"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser43735

:)):)):)):)) legend...esti comic lucrezi la circ?sau esti frate cu mesageru?
 

DeletedUser

Este imbucurator pentru mine faptul ca te amuz :) .... este o zicala chinezeasca de pus in rama as putea spune .... zice asa " Binecuvantati sunt cei care rad de ei insisi, pentru ca nu le va lipsi niciodata o sursa de amuzament " .... asa ca poti sa razi incontinuare :)
 

DeletedUser41807

Alta treaba in afara de extern nu aveti , "vorbiti" in **** *** pe harta deja ajungeti la jigniri de la un joc , voi nu vedeti cat de imaturi sunteti ? ( si nu ma refer doar la cei din triburile adverse , mai mult celor de la mine , ma asteptam la voi sa fiti mai cu capul pe umeri , nu sa va luati in gura cu ei , incetati va rog )
E un razboi nu ne ***** nevestele unii altora , deci chiar intreceti masura ...

REPET : E UN JOC !!!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Este ultima oara cand tin discursul despre regulament aici! Va promit ca daca nu incetati, timp de 2 saptamani nu va scrie nimeni aici pentru ca veti fi toti in vacanta! Chiar nu se poate discuta cu voi?
 

DeletedUser44027

Buna ziua dragi colegi si foarte dragi dusmani!

Este prima mea postare pe aceasta rubrica si practic pe acest forum,care pana acum pentru mine a fost o "enigma":)

Sunt putin dezamagit de replicile urate ce s-au intamplat intre colegi si dusmani,sincer nu isi au rostul!

Vreau sa felicit orice jucator ce stie juca acest joc si sincer trebuie sa invatam si sa pierdem si sa castigam!

Am fost un trib foarte ofensiv,am destramat triburi doar din organizate,acum insa timpul s-a intors impotriva noastra!
Datorita faptului ca nu am fost multi online am pierdut si acele sate,dar sa nu uitam ceva.AM PIERDUT BATALIA,dar nu si RAZBOIUL!

Drept sunt nr.1 la Inamici invinsi ca agresori,noi pe 2.Deci suntem 2 triburi ofensive iar acesta va fi un razboi frumos,dupa parerea mea!
 

DeletedUser7232

Ai foarte mare dreptate rmami , din pacate pentru noi nu ne putem indrepta atentia catre voi .. probabil ar fi fost frumos ..dintre toti colegii de competitie cred ca voi ati fost cei mai onorabili (desi nu am inteles care e scopul razboiului cu voi ??) ... dupa cum stii acum ne batem cu hdc ..
 

DeletedUser44027

Cunosc foarte bine cam tot ce se intampla,eu din nefericire nu am avut timpul necesar,dar mai nou timpul e in favoarea mea:)

Kata,sa nu fim copii,cunoastem harta dar cunoastem si interesele fiecaruia,totusi nu cred ca trebuie sa spui ca atentia voastra este catre HDC,cu totii stim ca nu e asa,cel putin intentia tribului(intentia ta personala o inteleg,crede-ma)...
 

DeletedUser7232

mai nou din hdc fac parte si multi din off , deci inca o data , intentia e aceeasi cu a tribului ..daca nu ma crezi intreaba si pe pepu ..
 

DeletedUser44027

Lasa-l pe Ionut ca e ocupat,nu e nevoie sa intreb,mie sincer imi place cum s-a asezat lumea iar pentru ce ati facut tot respectul.
Ma inteleg bine cu jucatori de la voi,doar suntem oameni,iar eu personal in acest joc nu ma enervez orice ar fi!
 

DeletedUser


Drept sunt nr.1 la Inamici invinsi ca agresori,noi pe 2.Deci suntem 2 triburi ofensive iar acesta va fi un razboi frumos,dupa parerea mea!


Rmami e frumoasa statistica voastra ofensiva totusi se putea si mai bine ... in ritmul actual maine deja veti fi pe 3 ... si tot veti scadea.
Atacati asta e cheia succesului ... ati urct cam lent in ultimul timp :D
 

DeletedUser40968

Este ultima oara cand tin discursul despre regulament aici! Va promit ca daca nu incetati, timp de 2 saptamani nu va scrie nimeni aici pentru ca veti fi toti in vacanta! Chiar nu se poate discuta cu voi?


eu am fost cea mai cuminte...asa ca pot primi vacanta undeva in hawai?:))...
 

