Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser37659

intr-adevar...chiar iti da de gandit gicule. imi place cum gandesti,probabil esti foarte aproape de adevar...
 

DeletedUser

Domne, eu incerc sa gasesc chintesenta la zaiber . Stai sa vezi acum reactii .E de la zaiber. Cu ce crezi ca m-am intors eu de la Caracal?!! Cu 2 damijene de zaiber :D
 

DeletedUser42201

bre, da' cand m-oi face eu super moderator si super mega admin, de nicku meu ce-o sa mai zici?!
 

DeletedUser

bre, da' cand m-oi face eu super moderator si super mega admin, de nicku meu ce-o sa mai zici?!

O sa te urasca cel mai mult sau os a te placa...inca incerc sa inteleg daca ii place in vacanta ori ba :D

Domne, eu incerc sa gasesc chintesenta la zaiber . Stai sa vezi acum reactii .E de la zaiber. Cu ce crezi ca m-am intors eu de la Caracal?!! Cu 2 damijene de zaiber :D

Am auzit ca tu esti un om bun la suflet...si o sa ma lasi sa te ajut cu cautatul chintesentei...trimite o damigeana la Ploiesti sa aprofundam amn2 subiectul. :p

P.S. Avem ceva spameri pe speciala? Vreua sa-i strang pe toti intr-un trib sa vedem ce iese...si Ghior sa stii ca si eu caut trib de femei de vreo 2 ani...si cand am gasit mai multe femei intr-un trib[pe 32] imi vine sa ma dau cu capu' de monitor :)))
 

DeletedUser

Am auzit ca tu esti un om bun la suflet...si o sa ma lasi sa te ajut cu cautatul chintesentei...trimite o damigeana la Ploiesti sa aprofundam amn2 subiectul. :p
...si Ghior sa stii ca si eu caut trib de femei de vreo 2 ani...si cand am gasit mai multe femei intr-un trib[pe 32] imi vine sa ma dau cu capu' de monitor :)))
Bah ce norocos esti?!!! Cum au unii bafta grea?! Nu prea te bucuri tu asa de fel ca esti intrun trib de femei!!! Ori fetelor nu le plac baietii, ori tie nu-ti plac fetele ,ca nu esti prea incantat de idee!!!
Eu in locul tau, saream in sus de bucurie, o luam pe bunica in brate si o aruncam pe geam. imbodobeam bradul cu baloane .Ce sa mai!!Eram cel mai fericit :D
Dar tie iti vine sa te dai cu capul de monitor!!Iti recomand un perete sau tocul usii.Sa vezi duritate acolo.


bre, da' cand m-oi face eu super moderator si super mega admin, de nicku meu ce-o sa mai zici?!
O sa zic ca esti vreo milionara excentrica care isi permite vacante de-alea grele: Coasta de Fildes,Dubai,Miami. SI-o sa ma dau bine pe langa tine sa ma trimiti si pe mine in vacante de-astea,excentrico. Fir-ar al dreacu de Caracal ca destinatie de lux :D
 

DeletedUser

da da da ... si in drum spre caracal opreste la maruska prietena lui :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bah ce norocos esti?!!! Cum au unii bafta grea?! Nu prea te bucuri tu asa de fel ca esti intrun trib de femei!!! Ori fetelor nu le plac baietii, ori tie nu-ti plac fetele ,ca nu esti prea incantat de idee!!!
Eu in locul tau, saream in sus de bucurie, o luam pe bunica in brate si o aruncam pe geam. imbodobeam bradul cu baloane .Ce sa mai!!Eram cel mai fericit :D
Dar tie iti vine sa te dai cu capul de monitor!!Iti recomand un perete sau tocul usii.Sa vezi duritate acolo.

Hai sa facem schimb ma...sa fi tu condus de femei si cativa lingai de pe langa ele...tie iti dau 3 zile de stat acolo...ca in momentul in care refulezi te dau alea afara.
Cine a zis ca femeile nu sunt facute sa conduca mare dreptate au avut sa stii...nu vreau sa par misogin.
Mie imi place de monitor ma...ca acum am unul dala cu tub...sa vezi ce duritatea draq are asta...sparg peretele cu el :))))
 

DeletedUser

Loc Numele tribului Punctajul celor mai buni 15 jucători Punctaj total Membri Medie de puncte jucători Sate Medie de puncte sat
1 Trib 2.359 2.359 13 181 13 181
2 KID 2.920 3.199 17 188 17 188


Pile.. :))
 

DeletedUser22126

Cel de la 11 cred ca e LLLIT .Adica nu pronunta cum trebuie R-ul .Lazvanel tata!!! Tu ai cel mai naspa nick

l2 = R daca privesti putin outside-the-box.jpg pentru ca razvan simplu era folosit deja.
Simplu nu ?

ps: daca esti cuminte iti explic si poza
 

DeletedUser

Ciudat mod de a mai face pe "R" ai...eu credca tu ai chiulit in primara de la scoala...rusine sa-ti fie..cand noi ne toceam coatele tu iti toceai funduletul pe cine stie unde...sunt si eu tot oudside the box...ca in cutia aia nu esti decat tu :D
 

DeletedUser

l2 = R daca privesti putin Vezi atașament 1227 pentru ca razvan simplu era folosit deja.
Simplu nu ?

ps: daca esti cuminte iti explic si poza
l2 egal cu R?!!! De unde ai scos matale formula asta matematica bre?! Ca daca ar vedea Pitagora ce-ai scris ,s-ar rasuci in mormant.Cand pe-o parte ,cand pe alta :D
Nu merge Razvan simplu.Nu are nimic comunicativ in el.Puteai sa-ti faci ceva gen : Razvan Cuceritorul .Altfel se uitau fetele la tine cand vedeau CUCERITOR. Uite-te un pic la mine ,cand zic PERU ce intelegi?! Latinitate domne.Femeile sunt innebunite dupa Banderas.Ia priveste un pic la poza mea de la avatar.Nu aduc un pic cu Banderas?! La plete :D

da da da ... si in drum spre caracal opreste la maruska prietena lui :p
Sincer?!! As ramane peste noapte la olteanca in dormitor.A 2a zi cand deschide ochii vede tavanul plin de par .Si nu e de la tuns ....hahaha
Gicule presimt ca o sa mai ai parte de o vacanta la Caracal :D ..
Nu mai cobi si nu le mai da idei bre ca Sadova este langa Caracal. Vrei sa ma trimita astia sa-mi fac vacanta la familia Partag?!!!:D
 
Sus