Discutii libere L33 !

DeletedUser

Parola lui AiSauNu? o are D4alicios. Daca am avea si noi admini...:rolleyes:.

Mai nou se aude ca l a cumparat contul si nu este singurul cont cumparat de dali ala,asa se dezvolta repede unii,mai inobilandusi colegii fortat,mai ceva multi conturi sau cumparate, cand sunt depistati fac pe victimile,fii linistit Dare ca isi vor face adminii treaba cand este monentul sa i prinda :)
 

DeletedUser

Nu trebuie sa cumperi conturi ca sa te "ingrasi" ajunge doar sa dirijezi internele cum trebuie , iar ce se intampla acolo...e chiar penibil , dar si mai penibila e lasitatea jucatorilor carora le e frica sa ia atitudine .
 

DeletedUser34055

Nu trebuie sa cumperi conturi ca sa te "ingrasi" ajunge doar sa dirijezi internele cum trebuie , iar ce se intampla acolo...e chiar penibil , dar si mai penibila e lasitatea jucatorilor carora le e frica sa ia atitudine .
emoticon1.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39910

Daredevil MephistO

Nu trebuia sa lase contul la toti noobii. Daca ma ruga, aveam eu grija .

Probabil te referi la Seulica (Florin) care imediat ce a pus mana pe cont a iesit din trib, a dat circulare ca face el trib, apoi a tras toate conturile sitter dupa el , a facut rost si de contul cris ezra ulterior ...a facut repede alianta cu Shock, undicided si restul contra noastra celor din H ..dar toate magariile astea nu se vad pentru unii dau nu sunt subiect de extern..se vede si se scrie doar ce e favorabil pentru ei..

balacy

Citat Postat în original de Daredevil MephistO Vezi post
Parola lui AiSauNu? o are D4alicios. Daca am avea si noi admini....
Mai nou se aude ca l a cumparat contul si nu este singurul cont cumparat de dali ala,asa se dezvolta repede unii,mai inobilandusi colegii fortat,mai ceva multi conturi sau cumparate, cand sunt depistati fac pe victimile,fii linistit Dare ca isi vor face adminii treaba cand este monentul sa i prinda

Daca ne uitam putin la twstats-ul tau o sa observam ca si tie iti plac internele (19 sate pana acum) si satele de barbari ( alea sub 1k puncte in special)..
Ce vrei sa demonstrezi prin postul tau? o bagare fara rost in seama? Ia si fa tickete pana faci febra musculara la degete ca au facut si altii la randul lor pana acum.
Constantin Musat

Nu trebuie sa cumperi conturi ca sa te "ingrasi" ajunge doar sa dirijezi internele cum trebuie , iar ce se intampla acolo...e chiar penibil , dar si mai penibila e lasitatea jucatorilor carora le e frica sa ia atitudine .

Costantine tata, nu e nici o pierdere plecarea ta , stai acolo in academia lui Undicided ca o sa ai interne din belsug.cat despre circulara induiosatoare care ai dat-o, mi-a curs o lacrima cand am citit-o dar din nefericire pt tine nu te-a urmat nimeni.. dezamagitor ..
ati uitat ca 80% din jucatorii de aici sunt luati de pe L22..

Crucificatorul***

Citat Postat în original de Daredevil MephistO Vezi post
Nu trebuia sa lase contul la toti noobii. Daca ma ruga, aveam eu grija .
daca imi dadea mie contul, dadeam eu stergere dupa ce ii trimiteam toate trupele pe d4alicios

Uite eroul unde statea.. vezi ca esti la cateva h de satele mele pe harta de ce nu dai atacuri de pe contul tau pe mine daca esti asa voinic?
Incearca-ti norocul intr-o zi , poate tragi lozul castigator!

Toata lumea se agita, se mira, comploteaza, posteaza doar ce ii convine si e ok pt el sau tribul lui..imi pronunta numele in stanga si in dreapta , prin conferinte , pe forum..
Inca nu ati realizat ca jucam acest joc dupa ce ni se ofera? sau nu ati realizat ca pe mine nu ma intereseaza ce spune fiecare aici la adresa mea ..ba am sa fac contrariul si am sa iau numai interne pana la sfarsitulul lumii doar asa sa crape fiecare de oftica..