DeletedUser13059

si eu vreau , numa ce am venit dintr-o vacanta ... mi-ar prinde bine inca una :) mai ales daca vi si tu stapana pff facem chef de chef
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Buna ziua dragi colegi si foarte dragi dusmani!

Este prima mea postare pe aceasta rubrica si practic pe acest forum,care pana acum pentru mine a fost o "enigma":)

Sunt putin dezamagit de replicile urate ce s-au intamplat intre colegi si dusmani,sincer nu isi au rostul!

Vreau sa felicit orice jucator ce stie juca acest joc si sincer trebuie sa invatam si sa pierdem si sa castigam!

Am fost un trib foarte ofensiv,am destramat triburi doar din organizate,acum insa timpul s-a intors impotriva noastra!
Datorita faptului ca nu am fost multi online am pierdut si acele sate,dar sa nu uitam ceva.AM PIERDUT BATALIA,dar nu si RAZBOIUL!

Drept sunt nr.1 la Inamici invinsi ca agresori,noi pe 2.Deci suntem 2 triburi ofensive iar acesta va fi un razboi frumos,dupa parerea mea!

Vaaai de cat timp astept o astfel de postare! Ma bucur sa pot citi in sfarsit un mesaj echilibrat si garnisit cu mult bun simt. In alta ordine de idei, te asigur Radu, ca nu doar Kata gandeste asa...suntem cel putin doi :)...iar daca pe mine nu ma crezi, intreab-o pe Oana :) Dar, nu ceea ce gandim/spunem noi conteaza si bucurosi le-om duce toate...pe ele, pe razboaie!!!

Inca odata multumesc pentru postarea ta!
 

DeletedUser43735

eu sunt de acord cu kataman si cu vlad...dar nu stiu cat voi mai rezista cu spionajele de la voi...car nu fac doar sa ma plictiseasca...si enerveze in acelasi timp...dar ce sa ii faci...accept pana la un punct...apoi nu stiu cum voi reactiona
 

DeletedUser44027

Vaaai de cat timp astept o astfel de postare! Ma bucur sa pot citi in sfarsit un mesaj echilibrat si garnisit cu mult bun simt. In alta ordine de idei, te asigur Radu, ca nu doar Kata gandeste asa...suntem cel putin doi :)...iar daca pe mine nu ma crezi, intreab-o pe Oana :) Dar, nu ceea ce gandim/spunem noi conteaza si bucurosi le-om duce toate...pe ele, pe razboaie!!!

Inca odata multumesc pentru postarea ta!


Dragos,ati facut o treaba frumoasa,noi am incercat sa revenim si incet incet am recuperat.

Nu am de ce sa vorbesc urat sau sa ma enervez,Oana ma cunoaste de cateva luni si probabil datorita mie a ramas aici,eu asta cred.
Oricum eu sunt constient ca Razboiul e inevitabil in acest joc,dar trebuie sa il facem sa fie frumos!


Ps:fiacare avem o grupa de jucatori frumosi si buni,acest razboi il va castiga timpul care il va aloca fiecare trib jocului!Aceasta este parerea mea!
 

DeletedUser44027

Rmami e frumoasa statistica voastra ofensiva totusi se putea si mai bine ... in ritmul actual maine deja veti fi pe 3 ... si tot veti scadea.
Atacati asta e cheia succesului ... ati urct cam lent in ultimul timp :D

Cred ca stiu si eu care este cheia succesului.
Nu e o problema ca suntem pe 2 sau pe 200,eu joc pentru colegi si prieteni,indiferent de ce culoare au pe harta!
Daca joc,imi place sa o fac cat mai bine,fara lucruri urate si nervi aiurea!

Singura chestie ce ma deranjat in acest joc a fost lipsa de respect a unora din admini,care desi aveau dovezi clare ca s-au inselat in anumite chestii nu au vrut sa cedeze,stiind ca daca fac asta li se submineaza autoritatea.(Sa nu se inteleaga ca am ceva cu adminii,sunt si ei oameni,dar fiecare trebuie sa recunoastem cand gresim)
 

DeletedUser

Rmami eu nu am spus ca nu stii care este cheia succesului , doar ca nu prea o pui in practica ... sau mai bine spus nu la un nivel dorit demine.
Cred ca ma pot exprima asa :D
 
Sus