Discutii Libere L34 !

Discuție în 'Politică şi propagandă Lumea 34' creată de rakanishu, 1. Iun 2013.

Distribuie această pagină

1. cossu

cossu member

In primul rand:Tu ai doar o mana? Cea stanga? Deci tu parchezi la Carrefour pe locul ala unde au desenat baietii aia un "scaunel"... :))
    In al doilea rand: A avea sotie, copii si o ocupatie-n viata, alta decat a iti tuna loganul si a arunca paharul de cafea pe geam, inseamna ca sufar de "smecherie"? Ma rog, nu inteleg probabil eu sensul...
    In al treilea rand: Intr-o lume a "internistilor", eu nu am luat niciodata "Marea putere a Zilei" din aceste interne...
    In al patrulea rand: Am luat 20 de sate de la tine (caci banuiesc ca esti Catalinn undecover), pentru ca erau goale..oau, este prima oara cand aud ca satele, pe "Triburile.ro" se cuceresc atunci cand sunt goale, si nu pline (Incearca sa sesizezi, te rog sarcasmul!)
    In al cincelea rand: Satele mi le golesc eu singur, intreaba-l pe "Ionut Argintiul", daca tu nu ai simtit asta pe pielea ta (In ultimele 7 zile...am trimis spre tine peste 1000-1200 de full-uri)
    In al saselea rand: Vezi ca se lanseaza o noua lume..cauta loc pe acolo, asta s-a cam incheiat pentru tine.

Ultima editare: 16. Oct 2014
  2. paladinulmort

paladinulmort member

Abtine-te de la comentarii dastea ca stii bine cum ai luat satele

3. cossu

cossu member

Dap...atacand zilnic:))

4. Daredevil MephistO

Daredevil MephistO member

Recunoaste mai cossule ca esti slab :D.

5. cossu

cossu member

Eu recunosc ma, Dare:)), desi as zice ca-s normal. Nu am nici burta, nici nu-s slab..sunt foarte bine...As zice eu ca-s chiar misto:))

6. Daredevil MephistO

Daredevil MephistO member

Aici se vorbea de atacuri, sate, nobili. Ce legatura are greutatea ta cu discutia? :))

7. cossu

cossu member

Niciuna,doar ma laudam:)

8. Montecount

Montecount member

Cossule, ai activitate nu gluma.

9. cossu

cossu member

Degeaba frate...Nu ai cu cine sa porti o discutie "Intepatoatre"...Astia doar te-njura si te fac natarau...Si poc..Isi iau Ban. Si iar raman singur pe aici. Tu erai bun odata ca si adversar la asa ceva..Vrei sa ne Luam la misto ca altadata. Daca da, muta-te in tribul lor si hai sa incepem...

10. Montecount

Montecount member

Ehee, ce te mai injuram si eu..in gand...ca in rest iti raspundeam cat de elegant imi permiteam, sau nu. Eram bun, dar am ruginit si eu..problema era ca atunci eram singur si cand postam hop sareati 5 pe mine:)). Nu vreau ca 'altadata', nu mai are farmec, dar stii ceva? mereu am apreciat la tine ca te pricepi sa 'incasezi', ca si in viata absorbeai atacul si o intorceai, asta este o calitate mare d.p.m.d.v.

11. cossu

cossu member

De aia mi se spune "regele". Sunt genial...aproape perfect:)) Mi se mai spune si Cossu' modestu' :)

12. Montecount

Montecount member

Ai dat cu bata-n balta!:).

13. thebestmdf

thebestmdf member

Da pe langa modestia din Cossu :))

14. cossu

cossu member

M-ai "citit" bine...Astept inca laude si preaslaviri si de la restul.

15. Timo Maas

Timo Maas member

Si gata, s-a mai dus o lume...felicitari, dragi colegi castigatori.

16. Madusca

Madusca member

Felicitari si tie sefu,multumim pentru tot ce ai facut pentru noi.De asemenea si mai multe multumiri sefei pentru si mai multa munca depusa:p

17. Black Prince

Black Prince member

Bravo dragilor, felicitări tuturor!