Discutii Libere L34 !

DeletedUser29124

Aveti grija sa nu va luati teapa imprumutand diversi indivizi cu pp-uri cum au patit-o cativa colegi pe l33 imprumutandu-l pe a121a alias pluto, alias lady anormaly ...punctele premium au mers pe contul Ralla MV.
 

DeletedUser27462

care-i treaba cu Formula lui I ? am auzit ca e ceva jignire si risti sa fii banat daca o folosesti.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
si as completa eu la lista de mai sus.... dj andy, aka *-Maestro.* aka alte n conturi facute doar sa pacaleasca pe cei care nu sunt atenti la un punct, sau o litera in plus sau in minus la nickul de joc al vreunui coleg :)

Este simplu de dat click pe numele celui care scrie mesajul, am dat si cateva circulare in joc pe tema asta.
 

DeletedUser

Bravo lui ca gaseste fraieri pe care ii tepuieste.Eu ce kilu meu sa va fac mah daca ajunge sa va prosteasca un copil de 12-13 -14 ani?!Bine va face ...hahaha
 

DeletedUser

Matematician te-o facut mamica, nu degeaba esti admin tu ma ! mancati-as istetimea :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Am vazut-o mai demult pe forum, nu imi aduc aminte exact unde...cel care a gandit-o sa detaileze.

care-i treaba cu Formula lui I ? am auzit ca e ceva jignire si risti sa fii banat daca o folosesti.
Ban ? Nu. Poate doar maxim un avertisment ( daca este pusa in forma ei originala )...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
mithandir

Ce a pus nbz este formula initiala, nu cea cu puncte pusa de tine.
Si da, pentru ultima propozitie se poate da avertizare daca se foloseste in joc sau pe forum intr-un anumit context, atat, nu mai mult.
 

DeletedUser27462

d-apai ma p.. pe ea de formula initiala, ca se subintelege contextu.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Bine A.... , am inteles ideea. Da, se poate da avertisment pana la ban daca se insista prea mult, multumit ?
 
Sus