Discutii libere L33 !

DeletedUser

Extraordinar cum mi s-au sters postarile...daca si astea contineau jigniri...de-a dreptu' fantastic .

Domnu' adenauer , si nu numai , un mic sfat daca imi permiteti , nu mai stergeti postarile asa ca si cum ati da cu grebla , isi au rostul lor , eu cel putin nu scriu ca sa ma descarc sau ca sa imi fac publicitate mie ori tribului meu , scriu ca sa vada si altii ce face domnul D4alicios , stergand o buna parte din postarile mele nu ai facut decat sa il ' protejezi ' cumva , sa il protejezi pe unu care joaca la limita regulilor , nu pot zice mai mult fiindca pana nu i se dovedeste vina unei persoane e considerata nevinovata , oricum , ceea ce face nu e deloc moral .

Nu te mai obosii sa ma trimiti in vacanta sau mai stiu eu ce , mi-o iau eu , te las sa moderezi salutarile si '' linistea '' de pe foum , ca astea sunt mai usoare .
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Faptul ca ati inceput cu insulte si ati trecut limita bunului simt m-au facut sa sterg toate postarile indiferent de lungime, de jucatorul care le-a scris si asa mai departe. Inca o data va transmit, desi topic de discutii libere, se aplica aceleasi reguli referitoare la conduita.

@keyte Nu tin partea nimanui, tocmai faptul ca am sters TOT denota ceea ce afirm.

Multumesc, o seara placuta!
 

DeletedUser

nenea domnu adenaeur nu pot să nu fiu de acord cu @keyte, însă ar trebuii şterse doar postările care chiar sunt jignitoare ori dumneavoastră aţi şters tot...
nu cred că eu sau altcineva a jignit în scris pe aici pe cineva din h-33, ei sunt sigurii care aruncă cu jigniri la adresa noastră făcându-ne nobi care aşa cum spune triburile wiki domnu adenauer
noob = apelativ jignitor asupra unui jucător
(chiar dacă o fac cu subînteles de multe crezând că noi nu ne dăm seama)... deci s-au şters nişte postări care practic nu trebuiau şterse... ce trebuie/trebuia şters să se ştearga ce nu nu, nu este mai corect aşa?
 

DeletedUser

cand aveai razboi cu window aveai acelasi iesiri pe extern ? nu te gasesc cu posturi inainte..sau atunci stateai la cuite si acum ai iesit si tu la lumina, te-ai bagat in tribul cu care te-ai batut si iti ataci fostii colegi

vrei sa ne demonstrezi ceva?



un simplu mesaj, o intrebare un raspuns si la revedere..am insistat eu pe ceva?




intradevar nu esti genul asta esti genul de jucator care schimba tabara peste noapte si isi ataca fostii colegi prin spate...

parerea mea ca daca taceai mai bine ieseai

Haideti sa incetam cu scandalul asta, eu nu vreau sa mai postez aici , daca vrem sa ne aratam ceva sa o facem pe harta ..simplu cu la obiect..
Bine ca altii fac comentarii ca avem academii multe insa iarasi nu se vad dimplamatiile ce sunt facute contra H

undicided(+ 2 academii), Hate, shock(+ 2 academii) window(+ 2 academii) UNION( nu avem razboi dar aveti voi alianta cu ei) , la EF uri va-ti dus si acolo si ati cerut alianta

ce tot atat o ardeti pe stilul asta ? adica voi aveti curaj sa vorbiti de acadmiile noastre cand aveti alianta cu toata harta contra H( in afara de ef-uri)??
Sa vina orice trib de pe harta 1 vs 1 si care pierde primul 100 de sate ala da desfiintare trib sa vad cati va abonati, dar restul triburilor nu ataca..facem oricand vreti voi 1 vs 1 ca trib si restul sa stea deoaparte cat timp de atacam si ajungem la 100 de sate pe plus sau minus!

punct si de la capat
 
Sus