"Razboiul Asilor (Drept-NG-miau-huns-dark vs. R.S.-HDC-Titani)"

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început

DeletedUser39940

Radule,i-ai cam facut nostalgici pe toti,ia sa nu ne mai pupam atata pe aici si treceti la topoare si sabiute ca e mai frumos.
cine iese din nou la rampa cu un organizat ? sa mai avem ce barfi pe urma?:))
 

DeletedUser44027

Lasa mai Ionut ca eu sunt melancolic.:)
Eu ii pup pe toti,imi sunt dragi,crede-ma...

Eu iubesc pe toata lumea,problema ca lumea nu ma iubeste pe mine:(


Organizat?...HaHaHa Production!
 

DeletedUser38324

Da mai baieti cand e vorba dei iubiri si cand e vorba de nostalgii radu este cu astea. Daca vorbim de topoare si scos sabia din teaca am auzit ca umbla vorba prin targ ca eu as fi acel rau (dracusor) care nu se poate lumea intelege. Acuma ce sa faci in fiecare casa este cate unul mai zgarcit si unu mai pradator pentru a merge toate bine :)
 

DeletedUser44027

Eu sunt cel "bun"...:)
Asa ca daca aveti ceva oferte de nunti,botezuri,aniversari...va astept cu drag!:)

Sunt discus la orice discutie dupa cum bine stiti,dar in limita bunului simt.
 

DeletedUser44025

Poate lumea nu ma stie si nu are cum sa ma stie , sunt nou in aceasta lume a triburilor , care din pacate a devenit ca lumea reala.
Pana acum nu am decat o postare dar cand vad cat de murdar se joaca acest joc , nu pot tace si lasa pe altii sa isi faca "mendrele".
In legatura cu acest razboi , am mai multe intrebari :
1.Cat cred dusmanii nostrii Drept! ca pot rezista doar din organizate ?
2.Oare poate sa creada ca "imbarligand" colegii nostrii din alianta o vor dezbina?
3.Nu mai e valabla afirmatia "in doua saptamani va scoatem de pe harta"?
De acum incolo ca riposta la aceste actiuni ale dusmanului nostru , care incearca sa obtina o alianta cu noi , voi incepe un joc la fel de murdar.(cum e zicala?! "Usor e sa faci rau" )
 

DeletedUser43550

Lucky...Se vede ca esti mai nou:). Ia legatura cu Radu si intreaba-l daca eu i-am propus alianta?:) Intreaba-l apoi care e de fapt oferta mea pentru el.

Nu stiu...sunteti orbi probabil? Te intrebi cat o sa rezistam? Ati avut organizate pe noi,si noi am avut pe voi.Ai facut diferenta? Cum poti sa spui ca noi nu rezistam cand suntem pe 1 acolo in clasament,in razboiul cu voi?
 

DeletedUser43550

cat despre...cum ii zici la ala mai Cristi ? Ala din nimic :))

Organizatul lui incepe dimineata,si se termina sambata la ora 13.00 :)))


E organizat,de ala prelungit :))
 

DeletedUser39940

te-a informat gresit a inceput din seara asta...iar de terminat nu fi sigur ca se termina sambata:))
abia ce ne-am mutat in granita,ne-a luat ceva timp pana sa ajungem si noi "peste hotare" dar am ajuns:p
 

DeletedUser39940

ah nu la tine ma refeream...te-am confundat,credeam ca divin se refera la celalalt Cristi(zburatoru nr1) fostul conducator CRD:)
 

DeletedUser

Vad ca faceti organizat pe fostul crd, chiar sunt curios cate sate luati:).Facem un pariu asupra numarului de sate pe care le veti lua?
 

DeletedUser

Poate lumea nu ma stie si nu are cum sa ma stie , sunt nou in aceasta lume a triburilor , care din pacate a devenit ca lumea reala.
Pana acum nu am decat o postare dar cand vad cat de murdar se joaca acest joc , nu pot tace si lasa pe altii sa isi faca "mendrele".
In legatura cu acest razboi , am mai multe intrebari :
1.Cat cred dusmanii nostrii Drept! ca pot rezista doar din organizate ?
2.Oare poate sa creada ca "imbarligand" colegii nostrii din alianta o vor dezbina?
3.Nu mai e valabla afirmatia "in doua saptamani va scoatem de pe harta"?
De acum incolo ca riposta la aceste actiuni ale dusmanului nostru , care incearca sa obtina o alianta cu noi , voi incepe un joc la fel de murdar.(cum e zicala?! "Usor e sa faci rau" )

'' joc murdar '' cum crezi ca se castiga razboaiele , pac pac , trimiti niste trupe , pac pac iei un sat , doua trei ? ori diplomatiile cum crezi ca se fac , le scrii la uni ' hai sa fim pretenasi ' ? :))

Si jocu' curat cum o fi ?
 

vladmihai2010

member
Scor reacție
1
Poate lumea nu ma stie si nu are cum sa ma stie , sunt nou in aceasta lume a triburilor , care din pacate a devenit ca lumea reala.
Pana acum nu am decat o postare dar cand vad cat de murdar se joaca acest joc , nu pot tace si lasa pe altii sa isi faca "mendrele".
In legatura cu acest razboi , am mai multe intrebari :
1.Cat cred dusmanii nostrii Drept! ca pot rezista doar din organizate ?
2.Oare poate sa creada ca "imbarligand" colegii nostrii din alianta o vor dezbina?
3.Nu mai e valabla afirmatia "in doua saptamani va scoatem de pe harta"?
De acum incolo ca riposta la aceste actiuni ale dusmanului nostru , care incearca sa obtina o alianta cu noi , voi incepe un joc la fel de murdar.(cum e zicala?! "Usor e sa faci rau" )

Iti raspund eu!

De la noi sunt singurul nebun care si-a dorit o alianta cu voi...chiar si acum, pot spune aici, public, ca sunt in continuare singurul din tribul Drept! care ar face alianta cu voi..si as face asta nu pentru jucatori de genul tau care habar n-au pe ce lume traiesc si se trezesc sa posteze aiurea, ci pentru oamenii adevarati ce-i aveti in trib si pe care am avut norocul sa-i cunosc!

Altfel:
- "dusmanii" vostri din Drept! joaca Triburile, iar jocul asta se joaca "organizat"!!!
- poate candva o sa definesti expresia "imbarligand"
- cine a facut afirmatia cu..2 saptamani.. ori e total pe dinafara, ori a glumit!
- la partea finala, ti-am raspuns...nimeni, in afara de mine nu a vrut sau incercat sa "obtina" vreo alianta cu voi!!!...

O seara frumoasa va doresc!
 

DeletedUser44027

Din nou s-a degenerat.
Au intrat in discutie jucatori care nu au nici o legatura cu ce s-a intamplat sau cu ce s-a vorbit.
Chiar si persoane care nu au legatura cu razboiul!

Cu toti stim ca o alianta este "imposibila",deoarece fiecare are orgoliul lui.
Dar tin sa anunt ca nu ma lupt in acest razboi cu oamenii,ci cu sate,cu oamenii trebuie sa vorbim,sa cooperam sa fim prieteni!

Eu sincer nu voi mai discuta diplomatic,sunt prea bun de inima si nu stiu sa impun nimic,eu accept aproape orice!Deci voi lasa pe altii sa se ocupe de asta in locul meu!
Joc aici pentru colegii mei din conducere,pentru minunatii colegi si pentru adevaratii oameni care stiu sa respecte si sa aprecieze acest joc!
Admir si oamenii care si public recunosc ceea ce gandesc si ce vor!
Asa ca sa lasam afirmatile aiurea si sa nu mai facem pe "grozavii".Hai sa dovedim de ce suntem in stare.

Cu mult respect,Radu!
 

DeletedUser

18 a fost nr norcos azi:))
in prima zi...maine kte zici?

Asta e , mi-a placut la neamtu mai ales:p Ufff the end is here:p. Oricum na asta este din pacate crd era un trib bun, dar singura voastra metoda de a castiga razboiul contra lor a fost sa le furati o parte din membri si sa ii atacati din toate partile.
Din nou ma repet sunteti din nimic(ma refer la tribul vostru). Va laudati cu organizate facute pe membri mici de 100 de mii de puncte pe care ii gasiti inactivi. Sincer mi-ar fi rusine. va chemati trib mare si nu sunteti in stare 1 sa dati nobili la secunda, nici nu cred ca stiti ce inseamna acest lucru.
Totodata mi-ar fi rusine sa ma laud cu un organizat in care ajung foarte multe atacuri pe bonus de noapte si in care proprii membri fac split la nobil cu propriul sprijin:)) (si nu a fost doar odata ci de 3 ori). Singurele motive pentru care ati luat sate este ca ati dat pe jucatori micuti, fiindca v-a fost frica de nu mai puteati ca va cadea moralul propiilor jucatori daca nu veti lua nici un sat. Cand vom face noi organizat pe voi iti garantez ca vom lua de 5-7 ori mai multe sate sau eu imi dau cuvantul ca ma las de lumea 32. Dar momentan nu facem pe voi deoarece sunteti cum spui si tu in circulare nesemnificativi si ma bucur ca ai constientizat acest lucru. Spor la mintit membrii propriului trib si felicitari pentru reusita organizatului.

Plus nu mai minti si pe extern ca au fost doar 13.:)) 18- 13 = 5...
 
Ultima editare de un moderator:
Sus