"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser42954

Mesagere,sa fim seriosi...Daca aia e statistica buna dupa un atac organizat,atunci Mihnea o sa inchida aceasta lume :))

Tin sa te anunt ca zeii aveau chiar o statistica frumoasa,inainte de organizatul pe ei.Asta pentru ca eu eram ocupat cu alt razboi.Te afli acum in situatia lor de atunci.In fine,ai spus ca voi sunteti mai organizati ca aliatii vostri,o sa vedem asta in curand.Felicitari pentru statistica.
Mihnea,daca te mai prind pe aici,intru pe 34 si te innobilez si acolo:)

Daca aveti cu adevarat organizat pe noi, spune te rog cate sate crezi ca luati :)si vedem ce se intampla dupa,daca reusiti sa luati 100 de sate asa cum va place sa va laudati,:)am gresit 1 am vrut sa spun,am adaugat din greseala doua zerouri :))
 

DeletedUser43735

sa va vedem mesagere cate triburi va ajuta si cate sate pastrati:)))tdn off voi...zei...cate?si cate o sa reusiti sa pastrati:)))
 

DeletedUser42954

sa va vedem mesagere cate triburi va ajuta si cate sate pastrati:)))tdn off voi...zei...cate?si cate o sa reusiti sa pastrati:)))
Nu stim daca sunt reale sau nu si nici nu ne intereseaza,apararile pe granita sunt mobile si toate acasa,satele aparate, plus o gramada de aparari plecate la prieteni, plus rezerve de aparare gata sa intervina:))
E un avantaj sa joci raportul 1:4 tu ce zici?
Vezi tu, noi suntem simpli, iti spunem pe cine atacam, pe cine ajutam, raportul satelor, tot ce vrei sa sti. In plus si modesti, nu mai punem statistica din bun simt.
P.S-atacul pe care l-ati dat pe noi, l-am considerat o gluma buna, noi ne sesizam mai serios de la 5000 de atacuri in total cu fake-uri.
Recomandare: nu mai dati fakeuri de pe acelasi sat, fiindca e jenant, un siter care era inca din academie s-a sesizat si ne-a intrebat "chiar asa de incepatori sunt?!
Asteptari: sa ne comunice cineva estimarile dumneavoastra in privinta numarului de sate pe care credeti ca le luati de la noi. Sau nimeni nu isi asuma responsabilitatea sa se faca de ras?!
 

DeletedUser39940

abia astept sa ma "cuibaresc" langa onoratele instante sa ii "NIMICESC":))
 

DeletedUser41807

unde-i CRD-ul? unde-i CRD-ul? cineva sa imi aduca inapoi CRD,-ul si h.v-ul va rooog,nu vrea sa trebuiasca sa elimin si dreptul acuma:( nuu :(

A fost o glumita asa-i ?
Te rog frumos du-te de unde ai venit , tu chiar crezi ca noi suntem CRD ?
Da-ti cu apa pe fata si trezeste-te omule ;)
 

DeletedUser42954

A fost o glumita asa-i ?
Te rog frumos du-te de unde ai venit , tu chiar crezi ca noi suntem CRD ?
Da-ti cu apa pe fata si trezeste-te omule ;)
[2:59:26 PM] kataman: cum merge cu organizatul ??
[3:00:13 PM] Pep3(D1vin): Ba,binisor....off-ul cere sprijin la zei:)))) Probabil cere si de la HDC.Au muscat-o.Cel putin stapana crede ca o sa fie reale pe ea
[3:00:33 PM] aleckss(spaga*sin): pai nu dai deloc cu reale pe ea?
[3:01:48 PM] kataman: eu
[3:01:49 PM] kataman: clar
[3:02:35 PM] Pep3(D1vin): Am dat 3 atacuri care ajung maine dimineata,cu 1000 de berbeci,alea is reale,ca sa creada ca realele is pe ea.Dar alea de duminica sunt fake-uri,le-am bagat la secunda,sa fie sigura:))).Dar eu dau pe mesager...Lui nu-i dau la secunda,ca o sa creada ca is fake-uri:D
[3:02:46 PM] Pep3(D1vin): Si o sa completeze si kataman cu curatari
[3:02:50 PM] Pep3(D1vin): si ii baga nobilii din scurt]:)
[3:03:04 PM] Pep3(D1vin): Si o sa dea si eucristian,tot pe el
[3:03:09 PM] Pep3(D1vin): o sa aiba vreo 20 de curatari pe sat
[3:03:19 PM] kataman: abia astept sa ii rup capul la spart :D
[3:03:26 PM] Pep3(D1vin): :D
[3:03:59 PM] aleckss(spaga*sin): da pe off cand dam calumea??
[3:04:14 PM] kataman: parerea mea e ca totusi trebuia sa dam pe off
[3:04:19 PM] kataman: sunt mult mai aproape de voi
[3:04:37 PM] aleckss(spaga*sin): aici sunt de acord cu kata
[3:04:59 PM] Pep3(D1vin): sunteti culmea...v-am zis ca astia is nesemnificativi.Ii tine HDC cu sprijin.Daca terminam cu aia,e gata si OFF.Aia is nuca tare
[3:06:00 PM] Pep3(D1vin): off-ul e jumate pe sitter.
[3:06:29 PM] Pep3(D1vin): Au bagat si astia din miau ceva curatari
[3:09:23 PM] nicu dac: eu bag si reale la nebunu
[3:09:34 PM] nicu dac: ?
[3:10:32 PM] Pep3(D1vin): Nunu,lasa fake-uri,ca aia o sa fie blindati.Refa-te,ca tiam zis ca te vreau full pt cand dam pe zei
[3:11:22 PM] nicu dac: ok
[3:11:30 PM] Pep3(D1vin): O sa ne folosim si de satele luate acolo intre off,dar acuma nai ce le face cu ele,ca navem armata.O sa mai mut inca cativa aici intre ei
[3:14:36 PM] aleckss(spaga*sin): si la regina cine baga nobilii?
[3:15:38 PM] Pep3(D1vin): o sa-i bag eu de la brew master,ca is sitter acolo si am o duzina de nobili
La mesager iam bagat 3 curatari pe fiecare cu cate 1000 de berbeci,care ajung la inceput:D
[3:17:54 PM] Pep3(D1vin): Ce misto fac de el daca le pierde (rofl)
Oricum,asta e doar asa,de intimidare...Sa termin cu zeii,ca le arat eu organizate.
Acum o discutie purtata ieri cu domnbul divin
[08.06.2013 19:16:13] Nica Jianu: facem baza deseara de conferinta voastra?o numim pentru copii de gradinita
[08.06.2013 19:16:20] Nica Jianu: apoi postam rapoartele
[08.06.2013 19:16:46] Nica Jianu: pe extern
[08.06.2013 19:17:30] Pep3(D1vin): ce sa afle ma? :)) Ca sunt mult mai geniu ca tine?:))
[08.06.2013 19:18:00] Pep3(D1vin): idei de astea nu o sa ai nici daca termini 3 facultati:))
[08.06.2013 19:18:02] Nica Jianu: :)erai daca nu imi dadeam seama
[08.06.2013 19:18:07] Pep3(D1vin): tiai dat si tu
[08.06.2013 19:18:08] Pep3(D1vin): =)))
[08.06.2013 19:18:11] Nica Jianu: :))
[08.06.2013 19:18:13] Pep3(D1vin): dupa om zi
[08.06.2013 19:18:15] Pep3(D1vin): o zi
[08.06.2013 19:18:16] Pep3(D1vin): =))
[08.06.2013 19:18:29] Nica Jianu: am primit-o de 2 ore
[08.06.2013 19:18:42] Pep3(D1vin): desigur
[08.06.2013 19:18:52] Pep3(D1vin): se vede
[08.06.2013 19:18:55] Pep3(D1vin): ca
[08.06.2013 19:18:57] Pep3(D1vin): sunteti stresati
[08.06.2013 19:19:02] Pep3(D1vin): te vad si pe tine dupa vorbe
[08.06.2013 19:19:09] Nica Jianu: :))
Domnule divin ,nu stiu daca of-ul va reusi sa se apere eficient sau nu,dar nu va considerati "centrul universului"si cel mai destept om de pe planeta triburile-deoarece aduceti fara sa vreti o jignire la inteligenta miilor de jucatiori care joaca acest joc
Una e sa jucati foarte bine acest joc,iar alta e sa ii considerati pe toti sub nivelul dumneavoastra de inteligenta sau...
Din pacate aseara nu am mai avut timp sa postez conferintele
Bafta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35216

ma scuzati... dar nu m-am prins de faza.. am recitit postul tau de 3 ori...
nu inteleg de ce l-ai postat
nu inteleg cine pe cine jigneste...
daca se poate... o explicatie...
multumesc anticipat
 

DeletedUser43550

Mesagerul. , scuza-ma te rog,nu vreau sa fiu nepoliticos...Dar cine esti pe joc?
 

DeletedUser43550

Nu consider nimic..Dar la cata vrajeala si minciuna ai in tine,nu pot sa-ti vorbesc altfel.
 

DeletedUser42954

Nu consider nimic..Dar la cata vrajeala si minciuna ai in tine,nu pot sa-ti vorbesc altfel.
Vrajala si minciuna sant in primul dialog, care a fost trimis of-ului.Daca erai barbat in adevaratul sens al cuvantului si om de caracter nu te pretai la trucaje ieftine,jenante si murdare.
 

DeletedUser

Vrajala si minciuna sant in primul dialog, care a fost trimis of-ului.Daca erai barbat in adevaratul sens al cuvantului si om de caracter nu te pretai la trucaje ieftine,jenante si murdare.

Cum ar fi sa faci organizat pe pna dupa ce ai discutat de fuziune? Sau sa recrutezi jucatorii tribului inamic? Sau sa incerci sa faci diplomatie cu toata harta doar fiindca esti prea slab si nu poti purta un razboi singur? Sau sa incerci sa furi un cont si sa il inobilezi peste noapte?
Oare cine face astea...?:-?
 

DeletedUser42954

Cum ar fi sa faci organizat pe pna dupa ce ai discutat de fuziune? Sau sa recrutezi jucatorii tribului inamic? Sau sa incerci sa faci diplomatie cu toata harta doar fiindca esti prea slab si nu poti purta un razboi singur? Sau sa incerci sa furi un cont si sa il inobilezi peste noapte?
Oare cine face astea...?:-?

Prietene, pe triburi ma exprim doar in scris. Ce spui tu e curata oratorie. Eu, spre deosebire de altii, am curajul si responsabilitatea faptelor mele. Da-mi un dialog in care sa rezulte cele spuse de tine. In rest, tot ce spui tu e gargara
 

DeletedUser

Prietene, pe triburi ma exprim doar in scris. Ce spui tu e curata oratorie. Eu, spre deosebire de altii, am curajul si responsabilitatea faptelor mele. Da-mi un dialog in care sa rezulte cele spuse de tine. In rest, tot ce spui tu e gargara

Dar nu stiu cine a zis ceva despre tine, imi pare rau ca te-ai simtit vizat dar nu ma refeream la tine:)...
 

DeletedUser42954

Citeste un pic mai sus,unde ai folosit citatul meu. Imi place sa cred ca sti ce vorbesti si cu cine vorbesti.
 

DeletedUser

Citeste un pic mai sus,unde ai folosit citatul meu. Imi place sa cred ca sti ce vorbesti si cu cine vorbesti.
Off iar trebuie sa te invat. se scrie "stii"...
In al doilea rand daca am folosit citatul tau nu inseamna ca m-am referit la tine. poate pur si simplu iti dadeam dreptate.
 

DeletedUser42954

Off iar trebuie sa te invat. se scrie "stii"...
In al doilea rand daca am folosit citatul tau nu inseamna ca m-am referit la tine. poate pur si simplu iti dadeam dreptate.
Cris... tu esti prietenul meu dar lumea nu stie asta si poate interpreta gresit.
 

DeletedUser

Pe langa ca va bate limba romana pe uni hardcore ... nu ca pe mine nu ma bate cateodata ... sau mai des dar ... uni chiar va dati silinta.
Daca ati vorbi mai putin telenovele si ati juca mai mult triburile poate nu as fi si eu asa de plictisit ...
Si poate faceati un razboi frumos ... eu nu ma plictiseam ... si nu ma gandeam every day sa ma las ca voi mai mult vorbiti decat jucati ...
 
Sus