Razboaiele lumii 31

  • Autor subiect florinel the lord of war
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna seara,
Am vazut ca sunt multe conflicte despre care nu se vorbeste mai nimic, unul dintre ele e si cel dintre MRC si T-j, sau t-j vs nofa, fame vs nofa etc.
As dori aici sa analizam mai multe conflicte intre triburile lumii 31.

Oricum din care observ eu, conflictul suna in felul urmator;
Mrc&nofa vs T-j&Fame

Parte 1:
Triburi: MRC, MRC-a, NOFA, FRM, FRM2
Parte 2:
Triburi: Fame, FameJr, T-J, T-J A, T-J B

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,626
Tabăra 2: 1,440
Diferență: 186

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 79
Tabăra 2: 45
Diferență: 34

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 6,141,480
Tabăra 2: 4,817,825
Diferență: 1,323,655

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 461,924
Tabăra 2: 272,145
Diferență: 189,779

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: NOFA, FRM, FRM2
Parte 2:
Triburi: Old, Old-A, Old-B, Old-C, old d

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 48
Tabăra 2: 21
Diferență: 27

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 236,087
Tabăra 2: 101,196
Diferență: 134,891

chart
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: T-J, T-J A, T-J B
Parte 2:
Triburi: MRC, MRC-a

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 86
Tabăra 2: 49
Diferență: 37

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 2
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 364,293
Tabăra 2: 232,705
Diferență: 131,588

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13,252
Tabăra 2: 16,715
Diferență: 3,463

chart
 

DeletedUser38225

Se pare ca vedeta de kenji a luato in barba si a parasit rusions lumea , dar vai cum se poate asa ceva? el mare jucator si cu al sau mare trib ? :rolleyes: Sa mergem mai departe si sa admiram si restu razboaielor ce ni le rezerva aceasta lume :D
 

DeletedUser42970

Se pare ca vedeta de kenji a luato in barba si a parasit rusions lumea , dar vai cum se poate asa ceva? el mare jucator si cu al sau mare trib ? :rolleyes: Sa mergem mai departe si sa admiram si restu razboaielor ce ni le rezerva aceasta lume :D

Repede ataci întemeietorul.. cred ca esti singurul care nu stia ca MRC-ul pur si simplu nu va mai exista odată anuntată lumea 32.

Foarte imprevizibili jucatorii :))

2vcdeua.png


hah, câti ati citit de sus în jos ? :)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4863

:)
El o sa curete satele Barbare din k32 , un copil rasfatat de parinti cu un abonament la o telefonie mobila.
 

DeletedUser9858

Repede ataci întemeietorul.. cred ca esti singurul care nu stia ca MRC-ul pur si simplu nu va mai exista odată anuntată lumea 32.



2vcdeua.png


hah, câti ati citit de sus în jos ? :)))

:eek: extrem de imprevizibil sa pui pe cineva sa faca conversatie cu tine si apoi sa postezi aici ca si o demonstratie :eek:

mai bine postai ca ai inobilat si tu niste sate acolo sigur era mai de efect decat ce ai zis tu acolo ca , oricum stie deja toata lumea :Dcat de mult se poate avea incredere in tribul "imprevizibil" mai ales dupa cum isi trateaza aliatii si colegii de trib;)
 

DeletedUser4533

CE razboaie mai vreti pe l31 ,T-j a recrutat toata harta,asta da politica,felicitari ARtemis,in 1 luna inchideti lumea cu 20 academii.al naibii halali conducatori au mai ajuns sa joace triburile.
 
Scor reacție
209
30, 31, aceeasi poveste. Academii peste academii.
Nu conteaza ca ataca pe bonus de noapte sau ca strica cate 10 fulluri pe moral 50-60%, ca intai trimit curatarea si peste o ora ajung si nobilii cu cate 100 de topoare, ca trimit nobil cu 100 de lancieri si alte chestii minore. Conteaza doar ca au puncte, ca au fost harnici si au strans toate barbarele de pe harta, conteaza doar ca sunt noobi. Doar dau bine la clasament.
Apoi ii vezi pe acesti mareti conducatori cum ies pe extern si se falesc : "Am invins! Noi si inca 3-4 academii." :rolleyes:
 

DeletedUser4533

imi e scarba sa vad asemenea triburi,pai ce naiba mai jucam?ce rezolvam cu 10 academii sau invitatii de pe toata harta doar ca sa crestem? ce joc mai e asta?o sa se lupte cu barbarele si cu internele ca sa reduca din academii sa poata castiga lumea.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus