"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser43779

frumos raport...frumoasa colaborare cu tribul off mesagere...si tu si reginica full..si multi altii de asemenea am ceva rapoarte...de la voi...

mai taie bre din exagerari dale naibi:)))) daca tu ai incercat sa ma spionezi cu 200 de spioni si nu ai reusit asta nu inseamna ca si sti ce am eu pe cont:)))) dar despre faptu ca vi-l inobilez pe Ionut necrutatorul si voi nu miscati nik in front nu spuneti nimic?:)) aaaa e mai usor de vazut paiul din ochiul altuia decat ditamai scandura din propriul ochi:)))


3. Intrigarea celor din off impotriva Drept ( stiu ca le-ati propus fuziune - stati linistiti colegi din off nu se va intampla niciodata , HV-ul a avut aceeasi propunere la un moment dat si au lungit treaba pana ne-au declarat razboi , din pacate sunteti buni pentru ei doar ca si carne de tun)

domnule Kataman tu uiti din ce trib am venit eu....asa ca ceea ce afirmi tu aici ca HDC va intra vreodata in razboi cu OFF. e pura speculatie sa nu o numesc asa mai urat si mai realist abureala. eu zic atat tie cat si colegilor tai atunci cand spuneti ceva sa si dovediti ceea ce spuneti.
nu de alta dar va pierdeti credibilitatea in fata celor ce va citesc pe aci care de buna credinta va cred si care vad ca fiecare acuzatie a voastra nu e decat speculatie sau scenarii din imaginatia voastra bogata .
 

DeletedUser

Bravo mesagere,acum ai si tu o statistica buna,de cand CRD a devenit academia DREPT! . Nu-i problema,CRD-ul a fost si va ramane cu noi,sunt de-ai nostri.

Acum inteleg si eu ce aliati ne-au fost astia din CRD ... si se mai laudau pe forum ca or sa ramana cu noi pana in panzele albe :)):)) .... halal aliati :p

P.S. Mai a-ti inceput sa o dati in politica mai rau decat Basescu cu Ponta si invers :)) .... mai lasati ironiile, rautatile etc. si jucati triburile pe harta .... nu cred ca ar trebui nici voi cei din HDC sa reactionati la aceste impunsaturi aduse de dusmani .... eu ma gandesc ca cei din OFF au destul creier cat sa gandeasca singuri fara sa aplece urechea la ce zic toti de pe harta asa ca haideti sa fim seriosi si sa lasam copilarii gen " dezbina si cucereste " .... poate mergea odata chestia asta dar deja este invechita :)):p .... in plus victorii, infrangeri, organizate reusite, pierderi de sate, recuperari si alte prostii vor fi mereu intr-un razboi, important este sa fie o lupta frumoasa fara tradari sau alte jocuri de culise .... azi poti sa pierzi 100 de sate dar maine poti castiga 200 .... intr-un razboi intervin multi factori si depinde doar de cei care participa sa il duca in favoarea lor sau in defavoarea lor asa ca let's play tribalwars :p
 

DeletedUser42954

Bravo mesagere,acum ai si tu o statistica buna,de cand CRD a devenit academia DREPT! . Nu-i problema,CRD-ul a fost si va ramane cu noi,sunt de-ai nostri.Dar vorbind mai neortodox de data asta,nu cred ca vrei sa sti ce fac eu cu statisticile alea,desi,daca te uiti la raboaiele triburilor de pe aceasta lume,conducem detasat.

Am avut parte de ceva razboaie pe lumea asta,si prin castigarea acestora am ridicat si tribul pana aici.In schimb tu vi si imi recomanzi sa te atac,fiind convins ca nu o sa va luam nici un sat.Spune-mi te rog cu ce esti mai bun decat triburile : IBIDEM, FIIND!,ZEISOF,OFF. ??? Pe aceste 4 triburi am facut organizate si ne-au iesit toate foarte bine.Spune-mi ce ai realizat tu pe aceasta harta? Deoarece pana acum,te lauzi doar ca ai reusit sa iei 6 sate de la kataman.Si eu m-as lauda sa iau atata de la el,daca le-as lua singur.

Nu stiu ce s-a intamplat cu triburile respective asa ca nu comentez. Dar poti sa imi demonstrezi simplu ca ce spun nu e adevarat. Ma poti tine in reale, fake-uri si tot ce vrei tu cu cele 800 de fuluri ale tribului tau si iti arat ca nu pierd nici un sat care sa ramana macar o ora la voi. Daca, prin absurd le pierd si nu le recuperam, iti cedez 40 de sate de la mine si te las sa le blindezi. Daca nu reusesti timp de doua saptamani sa le iei, pierzi si imi cedezi tu 40 de la tine :D. Tinem targul incepand din clipa asta?
Eu ti-am aratat ca ii luam lui kataman sate cu toate pp-urile lui si blindajele avute. Arata si tu o data ca esti luptator nu povestitor.
 

DeletedUser38225

Pentru cultura ta ,( e ultimul raspuns care t-il dau tie personal)
1Drept-hv erau practic acelasi trib,sefi din ambele triburi ati intrat impreuna si la un moment dat aveati de gand sa fuzionati,dar incercati politica dezbina si cucereste,de fapt asta incerci si acum.
2.Nu am propus fuziune hv,pe scurt povesti(de fapt iti plac povestile,eu probez tot ce spun,tu.....imi spui stie lumea).
3.Nu eu aleg tinta,avem organizator de atacuri.
4.Conducatorul tribului ,e de fapt si intemeietorul lui(nu eu conduc).
5.Daca cei din off vor sa vina la noi afirm public,cu acordul sefului ca vor fi bine primiti.
6.Am fost scurt si la subiect,tu esti tot timpul pe langa subiect.

1. Drept - H.V nu au fost niciodata acelas trib, nici practic , nici teoretic. Legaturile noastre diplomatice au aparut dupa desfiintarea fiindului si ne-am inteles foarte bine.. ( a nu face confuzie intre prietenia unor jucatori, kataman-d1v1n, cu o familie de triburi ) .
2. Eu am propus fuziunea H.V -HDC , iar ca urmare a acordului tau am facut acel PNA, pe care ulterior l-ati rupt, fiindca nu ne potriveam (mentionez ca in timpul PNA-ului voi va luati barbare langa noi si va pregateati sa ne loviti prin atacuri organizate) Sa numai mentionez ca nu ati acordat 24h, ci doar 8h si oricum si pe acelea le-ati incalcat.
3. tu esti cel care da circulare prin trib si organizeaza atacurile, eventual poate te ajuta tantinina.
4. maestrul betiv poate are bulinele.. dar tu esti defapt conducatorul si initiatorul HDC
5. Termina cu astfel de afirmatii, chestia cu "acordul sefului" e un nimic aruncat, pt a te putea scoate tu politic in fata jucatorilor refuzati..

EDITAT TTl. Inceteaza sa mai faci atata gargara, eu spre deosebire de multi dintre aliatii tai slabi de inger te cunosc, am vazut ce poti si cu parere de rau iti spun ca esti limitat din multe puncte. sa iti aduc aminte cand te puteai lipsi de diplomatia cu tdn, daca sunt eu innobilat intern de catre crd?

Cat despre ce ati facut voi cu kataman.. da foarte inteligent :))) iti vand un pont, triburile se joaca cu strategie , nu cu ambitii tampite sau "indragostiri virtuale" , nu cu minciunii sau alte mizerii sociale.

Inchei scrisoarea de la prietenul vostru de zahar prin a-i raspunde si copilului care se crede jucator fiindca a fost martor cand s-a desfiintat H.V-ul.. stai linistit dragule comunist, existi pe harta , tu si tribul tau, fiindca am facut eu greseala sa am incredere in cuvantul mesagerului, cu alte cuvinte, erati desfiintati daca hdc amana cu o saptamana ruperea pna-ului.. asa ca ciocu mic si joc de glezne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43735

Mesagere...te rog fa o statistica fara crd ai curaj?sa vedem cine a luat cele mai multe sate???sau lasa ca pun eu innainte ca nu stiu ce o sa mai pui tu...



1 Judecatorii 314 145 25.277.814 38.168.984
2 Only For Friends. 147 224 11.442.651 32.347.944
3 JUDECATORII.(CRD) 124 368 9.337.792 28.307.351
4 Sa o facemmm...Zeilor! 116 196 12.418.382 22.271.243
5 Haiduci 91 19 10.226.787 4.590.741
6 Totul Din Nimic 190 14 7.342.413 3.551.763
7 JUDECATORII !! 24 15 4.039.271 2.585.709
8 only for friends! 1 33 334.060 1.952.105
9 -Judecatorii- 24 17 2.955.026 1.624.274


ia sa te vedem acum ce mai zici?
 

DeletedUser43735

avand in vedere ca Haiduci au luat sate din CRD si TDN la fel nu stiu de unde sa incep sa spun ca sunteti inferiori din toate punctele de vedere...plus ca noi avem 3 granite active...ZEI + OFF + HDC= nimic...off a fost cea mai buna granita de pana acum in curand urmati voi sa va vedem pe voi...zei au pierdut ceva sate...off la fel sa va vedem pe voi!
 

DeletedUser43735

si cat despre tine draguta mea reginica...am eu ac de cojocul tau..iti tai penele si tie..stai cuminte in banca ta...eu am dat la plesneala atacurile pe tine...am zis daca pica pica...nu joc cu mai mult de 200 de spioni pe sat...poti sa imi vezi toate trupele..asa ca vezi ce indrugi...sau inbuci...ca sa te creada lumea..eu am zis de spionaje la voi pe sate nu am zis de tine sau vre-un nume...am mult mai multe de cate a aratat assasyn din Miau...si multe din ele pe centru HDC si nu cred ca ar fii logic sa aveti atatea trupe in centru tribului daca nu va era frica de noi...daca nu va ara frica nu aveati peste 10k pe sate cand off aveau sute de atacuri poate mii...cu fake cu tot...stai cuminte in banca ta...iti vine si tie randul cum o sa ii vina si lu Mesageru...pt voi mai joc pe lumea asta..tu urmezi cu toate blindajele tale din 3 triburi...iti urez succes...daca stii sa **...cat despre satul luat de la brew master asteapta-te sa platesti de 10 ori mai mult!
 

DeletedUser37000

Ati profitat de CDR ca avea pantalonii in vine si v-ati dat mari eroi.Si totusi am avut coloana vetrebrala si nu am concediat colegii care pierdeau zeci de sate,numai de dragul statistici.

Si pt fosti colegi care s-au tirat in off cand a inceput razboiul dintre CDR si OFF unde mai fugiti acum?Ca pe centura.cand la unii cand la altii.Ceea ce le doresc e sa ajunga interne.Si v-or ajunge mai devreme sau mai tarziu.
 

DeletedUser43735

v-om demonstra cum se joaca pe rand tuturor...le va veni vremea la fiecare!
 

DeletedUser39940

Mesagere...te rog fa o statistica fara crd ai curaj?sa vedem cine a luat cele mai multe sate???sau lasa ca pun eu innainte ca nu stiu ce o sa mai pui tu...



1 Judecatorii 314 145 25.277.814 38.168.984
2 Only For Friends. 147 224 11.442.651 32.347.944
3 JUDECATORII.(CRD) 124 368 9.337.792 28.307.351
4 Sa o facemmm...Zeilor! 116 196 12.418.382 22.271.243
5 Haiduci 91 19 10.226.787 4.590.741
6 Totul Din Nimic 190 14 7.342.413 3.551.763
7 JUDECATORII !! 24 15 4.039.271 2.585.709
8 only for friends! 1 33 334.060 1.952.105
9 -Judecatorii- 24 17 2.955.026 1.624.274


ia sa te vedem acum ce mai zici?

daca o faci fara CRD fa-o si fara off,si fara sofzei!
 

DeletedUser43735

de ce? noi am avut pe rand organizate pe ei...voi le-ati furat jucatoriii noi i-am innobilat pe rand...si vor urma!
 

DeletedUser

care off?:)) au rezistat doar la un organizat....mare trib....mare conducere:)Nici nu a ajuns atacul nostru acasa sa il mai trimitem odata si s-au desfiintat....off off...
 

DeletedUser41807

Da si mie niste nume sa ii scutesc de chin :) .... nu de alta dar nu suport oamenii de genul asta de nici o culoare :))

Nu sunt sifon si chiar nu vreau sa bag raca intre voi , nu asa vreau sa castig un razboi , dar nici eu nu suport astfel de oameni . Nu am jignit pe nimeni de la voi si chiar vreau ca totul sa fie corect , chiar daca pierdem chiar daca , castigam ... Nu am venit niciodata cu laude sau chestii de genul pe extern , mi se pare o mare prostie pentru ca nu ne luptam pe forum , ci pe harta dand click-uri ca niste nebuni :)) . Mult succes in continuare si aveti grija la "patriotii" tribului vostru :)
 

DeletedUser

v-om demonstra cum se joaca pe rand tuturor...le va veni vremea la fiecare!

Mai poti ? Ai o gura de ma doare capul cand te vad .... daca ai probleme cu nervii mergi nene la un control dar nu te mai fa de ras pe forum :) .... nu am vrut sa intru in jocul " politic " pe care vad ca il faceti majoritatea dintre voi aici dar nu ma fa sa deschid gura ca ti-o inchid si pe a ta si pe a lui Divin cu strategiile voastre cu tot :))
 

DeletedUser

Nu sunt sifon si chiar nu vreau sa bag raca intre voi , nu asa vreau sa castig un razboi , dar nici eu nu suport astfel de oameni . Nu am jignit pe nimeni de la voi si chiar vreau ca totul sa fie corect , chiar daca pierdem chiar daca , castigam ... Nu am venit niciodata cu laude sau chestii de genul pe extern , mi se pare o mare prostie pentru ca nu ne luptam pe forum , ci pe harta dand click-uri ca niste nebuni :)) . Mult succes in continuare si aveti grija la "patriotii" tribului vostru :)

Din partea mea ai tot respectul .... hai ca incet incet se mai aduna oameni care merita respectati si de la voi din trib :) :p
 

DeletedUser43735

Mai poti ? Ai o gura de ma doare capul cand te vad .... daca ai probleme cu nervii mergi nene la un control dar nu te mai fa de ras pe forum :) .... nu am vrut sa intru in jocul " politic " pe care vad ca il faceti majoritatea dintre voi aici dar nu ma fa sa deschid gura ca ti-o inchid si pe a ta si pe a lui Divin cu strategiile voastre cu tot :))


ai grija cum jignesti...nu am adus acuze la adresa ta nu ti-am adus numele in discutie...daca te doare capu dute nene si fa-ti un control...te doare ca am spus adevarul ca va veni la fiecare randul..?daca asta te doare...e grav....stii tu vorba aia"o vorba de pe strada o stiu toti ai mei cele mai multe C.r.E nus femei"...Pentru cine se simte..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Va readuc aminte ca acest forum are si un regulament, ma astept de la voi sa-l respectati. In caz contrar, folosim "batul". :)
 

DeletedUser43550

Mai poti ? Ai o gura de ma doare capul cand te vad .... daca ai probleme cu nervii mergi nene la un control dar nu te mai fa de ras pe forum :) .... nu am vrut sa intru in jocul " politic " pe care vad ca il faceti majoritatea dintre voi aici dar nu ma fa sa deschid gura ca ti-o inchid si pe a ta si pe a lui Divin cu strategiile voastre cu tot :))


Daca ai sti joaca dupa cat bati din gura aia,ai avea mai multe sate ca mine.Deocamdata,cu strategia mea v-am luat peste 100 de sate intr-o zi.Pe tine nu te-am vazut nici macar cand ati facut organizatul pe noi.E bine totusi,esti cel mai bun la organizatele de pe extern.
Pe harta,esti.....ma abtin. :)
 
Sus