DeletedUser

nu-ti zic, asa de-al dreacu . Ce pot sa-ti zic este ca romanul incepe cu intoarcerea acasa a unui fost luptator in Legiunea Straina , unul poreclit Frizeru din Peru ( porecla dobandita in timpul unei misiuni de pace in Peru ,tundea cu mitraliera ). Ajuns acasa, afla ca fratele lui geaman, Gicu Mentosan, impreuna cu un grup de mecernari negrii au semanat moarte intro manastire de calugari ..... NU MAI DEZVALUI NIMIC :D
 

DeletedUser

bun.in toata aceasta nebunie am vrut sa caut intelegere.se pare ca nu prea exista.avem alternativa sa ne asociem,da toate fermele,cum ne numesti tu.doar ca eu voi incerca sa aplic niste principii,care impreuna cu o disciplina in jocul de echipa se va dovedi superioara sau inferioara stilurilor voastre de joc.fara principii,fara morala,fara fair play,fara reguli,fara...inima.

nu crezi ca este mai mult decat o provocare,nu crezi ca este o motivatie?insasi rezultatele de aseara o arata.cum CEI MICI au invins in aparare pe CEI MARI.si vor invinge si in atac.si ne mai gasim pe forum si peste cateva luni,sa vedem ce veti invoca.

p.s. daca imi permit sa dau atatea clicuri,imi permit sa si dialoghez,imi permit sa analizez si harta,si chiar face parte din joc.spre deosebire de multi de aici,eu citesc tot,si analizez tot.superficialitatea este o RUGINA care erodeaza capacitatea umana.

Regulile sunt scrise pe forumul principal. Fair play !? Fair play ai parte o gramada. Fara principii !? Este un joc, am principii legate de viata reala mult mai mari. Fara inima !? Fara colegialitate !? Nu sunt din acelasi trib cu tine, deci de ce as pune la inima jucatorii tai, sau de ce as colegialita cu unul dintre ai tai !?

Fac parte din tribul Aka si acolo o sa dau inceput nou, acolo dispar, acolo devin ferma, acolo tot. Sunt foarte loial tribului si echipei din care fac parte, nu conteaza ca este Aka, caka sau maka.
Si este si normal ca cei pe care ii ponegresti aici sa nu-ti ofere colegialitate si principii din moment ce esti din tribul dusman. Este joc de razboi, nu dezvoltarii pacii mondiale !
 

DeletedUser

razboaiele se fac prin aliante.sau esti de acord cu MASACRELE?cand o parte din jucatori sunt pur si simplu masacrati,nu,nu mai e fair play.ce sa mai vorbim?am inteles.si asa cum va pregatiti voi,ne pregatim si noi.sa vedem cine stie mai bine...matematica,istorie,filozofie,psihologie,sau ....sa o tunda
 

DeletedUser

huntere de cand esti intemeietor ai luat-o razna :), sunt curios ce o sa faci , cand te certi cu un membru din conducere :confused: desfiintezi tribul sau dai stergere cont :confused:

Vorbesti de fair play , ai uitat ca exista moral pe aceasta lume:confused:
ai uitat ca daca de raportul de 1:20 ( la puncte), jocul nu iti mai permite sa ataci :confused:
ai citit regulile lumii speciale :confused:

doar cateva ca sa iti mai revii cu FAIR PLAY-ul tau cu tot

PS rog colegii sa facem cheta pentru un arbitru sa dea cartonase :D
 

DeletedUser

huntere de cand esti intemeietor ai luat-o razna :), sunt curios ce o sa faci , cand te certi cu un membru din conducere :confused: desfiintezi tribul sau dai stergere cont :confused:

Vorbesti de fair play , ai uitat ca exista moral pe aceasta lume:confused:
ai uitat ca daca de raportul este de 1:20 de puncte care nu iti permite sa ataci :confused:
ai citit regulile lumii speciale :confused:

doar cateva ca sa iti mai revii cu FAIR PLAY-ul tau cu tot

PS rog colegii sa facem cheta pentru un arbitru sa dea cartonase :D

cand ma "cert" cu un mebru din conducere este impropriu spus.cearta in sine este o dezbatere aprinsa.daca argumentele lui sunt evidente,accept ca am gresit,daca greseala mea este fatala,imi dau demisia...simplu...ori ii iau drepturile,adica DEGRADARE daca are o vina.ori ii cer demisia,daca e un om cu principii.
 

DeletedUser

razboaiele se fac prin aliante.sau esti de acord cu MASACRELE?cand o parte din jucatori sunt pur si simplu masacrati,nu,nu mai e fair play.ce sa mai vorbim?am inteles.si asa cum va pregatiti voi,ne pregatim si noi.sa vedem cine stie mai bine...matematica,istorie,filozofie,psihologie,sau ....sa o tunda

Haide sa vedem, inteleptule, oo a tot stiutorule, fizicianule, psihologule.
 

DeletedUser

cand ma "cert" cu un mebru din conducere este impropriu spus.cearta in sine este o dezbatere aprinsa.daca argumentele lui sunt evidente,accept ca am gresit,daca greseala mea este fatala,imi dau demisia...simplu...ori ii iau drepturile,adica DEGRADARE daca are o vina.ori ii cer demisia,daca e un om cu principii.

sa inteleg ca ramai la stergere cont :confused:
ms pentru confirmare, tine minte ca istoria se repeta si o sa faci acelasi lucru ca pe 26
delete account,
asa ca macar sa stie si colegii tai adevarul despre tine , ca ei nu conteaza si nu vor conta niciodata,
ca deh lupul isi schimba parul dar naravul ba :D
 

DeletedUser

razboaiele se fac prin aliante.sau esti de acord cu MASACRELE?cand o parte din jucatori sunt pur si simplu masacrati,nu,nu mai e fair play.ce sa mai vorbim?am inteles.si asa cum va pregatiti voi,ne pregatim si noi.sa vedem cine stie mai bine...matematica,istorie,filozofie,psihologie,sau ....sa o tunda

Mah tu esti sanatos la cap?!! Unde mai este supletea razboiului daca nu masacrezi niste gusteri?!! Pai ce facem aici? Ne jucam de-a razboiul? Cand te baga unul in coma tu zici piua si ala nu mai are voie sa te atace ca ai zis tu piua?!! De ce nu joci TOMAPAN? E un joc mai pacifist. Recomandat in general blondelor sau sugarilor sub 6 luni. Dar merge si la tine ca mintea nu-ti tradeaza adevarata etate ...hahaha
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus