Discutii libere "Speciala 2"

DeletedUser

Am acces la net doar in intervalul 11 - 12 si ma rog la dzeu sa se deschida .. =). Daca nu se deschide in intervalul asta pot intra pe net doar cand ajung acasa.. adica in jurul orei 13.30 - cam riscant avand in vedere ca sunt destui disperati care sa ocupe cele 4000 de locuri fara cp. (mentionez ca nu am cont premium ...)
 

DeletedUser40272

stai linistit ca vei avea loc si deseara, aceasta lume defavorizeaza "multiacountistii"....
 

DeletedUser

Am acces la net doar in intervalul 11 - 12 si ma rog la dzeu sa se deschida .. =). Daca nu se deschide in intervalul asta pot intra pe net doar cand ajung acasa.. adica in jurul orei 13.30 - cam riscant avand in vedere ca sunt destui disperati care sa ocupe cele 4000 de locuri fara cp. (mentionez ca nu am cont premium ...)
hai ca ai avut noroc :))
 

DeletedUser

Si noi cum putem fi pe faza cand se deschide? au trecut doar 7 minute peste 11.00 si deja m-am plictisit sa ma loghez si sa vad daca a aparut noua lume in lista aia ..=))

insista tati , mai e putin

Marţi, 12 februarie 2013, între orele 11:00 şi 13:00 ...
vezi ca e deschisa
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Loc Nume Trib Puncte Sate Medie de puncte sat
1 maruskk J~H 26 1 26
2 blon1 =G~O= 97 1 97


Ce inseamna sa ai pile :D :)) Desi are 26 de puncte e pe primul loc
 

DeletedUser431

Caut și eu un trib prin K55 :D (547|510) Nu vreau triburi de un jucător sau cu drame pe forumuri. Vreau să joc în echipă pe lumea asta :p
 

DeletedUser

Caut si eu un trib.Cine e dispus sa ma accepte :D sa imi lase mesaj in joc.
 

DeletedUser431

Băi băieți, care știți să jucați în echipă pe aici și vă faceți veacul prin K55? :D
 

DeletedUser

Eu am o mare dilema pe constiinta . Cum si-au ales adminii nickname-urile?!
Incerc sa deslusesc tainele mintilor si caut o explicatie asupra modului in care si-au ales EI nickname-urile

Admini:
1.aexxea(aexxea)
2.Leutzu ( Leutzu, hyne)
3.rakanishu(rakanishu)
4.xenimus(xenimus)
5.206cc(206cc, Pandorra)
6.congres (congres)
7.marioleu(marioleu)
8.tdc12 (tdc12)
9.nuria (nuria,nixe)
10.grabber(grabber, Mystic Chaos)
11.l2azvan (l2azvan)
12.zgubea (zgubea)
13.alina922 (Alina922, Gabi922)
14.farao (Farao)


Moderatori forum :
20.danasav88,
30.lethal touch,
40.alex02dsa,
50.quz0r,
60.chinez unikt,
70.adenauer


Conducător proiect triburile.ro:

carmi (nick joc: carmelio)
Primul nickname ma duce cu gandul la AXE,deodorantul ala masculin.Nu-mi vine altceva in minte .Deci fata asta e plina de masculinitate.La al2lea nick am un mare semn de intrebare!! De ce Leutu si nu LEU?!!Leutu este cumva diminutivul la RON?! Ca leul asta nou este mai slab cotat decat ala vechi .Tai din zerouri si din leu ramane leut. La al 3lea nickname deja am dubii foarte mari .Numai cand vad nickname-ul asta si-mi curg fiorii pe sira spinarii in jos. Mai e si rosu!!Diavol curat .Al 4lea nickname ma conduce deja spre un film SF .Ceva gen AVATAR .Exact nume de-alea de aveau aia albastrii din avatar .Al 5 lea nickname ma conduce cu gandul spre vechea Elada,spre Legendele Olimpului,spre celebra cutie . Toate relele din lume se abat asupra mea daca indraznesc sa deschid cutia.Mai bine sparg cutia milei decat s-o deschid pe-aia a pandorei . De cate ori vad nick-ul 6 ,ma trezesc in Epoca de Aur a Partidului Comunist .Si dupa cate amintiri vagi am, cred ca este vorba de primul sau al 2lea congres al PCR. Am dreptate?!! Logic ca am . Dupa 6 vine domnul de la 7 .Nu stiu la ce sa ma gandesc prima data?!! La Super Mario Bros sau la VARU LUI?!? Clar si el este fan impatimit la SM.Cand eram de varsta lui, eu eram fan Bomberman .La 8 nu prea imi vine nimic in minte .Cunosc situatii in care unii isi fac nickname-uri dupa numerele de inamtriculare ale masinilor.Cine stie,poate omul o avea mobra !!! La 9 deja gandesc erotic.Nuri,alte alea. De cate ori il vad pe proprietarul de la pozitia 10,ma gandesc la KANT ,la filozofiile primitive ale umanitatii.Pe-atunci era haosul mistic .Acum e un blestem.Sa ajungi in gheara lui la pedepse .Cel de la 11 cred ca e LLLIT .Adica nu pronunta cum trebuie R-ul .Lazvanel tata!!! Tu ai cel mai naspa nick .Dar nici cu cel de la 12 nu ma mandresc. Parca e un perosnaj din Toma Alimos . La poztia 13 am mari semne de intrebare: E girl ORI boy?!! Si niciodata nu am inteles de ce lumea isi mai baga niste cifre in plus .Stie cineva sa-mi raspunda de ce isi fac unii conturi de-astea cu Gina402 sau Ovidiu908?! Cel de la 14 cred ca este fan innrait al fotbalului brazilian. Era mai msito PELE.Asa ca sfat gratuit .
Urmeaza cei de care ma feresc eu ca dreacu de altar:
20.Dana?! 88?!! Vreau sa vad o poza cu tine .
30. Asta o sa imbatraneasca albastru.Vorbesc eu cu seful tau bre sa iti mai schimbe si tie culoarea ca ai ceva vechime. In armata ,la 25 de ani vechime t-i se acorda o medalie simbolica.Medalia se numeste Magarul Rabdator .Peste 15 ani e posibil s-o primesc si eu. Dar pana atunci cred ca am sa te invidiez .In ziua cand vei primi decoratia am sa plang de durere .
40. clar numar de inmatriculare la vreun autotorism.Ce limuzina ai bre?!!
50. Cred ca a fost beat cand si-a tastat nickname-ul la inregistrare .De la ce vine numele ala?!!
60. Dupa mine ,toti chinezii sunt frati .Tu de ce esti unicat bre?!
70. La tine stiu povestea.Dar am uitat-o :D
Gata si cu lista asta. A mai ramas ultima de pe lista si prima in fata lor .
carmelio
De azi inainte nu te mai invit pe nicio lume sa faci parte din tribul meu.Mereu ma refuzi .
 
Sus