Se vede un nivel ridicat de oftica si invidie prin postarile voastre si unii incearca sa isi acopere cunostintele prin lauda de sine ca ei sunt jucatori adevarati si nu iau interne de asta au ramas in urma ...
In fine discutii de culise si copii mici,sau plictisiti sau ofticati care nu vor lua niciodata sfarsit asa ca va las sa continuati

P.S: autografe dau doar pe harta! ms
 

DeletedUser

Probabil te referi la Seulica (Florin) care imediat ce a pus mana pe cont a iesit din trib, a dat circulare ca face el trib, apoi a tras toate conturile sitter dupa el , a facut rost si de contul cris ezra ulterior ...a facut repede alianta cu Shock, undicided si restul contra noastra celor din H ..dar toate magariile astea nu se vad pentru unii dau nu sunt subiect de extern..se vede si se scrie doar ce e favorabil pentru ei..



Daca ne uitam putin la twstats-ul tau o sa observam ca si tie iti plac internele (19 sate pana acum) si satele de barbari ( alea sub 1k puncte in special)..
Ce vrei sa demonstrezi prin postul tau? o bagare fara rost in seama? Ia si fa tickete pana faci febra musculara la degete ca au facut si altii la randul lor pana acum.


Costantine tata, nu e nici o pierdere plecarea ta , stai acolo in academia lui Undicided ca o sa ai interne din belsug.cat despre circulara induiosatoare care ai dat-o, mi-a curs o lacrima cand am citit-o dar din nefericire pt tine nu te-a urmat nimeni.. dezamagitor ..
ati uitat ca 80% din jucatorii de aici sunt luati de pe L22..



Uite eroul unde statea.. vezi ca esti la cateva h de satele mele pe harta de ce nu dai atacuri de pe contul tau pe mine daca esti asa voinic?
Incearca-ti norocul intr-o zi , poate tragi lozul castigator!

Toata lumea se agita, se mira, comploteaza, posteaza doar ce ii convine si e ok pt el sau tribul lui..imi pronunta numele in stanga si in dreapta , prin conferinte , pe forum..
Inca nu ati realizat ca jucam acest joc dupa ce ni se ofera? sau nu ati realizat ca pe mine nu ma intereseaza ce spune fiecare aici la adresa mea ..ba am sa fac contrariul si am sa iau numai interne pana la sfarsitulul lumii doar asa sa crape fiecare de oftica..

Se vede un nivel ridicat de oftica si invidie prin postarile voastre si unii incearca sa isi acopere cunostintele prin lauda de sine ca ei sunt jucatori adevarati si nu iau interne de asta au ramas in urma ...
In fine discutii de culise si copii mici,sau plictisiti sau ofticati care nu vor lua niciodata sfarsit asa ca va las sa continuati

P.S: autografe dau doar pe harta! ms

Mititeii de voi, atat de speriati sunteti de acea alianta sau de Seulica? Sau va sperie faptul ca intr-o zi conducerea v-ar putea innobila pe toti? Tu, D4alicios crezi ca tribul tau o mai duce mult? O sa ramaneti 3 jucatori din interne. Eu cred ca ai facut mai multe interne ca balacy. Si cred ca doar acolo esti rank 1. Ia sa vedem : aici


Eu zic ca ai ajuns rank 1 din greseala :D
 

DeletedUser

Mai d4licios, da-mi voie sa te anunt ca nu esti cel mai bun jucator, desi punctele zic altceva, poti sa iei si interne multe, poti sa faci dedicatii manelistice colegilor tai, dar de dragul celor ca ii conduci, mai lasa-i si pe altii, ca e rusinos, ne arata altii de pe alte lumi cu degetul si ne bagi pe toti in aceeasi oala. Poate tu te vezi ajungand la finalul lumii, unii nu te vad.
Poti sa crezi ca ajungi departe, la un moment dat tot vei fi parasit de unul.. de altul...

P.s. Succese nemeritate! :)
 

DeletedUser39910

D4alicios twstats-ul tau spune ca iti inobilezi tribul :confused:
http://ro.twstats.com/ro33/index.php?page=player&mode=conquers&type=gain&id=1892644
cresti din interne ??
RUSINICA!RUSINICA!

Da cresc din interne si cat o sa ma cresc de acum inainte :))) , cand termin fulurile le golesc pe granita , apoi le refac si iau interne in acest timp..
asta doar sa va crape nervii la toti :))
era sa iti spun ce as face cu parerea ta sau cu a altuia despre mine si unde ma vede si ce fel de jucator ma vede dar ma abtin.
Sunt doar un noob care ia interne si joaca doar pe coincidente :)) so what? tu asta care postezi tie ciuda ? tu de ce nu faci la fel? nu poti? nu esti in stare? sau o dai pe varianta ca tu esti jucator de elita si nu faci interne :))

ps: repet..autografe pe harta!
 

DeletedUser

Delicios, ai o satisfactie de copil care trimite paladinul la farmat in padure....
Poti sa fii mandru ca ma implic activ pe forum, nu o mai facusem de cativa ani... de ai sti pe cont joc, ne vedem in cateva saptamani indeaproape eroule.
Si de la tot tribul Undecided, o urare! Tine-o tot asa :))
 

DeletedUser

D4alicios tata , stii ce ma mira printre altele ? ca toti cei care mi-au raspuns la circulara au adus vorba doar despre interne , doar despre aia era vorba in circulara ? ia mai citeste o data
Sunt jucatori foarte valorosi in acest trib si daca va axati mai mult pe colaborare si pe grupele formate(zonale) o sa aveti succes, daca incercati sa jucati individual atunci nu ve-ti face fata![/quote] pai cum dom'le [player]D4alicios[/player] sa se intample asa ceva cand voi , conducerea , faceti exact invers ?

2. Desii sunt cateva sute de interne ( si cresc mereu )la tema inobilari interne e inactivitate totala , inteleg ca cine imparte parte-si face , e ceva normal , da chiar in halu asta ? noi amarastenii , suntem buni sa ajutam tribul cu atac , aparare , dar tribul cu ce ne ajuta pe noi ?

Pentru cei care cred ca din invidie am scris despre interne , complet fals , eu nu prea pot lua interne decat daca le iau la distanta cam mare de restul satelor mele , si daca s-ar uita cum le am ar vedea ca nu fac cuceriri haotice pe toata harta .

Stimati jucatori si jucatoare , daca intr-un joc virtual va lasati calcati in picioare , nu aveti demnitate , onoare , e trist , foarte trist .

Am vazut si vad pe la profilurile multora cuvinte ca respect , onoare , versuri despre capete plecate care cica nu se pleaca , etc dar nu tin minte sa fi vazut pe careva din astia sa zica : ajunge , nu e corect ce se intampla , rusine .

In incheiere va explic cum puteti devenii un jucator 'bun' care sa fie in top 5 , e foarte simplu
la inceputul unei lumi e musai sa fiti ceva conducator , intemeietor , mergeti pe atac , in caz de nevoie , supusii or sa va trimita sprijin , astfel puteti cucerii si farma din plin , internele va vor fi de mare ajutor , cu cat sunt mai multe , cu atat mai bine , trupe pierdute mai putin inseamna ca aveti mai multe resurse de investit in taleri si cuceriti , cuceriti .
Nu trebuie sa fiti vre-un jucator foarte bun care sa stie sa faca back-time snipe sau mai stiu eu ce , trebuie sa aveti doar ceva abilitati diplomatice si timp , alea sunt importante .
]

Daca vroiam sa ma urmeze cineva fii sigur ca asa se intampla , dar dupa cum probabil vezi daca mai recitesti circulara , nu am scris sa ma urmeze ori sa plece cineva , daca iti fortezi neuronii oleaca iti dai seama de ce ?

Hai mai lasa-ma cu aia 80% :)) da si daca ar fi asa , nu tot nedreptate se numeste ceea ce faceti voi , conducerea ?

Logica simpla , punctul slab al unuia care ia interne la greu sunt satele , alea sunt cele mai importante pentru el , eu plecand de pe tribul ranck 1 , inseamna ca ma doare in cot de sate , si ca sa vezi , chestie ciudata , mai sunt unii , printre care si eu , care cauta provocarea in jocul asta , lupta , nu sate culese ca ciresele din copac .

ba am sa fac contrariul si am sa iau numai interne pana la sfarsitulul lumii doar asa sa crape fiecare de oftica..
aha , asadar de-asta iei tu interne , sa crape altii de ciuda :)) te defineste melodia si genul muzical ce il ai la profil :D , ce sa faci , daca asta ti-e valoarea...

Ehe...cati zmei din astia crescuti cu interne am vazut , si dupa profitand de asta cand cucereau ceva se laudau cat sunt ei de buni...niste zmei cu aripi de libelula , ori invers , cum o fi ? :D
 

DeletedUser39910

BV ..esti super tare ..impreuna cu restul din Undicided care posteaza despre mine :))
cand nu postezi despre o persoana inseamna ca ori nu iti pasa ori nu te intereseaza ce face..este exact ce am facut eu pana acum insa dupa ce am citit forumul am observat ca sunt multi care imi vizualizeaza profilul de cel putin 10 ori pe zi si de aici se deduce ca : ii intereseaza tot ce face D4, ce sate ia odd,oda iar asta nu imi da decat satisfactie cand va vad pe unii cum va agitati precum albinele in stup si incercati tickete peste tickete dar in zadar, alte strategii de manipulare si tot felul de balarii iarasi in zadar..:))
ce pot sa zic mai mult:)) continuati sa va ofticati
akka19

Delicios, ai o satisfactie de copil care trimite paladinul la farmat in padure....
Poti sa fii mandru ca ma implic activ pe forum, nu o mai facusem de cativa ani... de ai sti pe cont joc, ne vedem in cateva saptamani indeaproape eroule.
Si de la tot tribul Undecided, o urare! Tine-o tot asa )

prietene nu pe forum se dau amenintari, pe joc si harta discutam, nu ma intereseaza pe ce cont joci si unde o sa fii in cateva saptamani..insa cand ajungi langa mine am sa iti dau un autograf cum am promis..
pana nu ajungi langa mine lasa ciocul mic, nu de alta dar sa nu te ranesti singur!
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Incercati sa terminati disputa asta, sau daca o duceti, va rog in limitele regulamentului altfel, ma vad nevoit sa va sanctionez!
 

DeletedUser

Deliciosule eu n-aş vorbii de alţii atâta timp cât ai juma de cont crescut prin interne...
ştii e o vorbă dacă tăceai filozof rămâneai...şi cu tot cu jucătorii tăi din lumea 22... nu o să faci faţă la câte războie aveţi...
aşa că nu încerca să te dai mare că ai jucători de elită... oarecum ai pierdut lumea asta... că eşti încă pe locul 1 cu tribul, este o minune însă asta se poate adică nu poate sigur schimba curând...
 

DeletedUser

Incercati sa terminati disputa asta, sau daca o duceti, va rog in limitele regulamentului altfel, ma vad nevoit sa va sanctionez!

Stimate moderator adenauer , care dintre urmatoarele cuvinte vi se par jignitoare : suparator , jenant , neplacut ? sunt foarte curios .

Ce e in neregula cu discutia asta ? ca aratam cu degetul pe unu care isi trateaza membrii tribului cu un dispret profund ? dumneavoastra v-ar placea sa fiti intr-un trib in care conducerea abuzeaza de drepturi intr-un mod cras ? e ceva ce ar trebuii trecut cu vederea ? presupun ca da avand in vedere cate exemple din astea sunt , bun , hai sa spunem bancuri atunci , sa ne salutam sa punem poze cu cafele si alte prostii .


Ai fi putut foarte usor sa-ti recunosti greseala si sa nu mai pui intrebari la care stii deja raspunsul. "Amice , esti penibil..." Iti suna cunoscut?
Te invit sa recitesti regulamentul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deliciosule eu n-aş vorbii de alţii atâta timp cât ai juma de cont crescut prin interne...
ştii e o vorbă dacă tăceai filozof rămâneai...şi cu tot cu jucătorii tăi din lumea 22... nu o să faci faţă la câte războie aveţi...
aşa că nu încerca să te dai mare că ai jucători de elită... oarecum ai pierdut lumea asta... că eşti încă pe locul 1 cu tribul, este o minune însă asta se poate adică nu poate sigur schimba curând...

si-a dat si el seama ca mult nu o mai duc , acum se chinuie sa mai faca rost de jucatori/academii :D


xxx în data de 13.07. la ora 08:06
sa schimbat harta si ne-au prins la mijlok si vor sa devenim academia lor
FaNtQm în data de 13.07. la ora 08:05
nu prea bune :))
xxx în data de 13.07. la ora 08:04
ce relatii aveti cu h-33



D4alicios iul 12,2013 15:04
Ai vreun motiv anume sa alegi tribul Window cu care te-ai razboit pana acum si sa nu alegi H ul?
ma uit la pozitia ta si e mult mai favorabila daca ai fi de partea noastra

FaNtQm iul 12,2013 15:10
Nu am nici un motiv anume , dar am tot asteptat sa se faca ceva in V , se vorbea de nu stiu cate saptamani ca o sa se faca o mutare si pana la urma nimeni nu a mai facut nimic , lipsa totala de implicare din partea conducerii , asa ca am fost nevoit sa iau o decizie pe cont propriu avand in vedere ca nimeni nu se mai implica. Nu sunt genul de jucator care sa ma plimb dintr-un trib in altul atata timp cat conducerea isi face treaba , deci daca am intrat aici , aici raman :)

D4alicios iul 12,2013 15:17
ok tata decizia ta
 
Sus